Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yamaha YZF 125R mi Hyosung GT 250R mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125r
    MAX SPEED IS AROUND 71 MPH OR 114 KM/ yzf r125 bunu alcağıma ben cbr 125 aldım
    deathalone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    yorumun çok teşekkür ederim efendy_iso, zaten ben asla bi 600lük performansı beklemiyorum çünkü ben de biliyorum öle bişey beklemek aptallık olur, ama bi hyo sahibi bu sitede baya serzenişte bulunmuştu, konu falan açmıştı, yaşadğı problemler hakkında, krank falan kırmıştı yanlış hatırlamıyosam ve daha bisürü sornudan bahsetmişti, o yüzden ben de hyosung hayalimden vazgeçmiştim ama şimdi hyo isteğim gene kabardı :D

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ey yumurtaya can veren Allah'ım...

yorumum

Bak kardeşim,
    bu topic almış başını vurmuş dağlara (yüksek rakımlı) kırmış gidiyor

ben bir hata yapmışım Motosiklet seçimimde

''O'' makina 200Km/s yapıyo haaa yau 200mil/s olmasın sakın bende alsammı acepkafam karıştı şimdi......
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    youtubede zledim hysung 250gt maximum 170 görüo ama pek zorlanmıo oraya cıkarken yanlız SS kasasına aldırma sesi hoşuna gitmeyebilir pıpır yapıo bence en hızlısı hangisiyle onu al derim...arıca şunu söylemeden edemicem youtubede mustang'ı geçen mbilet gördüm hemde mustangı yiyip bitiriyo bulursam konu açarım
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar topiği açan arkadaşımız zaten aprilia rs125 almış
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Aprilia RS 125

sıfır kasa 2008!

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA hayret bişey yaaa,ulen bu hyosung nasıl bi motorsa artık karşılaştırılmadığı motor kalmadıı,ben 1 sene kullandım gayet güzel bi motordu,bi gün otobanda 3. viteste 190 dedi 4 e atmaya tırstım arkadaşın biride 300 yapmış daha elinde gaz varmışş

nasıl bi ayrım buu

oo dostumm güzel vede karizma bi seçim olmuş hayırlı olsun,sıfırmı eski kasamı

Arkadaşlar aldığım Aprilia sıfır kasa 2008 model. Henüz elime geçmedi. Sipariş verildi hafta içi gelecek. Elime geçince deneyimlerimi paylaşırım.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı legend907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aldığım Aprilia sıfır kasa 2008 model. Henüz elime geçmedi. Sipariş verildi hafta içi gelecek. Elime geçince deneyimlerimi paylaşırım.
    İyi olur arkadaşım bende bir apriliacı olarak o motoru beğenmiştim gerçekten çok hoş duruyordu..
    Ama aldığın motor diğerlerinden daha seridir haberin olsun 6000-7000 devir arası turbo açar dikkat et yapışmayasın biryere
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi 2009 motoshow için dağa kaç gün var
    dağa cok var arkadasım

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    tabiki RUNNER derim ben :D

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Hyosung GT 250 R al derim.......

YzfR125'e 9.000 Ytl vermem......

Motosikleti
    Aprilia RS 125

yeni motorum ve ben!

Arkadaşlar RS 125 motorum nihayet geldi. Ama halen bayide duruyor. Benim ehliyet almamı bekliyor. Bende geldiğini duyar duymaz bayiye gittim ve fotoğraflarını çektim. Umarım yakında yollara çıkıcam. Fotoğraflarıda ekleyecektim fakat nereden eklendiğini bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz fotoğrafları da ekleyebilirim.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı legend907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar RS 125 motorum nihayet geldi. Ama halen bayide duruyor. Benim ehliyet almamı bekliyor. Bende geldiğini duyar duymaz bayiye gittim ve fotoğraflarını çektim. Umarım yakında yollara çıkıcam. Fotoğraflarıda ekleyecektim fakat nereden eklendiğini bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz fotoğrafları da ekleyebilirim.
    imageshack.us adresine gir ordan fotoları ekle , karşına çıkan ekranda forumlar için olan linki cevaba yapıştır , hayırlı olsun motorun , ilk kez rs125 sıfır alan bi arkadaş görüyorum motorun fotolarını ekle de bakalım biraz , aman dikkat et hayabusa kullanan bi abim rs125 çok iyi ivmeleniyo diyordu düşün artık

Motosikleti
    Aprilia RS 125

işte fotoğraflar!

Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imageshack.us adresine gir ordan fotoları ekle , karşına çıkan ekranda forumlar için olan linki cevaba yapıştır , hayırlı olsun motorun , ilk kez rs125 sıfır alan bi arkadaş görüyorum motorun fotolarını ekle de bakalım biraz , aman dikkat et hayabusa kullanan bi abim rs125 çok iyi ivmeleniyo diyordu düşün artık
    Öncelikle cevabın ve yardımın için teşekkürler. Yeni başlayacağım için iyi bir motorla başlamak istedim. Bazı arkadaşlar bu kadar para verdiğim için bana kızabilirler ama bu motorla uzun bir süre tecrübe kazanmayı düşünüyorum. 125 lik diğer motorlardan alsaydım kısa sürede sıkılıp henüz tam tecrübe kazanmadan daha yüksek motorlara geçmeyi isteyebilirdim. O da benim için pek sağlıklı olmazdı. Bu motoru uzun bir süre (1-2 yıl) tecrübe kazanmak için kullanabilirim diye düşündüm.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    tekrar hayırlı olsun , rs125 bende bi ara düşünüyodum ama çok pahalı olduğu için vazgeçmiştim , motor gerçekten çok güzel kazasız belasız...

Motosikleti
    Aprilia RS 125

Hepimize kazasız belasız....

Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hayırlı olsun , rs125 bende bi ara düşünüyodum ama çok pahalı olduğu için vazgeçmiştim , motor gerçekten çok güzel kazasız belasız...

Teşekkür ederim. Hepimize kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    Aprilia RS 125

Yeni resimler!

Arkadaşlar Aprilia RS 125 imin yeni resimleri. Bunlar biraz daha net ve yakından.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)