Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF 125R mi Hyosung GT 250R mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Kawasaki Ninja 250 yi niye hesaba katmıyorsun...Fiyatı 5.500 euro yani yaklaşık 10.000 lira...Görüntü desen kawasakinin 600 lük motorları kadar kaslı ve güzel görünüyordu...
    Kawasaki Hyosungdan iyidir...
    Hem artık Hyosung diye bir marka kalmamış...Hyo yu S&T diye bir firma almış S&T de Kanuniyle ortak oLmuş o güzelim motorların üzerinde kocaman kocaman görmemiş gibi S&T Kanuni yazmışlar iğrenç olmuş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KROSS 250
    SEN hacım bütcene gore davran gelsana honda alalım ne dersın hem beşinçiviteste yarım gazla 300kmh yapıyo yol bulamadım da ondan tam gaz yapamadımyol yok yol
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    ikisinide salla kawasaki ninca250r al.cebinden çıkartırsın hepsiniama beklemen lazım.
    Drift Religion

Motosikleti
    600cc
    Kawa elbette Hyo'dan iyi bir marka ve Ninja da teknolojik acidan 250R'dan iyidir. ama bence o da 11.000 ytl etmez (su anki kur + plaka vs).

yeni baslayacak arkadaslar 6000'e temiz 2. el Hyo alin, sonucta hangisini alirsaniz alin 1-2 yila degistirmek isyeceksiniz. Kawa alip 2-3 bin lira zarar edeceginize Hyo'dan bin lira zarar edin...
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ya arkadaşlar 2 motor sunmuş arkadaşımız onlardan birini tawsiye edin yok honda yok kawa insanın kafası karısıyor zaten fikir sormya gelmiş siz iyice bulandirıyorsunuz

nese arkaşım sen 2. el gt250r al keyfine bak nasılsa değiştirmeyi düşüneceksin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    sebep ve amaç ne olursa olsun bence yamaha alınır sonuç olarak marka kalite müşteri memnuniyeti fuarda gördüm salonu dolaşıp dolaşıp üstüne oturup durdum herkesin beklediiği motor sonunda geldi tr ye ne güzel meraklıları için sevindim
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    1000rr al baslangıç için.200e rahat çıkıyor İlk motoru 600luk alıyımmı diye sorular topikler vardı bu forumda.Öncedende vardı gelecekdede olacak
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    125 lik makineye 5500 euro yanii 11000+kdv ve-RİL-mez !.. Hyo Fiyat Performans ve ÇEkicilik Aralıgı guzel olan bi makine ... Bence Hyo Al.. ben Hyo düşünüyorum bir sonraki seneye Gerçi Adı ST_Kanuni Oldu ya neyse
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Aprilia RS 125

herkese teşekkür!

arkadaşlar öncelikle bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. bütün yorumları okudum ve anladığım kadarıyla tek bir sonuç çıkmıyor. bazı ark. hyosung derken, azda olsa bazı arkadaşlarımız yamaha dan yana tercih kullanmamı istemişler. yeni başlayacak birisi olarak yamaha ile başlamanın benim açımdan daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. neden derseniz yamaha nın 140 ın üzerine çıkamaması bana göre iyi, yoksa ben biraz öğrendikten sonra yine acemiyken dayanamayıp eğer motor güçlüyse 170-180 basıyorsa o hıza kadar çıkarım. bu da benim için iyi olmaz herhalde. tip olarakta yamaha daha çok hoşuma gitti. pahalı ama en az 1,5 -2 yıl binmeyi düşünüyorum. yani tam anlamıyla öğrenip öyle yükseltmeyi istiyorum. bu süreyi de tipinden sıkılmadan binebileceğim bir motor ile geçirmek istiyorum. yeni yorumlarınızı da bekliyorum.tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    en iyi karar senin vereceğin karardır,sen kafanda işi bitirmişsin,yamahan hayırlı olsun
    2 gözüm 2 tekerim var , 4 aç gözünü 4 tekerin var !!! :bounce:

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı legend907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. bütün yorumları okudum ve anladığım kadarıyla tek bir sonuç çıkmıyor. bazı ark. hyosung derken, azda olsa bazı arkadaşlarımız yamaha dan yana tercih kullanmamı istemişler. yeni başlayacak birisi olarak yamaha ile başlamanın benim açımdan daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. neden derseniz yamaha nın 140 ın üzerine çıkamaması bana göre iyi, yoksa ben biraz öğrendikten sonra yine acemiyken dayanamayıp eğer motor güçlüyse 170-180 basıyorsa o hıza kadar çıkarım. bu da benim için iyi olmaz herhalde. tip olarakta yamaha daha çok hoşuma gitti. pahalı ama en az 1,5 -2 yıl binmeyi düşünüyorum. yani tam anlamıyla öğrenip öyle yükseltmeyi istiyorum. bu süreyi de tipinden sıkılmadan binebileceğim bir motor ile geçirmek istiyorum. yeni yorumlarınızı da bekliyorum.tekrar teşekkürler.
    Kawa al almışken.Hem 250cc hemde daha uzun süre binersin.Verdiğin paranın hakkını verir.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa al almışken.Hem 250cc hemde daha uzun süre binersin.Verdiğin paranın hakkını verir.
    Bencede fiyata bakılmazsa en uygun başlangıçtır

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yzf125 görüntü olarak daha güzel ama yeni çıktığı için sadece buna bakarak öneri yapabiliriz.çünkü performansı nasıldır henüz kimse bilmiyor.fiyat olarakta birbirlerine yakın
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Honda 600RR al en iyisi ya hep ya hiç dimi yaw :D
    [B]600RR ye Geçmek İçin...[/B]

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Güzel kardesım al hyo yu hem goruntu hem performans .. yamaha ya her turlu takar nası olsa 1-2 sene sonra hacım arttırmak ıstıceksın yamahada 3000-3500 ytl zxarar yapcana hyo da 1000-1500 yaparsın daha karlı olursun
    rodaj km sınde hyo lar var hepsı ates parcası al cayır cayır bın
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    Aprilia RS 125

Kararımı verdim!

