Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

chopper alcağım markada yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda shAdoW
    şimdi öncelikle cc ve tarz konusunda fikrimi beyan edeyim ;
    sanırım motor tecrübeniz 0 a yakın.cruiser dediğiniz zaman hele hele 650-750 cc gibi silindir hacmindeki meretlerden bahsediyorsak son hızları yoktur evet ama çekiş müthiştir tatmin eder. Ancak ağırdırlar ( shadow750cc = 270-280 kg) gibi bir rakam.Bayan bir kullanıcının hele hele yeni başlayan birinin bu tarz ağır motorları zaptetmesi biraz zor olur.Yani örnek vermek gerekirse ben 1,79 boyunda 80 kilo bir adam eğer arkçımda varsa inanın bazen zorlandığım oluyor.Bu yüzden pek tavsiye etmiyorum 250cc üstünü hem ağırlık hem tork yüzünden.
    Şimdi gelelim tavsiyeme ben ybr-cbf tavsiye ederim ama siz illa olmaz ben cruiser istiyorum derseniz şimdilik parçalamak-öğrenmek maksatlı şöyle 2000-2500 arası 2. el veya 0 km bir motor tavsiye ederim.Sonuçta yeni öğreniyorsunuz ve 9000 ytl ye alacağiniz motoru eğer 60-70 km ile devirirseniz zaten size çıkaracaği masraf 1000 ytl civarıdır buda iyi şartlarda sadece depo eziği ve direksiyon yamukluğu ve çiziklerle. Eğer kötü ihtimali düşünüp birde acemiliğin veridiği heyecanla durduramadığınızı düşünürsek far + ön çatallarıda eklersek heralde 2000 ytl ye yaklaşır o yüzden bence 250cc bir çin malı alıp 7000-8000 km kullanıp eğer hala kullanılacak durumdaysa satıp 500cc üzeri bir cruiser a geçmek daha mantıklı olur düşüncesindeyim.

Birde bir tavsiyede bulunayım kask konusunda cruiser ile bir arkadaşım kaza yaptı yarım kaskla (nazi kaskı) ziyaretine gittim geçmiş olsuna arkadaşımı tanıyamadım kötü durumdaydı suratı . O manzarayı gördükten sonra anladım ki yarım kask iş değil.İLaveteN noLAn n-102 kullanıyorum çeneden açılır olanlardan bu kask hakkındaki düşüncelerimide söyliyeyim ; z750 kullanırken aldığım nolan n62 kaskım çok renkli olduğu için cruiser a gitmeyeceğini düşünerek , birazda cruiser ın tarzı yüzünden yanlış bir karar verip çeneden açılır aldım ve daha sonra duyduğum kadarıyla yanak kısımları çok ince kask hernekadar kaliteli olsada ince kaza anında kaskın açılma riski var açılmıyacaği konusunda garanti verseler bile yanak bölgesi hakkında granti veremiyorlar eğer kırıldığını var sayarsak suratınzı mahfedebiliri bu yüzden fullface kask öneririm. SAĞLIcakLA kaLın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendiğin motordan ziyade kullanabileceğin motoru al. 650'lik makine hem çok yakar hem de acemi sürücüysen zorlanırsın. Daha makul bir makine seç derim. Daracık İstanbul sokaklarında manevralar yapmak zorunda kalacaksın, kimi yerde bacak kuvvetine ihtiyacın olacak, bunları hep hesap et.

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Büşra, bahsettiğin fiyatlara uyan nefis bir motor sana: Suzuki Intruder 250 LC (VL250). Bir hanıma da çok yakışıyor. Bir kız arkadaşımda var, son derece memnun..

Düzeltme:

Haydaaa... Ben de tongaya bastım. Önce tarihleri okuyalım arkadaşlar Büşra çoktan motoruna kavuşmuş olmalı..
    Üç boyoz bir kola

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hosgeldın dıyorum choper alcan hmm guzel bı sewcım Thai_vtecc var sıtede bılırsın o choperını satıo ve cok severekde bakıo cok ıyı bılıyorum onun makıınesını bı bakarsan ıyı olur anlasırsanız zaten alırsın hakkında hayırlısı olsun ...

alamadın mı hayla bı motor ya

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    yok daha motorum yok...taylanıın motora baktım ama bilmiyorm bi yandan da aklım yamahada
    :bounce:

mariner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Selamlar

İlk motorum. Değiştirmek için satıyorum. 2001 Virago 535. Sahibinden.com'da ilan no:7142365. Düşünürsen beklerim

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    bence dragstar gayet hoş bi makine bi düşün derim
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    moto-zeta rally 50 :)
    hyosung GV650 derim motokeyf programındaki testte hiç bi kötü söze rast gelmedim aksine dier chopperlardan daha iyi olduğunu söylediler ama kalie olarak honda shadow düşük devirde yüksek tork ürettiği için daha uzun ömürlü olur bu bilgiyide bu sitede öğrendim
    [COLOR="Red"]RÜZGARI RUHUNDA HİSSET....![/COLOR]

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    pardon ama bişey sorucam.madem hız önemli değil neden 250cc istemiyosunuz?o zaman görüntüyemi önem veriyosunuz?bide söylediğiniz paraya bu söylediğiniz markaların 2000 model ve altını vede km olarak en az 10000km olanını alabilirsiniz.ben derimki alın bi gv 250 "0" km başınız arımasın.hem enjeksiyonlu az yakar hemde hızda tatmin eder.
    gerisi size kalmış.....

Alıntı busra_bjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt mes sğl.katılan ve beni anlayan çıktı...durupta2 sene sonra motor değiştiremem..varken almalıyım işte...ki zaten kredi alıyorum..sonra babama araba için yardım edeceğim...oldumu 5 sene kafadan toplam...

1 tane de nazi kaskı aldım mı tamamdır iş
    nazi kaskı bi işe yaramaz kesinlikle full face
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    bir şey daha soracağım 250 cc motora 6500 verilir mi ? yamaha drag vb honda suzukide olabilir

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    sonunda motorum oldu...vatana millete hayırlı olsun..boş konulanlara cvp işte....suzuki intruder 250..kazasız günler bütün arkadaşlar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oooo hayırlı olsun hadi resim koyda gorelım o zamanmotorunu büşra
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    nası koycam buraya...link şeklinde eklenio galiba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    oh be nihayet.
    konu sinir bozucu bi hal almaya başlamıştı.

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    hehehehehehehe...resim nası koycam ki

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink
    Alıntı busra_bjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehehehehehe...resim nası koycam ki
    avatarı nasıl deiştirdiysen öle koycan
    hayırlı olsun güle güle bin

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    ya hyr buraya nası koycama avatara dgl..konuya nası koycaktık

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    karışmak gibi olmasın ama kawasaki en 500 yada suzuki vl 800 al derim
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink
    sen en iisi bilen bi arkadasına gonder o koysun

Alıntı suzuki GN-250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karışmak gibi olmasın ama kawasaki en 500 yada suzuki vl 800 al derim
    aldı aldı kardes
    şimdi resim eklıcek sonna 1 klo baklava getircek kuyruğunu doğrultucaz

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)