Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Harbiden Utandımm!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Yok canım estfllh onun ıcın demedım Önemli değil zaten ogle olsa derdım bende kesın munubuste sende nerde ındırıyorsun adamı dıye..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Çarpıp kaçmak çok büyük suç. Çarptığınız şahıs veya araç sahibi siz özür dilediğinizde çoğu zaman affediyor zaten. "Kaza bu, olur" deniyor. Temel insani vasıflarımızı kaybetmeyelim. Üzücü bir olay tabii. Biz imajı düzeltmeye çalışırken bunlar olmamalı.
    Üç boyoz bir kola

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Block dostum mınubus durakta ve yanasmıs bı sekılde durdu adam ıgne delıgınden motorla gecmeye kalktı.
    O zaman durum farklıdır ehliyeti olmadığı için kaçmıştır..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Burda daha kötü olan ordan geçmeye kalkması değil de (hemde yaşlı) birisine çarpıp kaçması...
    Aralardan geçme olayını çogumuz yapıyoz valaa dogruya dogru ama işte böyle olaylardan ders çıkarmalıyız :S

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    böyle insanlar motora binice bizim başımız yanıyor tamam benimde ehliyetim yok ama geçen bende bir olayı kınadım fatihle bir arkadaşı ziyarete gitmiştik 150 cc çelik scooter tahminim yaşı 10 felandı bir çocuk kullanıyor hemde hız yapma isteğiyle ve arkasında aynı yaşlardan iki arkadaşı da var bu anne 150 cc kocaman scooter babalara da kızmak lazım 10 yaşındaki bir çocuğa motor verilmez hemde neyse ben fazla konuşmayayım yaşlı amcaya üzüldüm
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    amcaya geçmiş olsun hayat tecrübelerle doludur,bir kişinin yaptığı hata bir çok kişiye mal edilmesi yanlış,orda tavrını koyacaktın herkes aynı değil 5 kardeşin 5 ninde karakteri farklı sonuçta iki tarafta suçlu yinede bizler üzerimize düşeni tam olarak yaparsak emin olun bir gün değişecek pes etmeyelim
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

bu tıpler bızı yerın dıbıne sokuyolar gercektende adam dursa ozur falan dılese bıse olmuycak ama korkudan mı neyden kacıor artık serefsız

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çok aptalca yerlerde duran dolmuşlara sinir oluyorum.. Mutlaka yavaşlıyorum, dikkat etmek lazım.. Ben bi amcaya çarpsam sanırım çok üzülürüm..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tubıs ıns. carpmassın bırıne allah gostermeSIN

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yawf hıcmı vıcdan cok kalbım alev alev yanar oyle bır sey yapsam allah korusun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Allahın gerizekalı serserisii yaaaa......

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en gıcık oldugum sey ıse bı motoskletcinin yaptıgı hata buun motosikletcilerin uzer,ne kalıyor ınsanlar da hep on yargılı davranıyor!...

benım en cok gıcık oldugum konu bır arabayla bı araba carpıssa trafık kazası oluyo ama bı motorla araba carpıssa motosiklet kazası oluyo ve buda motora bınmeyı zorlastırıo ve aılen ızın vermıo motora cok gıcık bı konu

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suçu tek taraflı düşünmemek lazım.Minibüsün kaldırıma kadar yanaşması lazımdı. İneninde sağına soluna bakması lazımdı. Ama motorcu arkadaş kaçtığından bütün suç onun üstüne kaldı.herkes kendi bakış açısına göre haklı oluyor.Kimse özür dilemiyor.Durup özür dilese herşey farklı olabilirdi.

Zaman geçtikçe gelenek ve göreneklerimizden uzaklaşıyoruz. Yani kültür asimilasyonuna uğruyoruz.

Onun için bu gibi sitelerin olması ve çok kişinin okuyup bilinçlenmesi gerekiyor.
    engin abinin cevabını çok beyendim
    +1
    GKN MOTORS

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    scooter kullanan arkadaşımız biraz daha vicdanlı olsaydı daha iyi olacaktı.. bilemiyorsun ki ehliyeti mi yok ondan mı kaçtı? ama tüm suçu ona yüklememek lazım. dolmuş şöförleri sadece yol kenarındaki insanlara dikkat ediyor. koca kasanın içinde kendi de rahat ya.. umursamıyor çok etrafı. birden yanaştı belkide..

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    valla ben magirusların sesini duydugum an 100metreden gerilmeye baslarım oldum olası sevemedim minibüscülerle taksicileri carpan elemandada suc var hiç bi minibüsün veya otobüsün sagından cok yakın gecmem ama bazende oyle hatalı yayalar oluyorki insan carpsamda carpıyım diyor yani karsıdan karsıya bakmadan gecenler yolun ortasından yürüyenler vs.
    Now the world is gone. Im just one.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    o minibüscülerin kendine has olan duraktan yolun ortasına kadar çıkış yapmaları beni çıldırtıyo..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayvan herif yaa böylelerini varya
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)