Arkadaşlar,
    Öncelikle tüm katkısı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ben o mu bu mu derken nihayet kararımı verdim ve aldım. karar vermek zor oldu ama umarım doğru bir karar vermişimdir. Bildiğiniz gibi iki seçenek vardı Bir tanesi yamaha YZF125 bir diğeride hyosung GT250 idi. Evet arkadaşlar aldığım markayı söylüyorum.: aprilia RS 125. Sizlerinde yine yorumlarınızı bekliyorum. Tekrar teşekkürler.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,
    Öncelikle tüm katkısı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ben o mu bu mu derken nihayet kararımı verdim ve aldım. karar vermek zor oldu ama umarım doğru bir karar vermişimdir. Bildiğiniz gibi iki seçenek vardı Bir tanesi yamaha YZF125 bir diğeride hyosung GT250 idi. Evet arkadaşlar aldığım markayı söylüyorum.: aprilia RS 125. Sizlerinde yine yorumlarınızı bekliyorum. Tekrar teşekkürler.
    Sende arkadaşım gidip aralarında en hırçın motoru almışsın
    Rs125 pist motorudur hyo veya yzf ile karşılaştırılamaz zaten..
    Eğer daha önce hiç kullanmadıysan dikkatli olmanı öneririm.
    Bu arada sıfır mı aldın yoksa 2. el mi?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    YA hayret bişey yaaa,ulen bu hyosung nasıl bi motorsa artık karşılaştırılmadığı motor kalmadıı,ben 1 sene kullandım gayet güzel bi motordu,bi gün otobanda 3. viteste 190 dedi 4 e atmaya tırstım arkadaşın biride 300 yapmış daha elinde gaz varmışş

Alıntı onur1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım eğer zevk için alıyorsan yamahadan şaşma derim eğer benim için ne prestij nede zevk onemli değil yeterki gitsin dersen tabi 250cc dağa avantajlı unutma ama 125 etrafında 1000 kişi toplanır 250hyosung yanında 1 kişi simse kırlmasın hepimiz böyle ayrımlar yapıyoruz kırılmak darılmak yok
    nasıl bi ayrım buu
    Arkadaşlar,
    oo dostumm güzel vede karizma bi seçim olmuş hayırlı olsun,sıfırmı eski kasamı
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA hayret bişey yaaa,ulen bu hyosung nasıl bi motorsa artık karşılaştırılmadığı motor kalmadıı,ben 1 sene kullandım gayet güzel bi motordu...

ben de almayı düşünüyorum ama bu gt250r larda çok sorun oluyomuş o yüzden kafam allak bullak yaa gerçekten ölemi, sorunlu bir motormu bu hyo???

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı B-king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de almayı düşünüyorum ama bu gt250r larda çok sorun oluyomuş o yüzden kafam allak bullak yaa gerçekten ölemi, sorunlu bir motormu bu hyo???

Abicim motor bence çok iyi,ama neye göre iyi?

Kendi klasmanında onun kadar kaslı bir motor yok,onun kadar performanslı motorda yok,en azından şunumu alsam bunumu alsam yakıştırmaları bu motor için haksızlıktan başka bişey değil,250 cc 'de olan bütün motorları kullandım ( 4 zamanlıları ) hiç birionun kadar zevk vermiyo,ivmelenmesi harika,gezilerimi gözden geçirirsen çok uzun yollarda yaptım hiç bi zaman beni yolda bırakmadı yada promlem yaşamadım problem yaşamadığım içinde yedek parça sıkıntısıda yaşamadım,ve satmak istediğimde çabucak elimden çıktı,şu an motorum olmasa hiç düşünmeden tekrardan bi hyosung alırımm,herşeyden önce 600 cc görünümü ve yaktına göre performansı harika ,pek yaktığınıda söyleyemem,depoyu doldururdum doldurduğum günü unuturdum öyle düşün,görüntüsünden dolayı kimse 600 cc olmadığını iddia edemez rahatlıkla havanıda atabilirsin aynı zaman da çok iyi bi başlangıç motoru olur düşüncesindeyim ,ama artık kanunide nasıl olur bilmiyorum,işçilik olarak kaliteli parçaları var ama bi hondanın yada başka bi japonun kalitesini bekleme bu motordan,ama al keyifle binnn pişman olmayacağına emin olabilirsin,ortalıkta söylenenlerede hiç inanma yok dandik motor yok onu alacağıma twister alırım şudur budur,bu yorum hayatında hiç hyo selesine oturmamış kişilerin yorumları dikkate alınacak bi durumu yokk,hyonun kronik bi sorunuda yokk en azından bi sürü hyo kullanan tanıdğım var hiç biri sorun yaşamadı ve herkes memnun

Şimdi gelelim hyosung kötü motor,peki neye göre kötü ?

Sonuç itibariyle o bir çift silindir ,o bir 250 cc görüntüsüne aldanıp ondan beklentilerin 600 ss bi japondan beklentilerinle aynı olursa ,evet kötü motor,fakat ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı yaparsan ,anlatmak istediğimi daha iyi anlarsın SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)