Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kgs kullanan varsa bir baksın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ıstanbulda yasayan arkadasların daha cok problemı var kgs trafık zor ıstanbul zor
    valla zor yaa pufff bak böle dedin harbi bi an sogudum burdan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla zor ama bı o kadarda guzel canı sıkılıo atlıon motoru bı bogaz turu burda yapcak bıse yok pek fazla

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla zor ama bı o kadarda guzel canı sıkılıo atlıon motoru bı bogaz turu burda yapcak bıse yok pek fazla
    antalyada yapcak cok sey var yaaa herkes buluyo yapcak bigun misafir olıyımda buluruz yapcak bişi gizem bir duysa ahhhh kırar kafamı saka bi yana sıkılıyo insan bogaz dedigin yerde artık gına geldi cadde kolpa doldu kadikoy it doldu eee insa hep alısveris merkezinide gezemio valla gelirim ben antalyaya

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Ben ne zaman gecsem otüyorum Sorun yok.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    2 gün önce vergi dairesinden çağırdılar beni, 94 yılından ödenmemiş 34 milyon borcum varmış. Yuh dedim. Şimdi nereden kağıdı bulacamda kanıtlayacağım. Sıkıştıkça eski defterlerden çöp çekiyorlar.

Bugün birşey çıkmaz, 3-5 sene sonra gelir biri kapına

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    ben bılmıyorum valla ama nası halledılıo bu kgs işleri kanka?

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    kgs ler motosiklet için ayarlı olmadığından sadece köprüler öter otobanın çoğu yerlerinde ötmiyo ama korkacak bişey yok KGS zaten plakaya çıkmıyo isme yazılıyo ve istediğin motosikletle geçersin ötsede cezaa yazmıyo.
    ben nerdeyse hergün farklı motosikletlerle de geçiyom ama cezaa gelmiyo.
    KGS OGS den farklı olarak barıyer olduğundan dolayı ötsede kaçak geçemicein için bişey olmıyo.
    ben yetkililerede sordum kartı okutuğun sürece ötüyo ama kameralar devreye gitmiyo dediler yani korkma geç.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kgs ler motosiklet için ayarlı olmadığından sadece köprüler öter otobanın çoğu yerlerinde ötmiyo ama korkacak bişey yok KGS zaten plakaya çıkmıyo isme yazılıyo ve istediğin motosikletle geçersin ötsede cezaa yazmıyo.
    ben nerdeyse hergün farklı motosikletlerle de geçiyom ama cezaa gelmiyo.
    KGS OGS den farklı olarak barıyer olduğundan dolayı ötsede kaçak geçemicein için bişey olmıyo.
    ben yetkililerede sordum kartı okutuğun sürece ötüyo ama kameralar devreye gitmiyo dediler yani korkma geç.
    abi böle nasıl su serptin yuregime saolasın hehe

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bılmıyorum valla ama nası halledılıo bu kgs işleri kanka?
    kank ziraat bankasında hemen hallediyolar 30 ytlni alıyolar butun paramı aldılar

Alıntı okan-gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalyada yapcak cok sey var yaaa herkes buluyo yapcak bigun misafir olıyımda buluruz yapcak bişi gizem bir duysa ahhhh kırar kafamı saka bi yana sıkılıyo insan bogaz dedigin yerde artık gına geldi cadde kolpa doldu kadikoy it doldu eee insa hep alısveris merkezinide gezemio valla gelirim ben antalyaya
    gel gel beklerımde antalyada pek fazla yer yok ama paran bolsa ımkanlarda cogalıyor burası pahalı yer kemer alanya belek falan super yerde merkezde ıs yok oranın bı kadıkoy bostancısını toplasan Antalyanın merkezınden buyuk olur

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Arkadaşlar,
    Ben bilerek ötürüyorum.Mümkün olduğu kadar Ağır vasta gişerini seçiyorum.Bunu yapmamın nedeni kendi çapımda protesto etmek.
    Ötme sebebi ise ğişe geçişlerindeki yerdeki sensörden kaymaklanıyor.Hiç bir zararı yok.Sizde Billerek yaparsanız iyi olur Motosikletler biraz daha farkedilsin.
    "Hayatta yegâne varlığım ve servetim, Türk olarak doğmamdır."

(Mustafa Kemal Atatürk)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)