Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

yamahada üzmeye başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumları okuyorumda; komik durumlar görüyorum..
    aynı olayları bir Çinli makine yaşamış olsaydı buradakilerin yarısından fazlası "Çin alınmaz abi! Japondan-Italyandan şaşma" tarzı konuşmalar yapacak; Honda-Yamaha-Suzuki-Vespa falan önerecekti! Ama işin rengi değişip bu sorunları bir Japon makinesi yaşayınca ve bir çinliden daha uzun süre serviste bekleyince yorumlar ne kadar samimi ve aslında markacı olduğumuz konusunda düşündürüyor:

*Düşmez kalkmaz bir Allah(c.c)

*Japon da olsa, sonuçta motor. Sorun çıkarır normaldir.

*Servisler Türkiyede olduğu için problem var.

*Yamahada sonuçta ama yinede sorun çıkabilir.

Ve daha niceleri. Kimse bana kızmasın, ancak 20-25.000 km boyunca bırakın CDI beynini falan, ampullerinde bile sorun çıkarmamış onlarca çinli dolaşıyor piyasada! Şimdi bunlarıda bilen biri olarak burada yazılanları objektiflikten uzak bulmam son derece normal sanırım.

saygılar...
    Aslında çok önemli bi noktaya değinmişsin GErçekten de düşünüyorumda .. Sana Katılıyorum..... bu arada Ümmet Abi GEçmiş Olsun Abicimm.. İnsallah bir daha sorun morun yaşamassın ... Görüşrüz
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    her motorda sorun cıkabılır..yamahanın servıslerınıdekı hızmetın cok ıı oldugunu duymustum insallah sorununu cozebılırsın abı
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    Truva TR 150t -18
    Geçmiş olsun tez zamanda motoruna kavuşman ümidi ile..
    " Hayatın anlamı iki teker üzerindedir.. " R e s h X' é r o'

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni senin yamahan ilgilendirmiyo sorun yaşayıp yaşamamanda pek etkilemiyo,ben motorsuz kaldım 5 gün ona yanıyorum,motorsuz kaldığımda neler çektiğimi bilenler bilir.

yok gökancım sitemim ne motora nede servise motorun parçasının neden önceden türkiyeye motorla birlikte gelmemesi.10000 küsur ytl verip makina alıyon serviste parça beklesin diyemi.valla önceki motorlarımla bundan kötü sorunlar yaşadım,ama hiç yaya kalmadım.zorgeldi valla
    ümmet bey, yada daha samimi bir diLLe ümmet abi az cok yazıLan çiziLenLEre baktığımda camia içinde seviLen sayıLan abi yerine konuLan biri oLduğunuz aşikar, bazen birileri sizi kızdırabiLir yada en ters anınızda cvp yazıyor oLabilirsiniz.
    Agresif mesaj yazmayı herkes becerebilir herkes diyebilir ki kraL benim ki son noktada pro nun 2sn ne bakar tüm kraLLığı ama şu var;

Senin yamahan beni iLgiLendirmiyo dediğiniz kişinin, hiç sizi yada siz abiLerimizi idoL oLarak gördükLErini düşünüyor musunuz mesaj yazarken ? tersLediğiniz bazen kapris yaptığınız bu kücük kardeşLerimizin iLeride forumda ismini biLmediğim onLarca abimiz gibi oLmayı istediğini düşünerek yazmanızı tercih ederdim. Cok yaşLı değiLim hemde hiç yaŞLı değiLim ama sizin şu mesajınız hanemde -1 hemde cok -1
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet bey, yada daha samimi bir diLLe ümmet abi az cok yazıLan çiziLenLEre baktığımda camia içinde seviLen sayıLan abi yerine konuLan biri oLduğunuz aşikar, bazen birileri sizi kızdırabiLir yada en ters anınızda cvp yazıyor oLabilirsiniz.
    Agresif mesaj yazmayı herkes becerebilir herkes diyebilir ki kraL benim ki son noktada pro nun 2sn ne bakar tüm kraLLığı ama şu var;

