Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10 gündür motora elimi sürmedim

Motovento
    REKLAM ALANI

10 gündür ağır grip nedeniyle yatıyorum.bugün kendime geldim.
    bu süre zarfında matkap(motorum) aşağıda tek başına uyudu.gidip onu sevemedim,tozunu alamadım.üstüne atlayıp deniz kenarına gidemedim.ve çalıştıramadım.10 gündür çalışmıyor olması bir sorun yaratırmı?
    hastalanmadan önce arka teker yalpa yapıyor gibi gelmişti ya da ben abarttım biraz :( yani orta ayaktayken gaz verdiğimde ve teker boşa döndüğünde sanki amortisör oynuyo gibiydi.
    galiba matkap'ı çok özledim ve saçmalıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    İlk olarak geçmiş olsun, iyileşmene sevindim .10 gündür çalışmayınca aküsü zayıflayıp çalışmayabilir ama yeniyse problem çıkarmaz, binmesen bile arasıra çalış-san(tırsan) iyiydi. motorun teker yalpa yapabilir telli cant ise akort ettirmen lazım bidaha bi kontrol edersin. matkapınla bir an önce buluşursun inşallah
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

sağol danger. yarın ilk işim matkap la dolaşmak olacak motorum henüz 350 km de.telli jant değil ama ben onu servise götürüp bir göstersem iyi olur galiba

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    yigitto, Valla geçmiş olsun Matkapda bir sorun sezinledigin zaman hiç durmadan onuda Doktoruna kavusturman gerekir işi şansa bırakma
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

haklısın justlife o sağlıklı olmalı ki beni istediğim yere sağlıkla ulaştırmalı. yarın doktor yolları taştan bize

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    geçmiş olsun kardeş
    10 günde birşey olmaz daha yeni motor çalışır + orta sehpada gaz verirsen arka tabii değişik bir şekilde olur yani sana yalpalıyor gibi gelir
    ERASER WİLL COME BACK

yigitto, geçmiş olsun

geçmiş olsun hadi seni affedelim motoruna bakmadığın için tabi şaka ilk önce sen lazımsın bize
    tekrar geçmiş olsun allh şifalar versin...
    not: bırak yatsın oda dinlenir ve bir şey olmaz.
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler