Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yarın Hyosung Gt250r alıyorum yardım!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben o paraya bir cbf 500 kapatırdım temizinden 2. el
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600f,Fazer? Bunlar sana çok arkadaşım. Fazer için 600f'den daha az agresif diyen arkadaşlarım yanılıyor. Birgün çalışır ve vitesi boşta bir fazer'e gaz vermeyi deneyin.Göreceksinizki bir scooter'cinin veya 150-250cc Çinli makina kullananların hayallerinin çok üzerinde tepkilere sahip bir makina olduğunu.Bir grup sürüşünde,TEM'de movie star'la kapışan fazer'ın hiçte altta kalmadığınıda belirtmek isterim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    NS300 Forza
    2. el temiz bir CBF 500 almanı tavsiye ederim o paraya. GT250R nin gösterişine aldan ma derim. İyi düşün. Grenajını bi kenara koyarsan geriye naked bir motor kalıyor zaten race kategorisinde olan bir motor degil bence. Zaten global motor ve Kanuni problemi var ortada. O kadar parayı verme bir bilinmeze.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı mücahid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el temiz bir CBF 500 almanı tavsiye ederim o paraya. GT250R nin gösterişine aldan ma derim. İyi düşün. Grenajını bi kenara koyarsan geriye naked bir motor kalıyor zaten race kategorisinde olan bir motor degil bence. Zaten global motor ve Kanuni problemi var ortada. O kadar parayı verme bir bilinmeze.
    Tüm racelerin grenajları sökülünce durum aynı olmuyor mu zaten? (çıplak kalınca güzellikleri gitmiyor mu?)

Yada, GT250R kullandınızda mı race olmadığına kanaat getirmek için ? (hakkaten merakımdan soruyorum)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    mondial agk 125
    Kardeşim Geç O Motoru Yaa Git Bi Tane 600 Lük Veya 1000 Lik Al Uğraşma çabuk Alışırsın Sorun Olmaz

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    ben olsam hyosung yerine cbf250 alrıdım
    hem honda hemde kalite hemde daha ucuz
    sırf kaslı görünüyo diye alacaksan alma hiçç
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

Alıntı tepeemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soru 1)Arkadaşlar yarın aksaray öncel motor dan plaka dahil 9.250 ye kırmızı-siyah gt 250 r'ı alıyorum.Fiyat liste fiyatı normal mi? tamamına kredi kullanıcam.

önemli Soru 2) kanuni&st hyosung'un türkiye distribütörlüğünü aldığı şu dönemde ve fuar öncesinde bu alımı yapmalımıyım??

Soru 3 ) Scooter dan bu motora geçiş yapıcam daha önce hiç vitesli kullanmadım. hemen alışabilir miyim?

saygılar...
    Bende kredi çekip ikinci el 650 r aldım, temiz ikinci ellere mutlaka bak derim, kullanmakta zorlanmazsın sanırım, ben hiç motora binmemiştim, ilk defa 650r de motora bindim ikinci günümde 3 saat motor tepesinde kaldım, gezdim toztum, süreceğine eminim zorlanmazsında en azından benim kadar, vites debriyaj kordinasyonu önce kafa karıştırıyor, bir süre trafiğe çıkmadan gezeceğiz,

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi ile alırsan banka kasko isteyecek ve kasko içimde 2-3 bin ytl lerden bahsediliyor.

Bilmiyorum araştırdınmı bu konuyu net maliyeti çıkardımı ortaya ?
    Tüketici kredi çekeceğin için banka kasko falan istemeyecek, ruhsatta da bişey yazmayacak, ama bana 8700 YTL ye plaka dahil vermişlerdi, o para çok, ama bu aralar almazsan yaz geliyor, bu arada sıfır hyolar biterse ikinci partiye 11000 den aşağı alamazsın dendi bana.

Alıntı byfurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dediğin gibi motoru 2. el alabilirsin
    sahibinden.com da 2007 model bi kaç aylık çok temiz gt 250r ler war bi bak derim ben sana
    kesinlikle katılıyorum, ikinci el 0 makinalar var, mutlaka ve mutlaka bak

Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer düşünürsen bende 0 km siyah renk var.ama 2006 model.7500 ytl ye veririm
    bunu düşün kesinlikle,

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...250 cc bişey aramk şu an senin doğrun...doğru yoldasın...nolur 2500 cc bişey al...
    katılıyorum 250cc lik düşün.

Anlaşılan kafaya koymuşsun, elhiyet varmı yoksa ve bu mesajı bu gün okursan mesajı gerisini okumadan sürücü kursuna koşşş, bu gün soooon, hayırlı olsun güle güle kullan.

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    kardes sen bosver kredıyle 0 hyo yu bak daha rodaj km sınde gt 250r lar var hepsı ates parcası 5000-7500 lıra arası adam almıs 2 ay bınmıs sonra kedını 600cc kapasıtesınde sanıp hemen hyo yu satıyo sen sen ol kovala bu ılanları gec olsun ama guc olmasın sonra pısman olmazsın

adamlar 2000 de 3500 de hyo lar satıyolar dınle benı onlardan al ok cayır cayır bıner sın
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    " AK "
    @tepeemre

sanırım halen alamamışsın...bence kawasaki 250 qt al...en qüseli...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)