Senin yamahan beni iLgiLendirmiyo dediğiniz kişinin, hiç sizi yada siz abiLerimizi idoL oLarak gördükLErini düşünüyor musunuz mesaj yazarken ? tersLediğiniz bazen kapris yaptığınız bu kücük kardeşLerimizin iLeride forumda ismini biLmediğim onLarca abimiz gibi oLmayı istediğini düşünerek yazmanızı tercih ederdim. Cok yaşLı değiLim hemde hiç yaŞLı değiLim ama sizin şu mesajınız hanemde -1 hemde cok -1
    evet haklısın ben oanda motorun sıkntısıyla uğraşıyordum aceleden bişiyler yazdım,tahmin ettiğin gbi kastım kesinlikle yok,şimdiye kadar hiç kapris yapmadım,kimseyi bilerek tersleyüp incitmedim,ne haddim nede kakkım böle bişiy,hanendeki mesajıma gelince taktir senin,rengimi belli ettim sıralama sana düşer.

aynı olayları bir Çinli makine yaşamış olsaydı buradakilerin yarısından fazlası "Çin alınmaz abi! Japondan-Italyandan şaşma" tarzı konuşmalar yapacak; Honda-Yamaha-Suzuki-Vespa falan önerecekti! Ama işin rengi değişip bu sorunları bir Japon makinesi yaşayınca ve bir çinliden daha uzun süre serviste bekleyince yorumlar ne kadar samimi ve aslında markacı olduğumuz konusunda düşündürüyor:

Ve daha niceleri. Kimse bana kızmasın, ancak 20-25.000 km boyunca bırakın CDI beynini falan, ampullerinde bile sorun çıkarmamış onlarca çinli dolaşıyor piyasada! Şimdi bunlarıda bilen biri olarak burada yazılanları objektiflikten uzak bulmam son derece normal sanırım.

saygılar...
    yok öyle olmuyor kardeş,çin motorlarına bişey demedik,bundan evvel ben onlarla dolaşıyordum türkiye yollarında,iki yılda iki motorla 122000 km yaptım mondıal ve motoranla,yamahaya gelince kendiliğinden arıza yapmadı dediğin gibi,çalıştıramadım motoru servisi aradım,oda yüksek amper akü ile takviye yapınca gitti beyin tabi,ceremesini çeken yamaha oldu
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    aldığım gün torpido kapağı sık sık düşüyordu,yaptılar hala düşüyor,şuan 11500 km de 7000 km den beri bazen çalışmıyor bazende zor çalışıyordu 2 gündürde kırmızı ışıklada durunca stop etmeye başladı,çalışıncada arka tekerlek hızlı hızlı dönmeye başladı servise götürdüm aletle arızayı buldular sansüde sorun varmış giderdik dediler fakat bugün tekrar başladı aynı sorun. bide stop edince bende gittim servise bıraktım motoru,beyni gitmiş fakat buseferde fabrikada beyin yok 5 gün beklememi sölediler,fabrikayla konuşmamdan snra eğer varsa bana parça gelene kadar yarın motor verebileceklerini sölediler,inş vardır mağdur olmayız bekleyip görcez bakalım,aynı sorunları diğer çin mtorlarındada defalarca yaşadım ama 3 saat bile beklemedim hemen parçayı takıp yoluma devam ediyordum.yamaha motorum var ama serviste yatıyor.

Japon,Alman,Çin farketmez.
    hepside kul yapısı malesef.....onlarındsa beyni var dimi,arızada yapacak servite de kalacak
    iyileşir yakında meraketme sen
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon,Alman,Çin farketmez.
    hepside kul yapısı malesef.....onlarındsa beyni var dimi,arızada yapacak servite de kalacak
    iyileşir yakında meraketme sen
    özer çok oldu motor düzeleli olaydan 5 gün snr binmeye başladım motora şuan 17500 km arıza yaptığında 11700 km idi
    www.perkitan.com

250cc ve altı çinde üretiliyor zaten bi farkı yok yani dandik yapmışlar paraya yazık gidin çinli alın daha iyidir..

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    umarım bundan sonra üzmez sizi..

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Ümmet abi nasıl son durum bir problem var mı?Fuarda görüşmüştük şu beyin olayından bahsetmiştin ..Genel olarak Yamahanın sürüş keyfi nasıl senin tecrrübelerine dayanarak..?
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı yunusxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc ve altı çinde üretiliyor zaten bi farkı yok yani dandik yapmışlar paraya gider japon alır istazık gidin çinli alın daha iyidir..

sen kendi işine bak dostum
    herkesin kendi düşüncesi,kendi parası ister gider italyan alır,ister gider japon alır
    Elalemin derdi geldi de senin tekerini mi şişirdi!!! ??
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmet abi nasıl son durum bir problem var mı?Fuarda görüşmüştük şu beyin olayından bahsetmiştin ..Genel olarak Yamahanın sürüş keyfi nasıl senin tecrrübelerine dayanarak..?
    şimdilik bisorun yok güzael gidiyor keyfi çok iyi
    www.perkitan.com

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle

saygılar...
    ümmet abi geçmiş olsun inşallah tekrarlanmaz bu tip olaylar...

bende farkettim olayı aynı ilker yasin gibi oldu bi öyle bi böyle

Motosikleti
    Suzuki SV650s

saygılar...
    Evet tüm motorlar sorun çıkarabilir..

Çinliler her hafta servise uğrar, japonlar italyanlar bakımdan bakıma..

Ümmet abinin sorunu da zaten servisin yaptığı işlem olmuş, durduk yere gitmemiş beyin..

Çinli kullanan arkadaşlarımın nerdeyse tümü her haftasonu servisteler..

5 gün motor yatsın ben razı olurum her haftasonu servise taşınmaktansa..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun abicim umarım en kısa zamanda hallolur işin.markalarında böyle problemleri var işte
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı yunusxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc ve altı çinde üretiliyor zaten bi farkı yok yani dandik yapmışlar paraya yazık gidin çinli alın daha iyidir..
    haco sağlam salladın he...yav xmaxın Çinde üretildiğine inanma şahsen...Xmaxle diğer çinlileri kıyasladın ya helal olsun..

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kendi işine bak dostum
    herkesin kendi düşüncesi,kendi parası ister gider italyan alır,ister gider japon alır
    Elalemin derdi geldi de senin tekerini mi şişirdi!!! ??
    yav aklıma gelmişken...hoca sen bana geçenlerde Yurtsan Atakan topiğinde fena kitlemişdin değilmi...yanlışmı hatırlıyorum bilmiyorum...

burdada görüyorum...üslub biraz yerlerde...niye böyle yapıyonuz haci...Bu İzmir tayfasını hiç anlamıyorum...aileyiz diyolar ama İzmir dışına hayvan muamelesi yapıyosunuz çözemiyorum...İzmir MT ile kapışcaz ama bir gün bakalım ne zamana kısmet...

hemen tayfayı buraya toplama msnde he...Bi ferman yayınlarım yakın zamanda...kim dost kim değil görücez...geçenlerde yine bi linc yaptınız...gözlerden kaçmadı...zamanla taşlar yerine oturur artık..

Ümmet abi bende arada bir coşuyorum...her zaman bir olmuyor...seni anlıyorum bazen...öyle anlarda siteye girme bence...hep sakin zamanda yaz..sonra yazdıklarımız kendimizi üzüyor..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR 1100XX Super Blackbird, XR650R, TE250 2T
    Beyine yükleme yaparak yakan ustaya tebrikler. Bu adamlar usta diye ortalarda geziyor. Esas problemi bulamamaktan, başka problem yaratmaya kadar süperler.

Abi geçmiş olsun.

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    yamahadaki beyin problemi hortladı gene servise vedim akşam bakacaklar 2 gün yatabilirmiş,önce çalışmadı sonra çalıştı buseferde stop etti,bakalım ne olcak,
    www.perkitan.com

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamahadaki beyin problemi hortladı gene servise vedim akşam bakacaklar 2 gün yatabilirmiş,önce çalışmadı sonra çalıştı buseferde stop etti,bakalım ne olcak,
    hayırdır abi inşallah yahu... Allahtan bu sorunların istanbul içinde oluyor.. yollarda başına gelirse üzülürüz geçmiş olsun tekrar
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır abi inşallah yahu... Allahtan bu sorunların istanbul içinde oluyor.. yollarda başına gelirse üzülürüz geçmiş olsun tekrar
    evet ya tamda yola çıkmak üzereydim doğubayazıta allahtan burda oldu
    www.perkitan.com

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)