Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Çocuk Oyuncağı Sanki

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gerekliliği görülmediğinden tarafımdan silinmiştir.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Zamanında bende oturdum park halindeki motorların üzerine ama gider izin isterdim
    -Abi bu motor senin mi?
    -Evet
    -Bine bilir miyim ?
    -Bin ama sağını solunu kurcalama haa
    -Tamam ....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Foto çekinmek isteyen kızlara birşey demeyizz de Bi keresinde çekinmeye geliyorlardı motorların yanında oturuyorduk bizde,bizi farketmemiş olacaklardı ki tam poz almışlardı bizi farketmeleriyle utanıp apar topar kaçmaları bir olmuştu Demek ki motorumuz bizden daha çekicimiş

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Valla bendede var aynı sıkıntı bi pastane işletiyoruz ve motor kapının onunde yaşanan diyalog aynen şu;

Müşteri:Kurupasta alabılırmıyız..

ben; Tabı efendım ne kadar

Müşteri:Yarım (o ara musterının kucuk oglu dısarı cıktı ve benım yan ayakta
    duran motorun ustune zıpladı )

ben; efendım cocuk motora bınıyo dusmesın...

Müşteri:OGLUUMMMM GEL.. (Oglan kosa kosa gelır hemen ve tekrar aynı kararlılıkla dısarı aynen zıplayıp seleye )

Müşteri:Şu kurabıyeden de koyarmısın

ben;tabı ama oglunuz yıne motora bındı bakın dusucek sımdı ıkısıde,altında kalır bı yerı kırılır...

Müşteri:OGLUMMMMM GELLLL YAPMAAAA(dıye bagırıp posetını alırken kredı kartını uzattı)

ben; Cocugu kesıyorum ama eleman fecii bişi duramıyor yerınde geldı ve tekrar çıktı.....

(Benım en sevmedıgım yonu yan ayak motoru duzeltıgınız anda kendılıgınden toplanıyo)

Ben; Abla cocuu diyemeden GÜMMM ikisi beraber kaldırımdan aşagıya yola ama ben artık kudurmustum müşteri ne desem ne desem diye kappının onune cıktım çocugu kaldırıp motoru kaldırdım plastık bı parca kırılmış falan ama onemı yok motor cocugun ustune düşse bacagı falan kırılsa sanırım uzulmezdım...

Müşteri:Kardeş kusura bakma..
    ben; Ablacım ellı kere soyledım ya bı elını tutamadın cocugun...(tabı kıpkırmızı olmusum sınırden)

Sonrasında hep alarmı acık bıraktım bı cocuk gelıp gıdona dokunsa bıp yapıyo bı daha ellemıyodu ama banada ıyı bı ders oldu...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foto çekinmek isteyen kızlara birşey demeyizz de Bi keresinde çekinmeye geliyorlardı motorların yanında oturuyorduk bizde,bizi farketmemiş olacaklardı ki tam poz almışlardı bizi farketmeleriyle utanıp apar topar kaçmaları bir olmuştu Demek ki motorumuz bizden daha çekicimiş
    akıl kullan sende çekilceksek 3umuz cekılelım de yoqsa ızın vermem
    benım motorum olsa ustune bınıp resım cektırmelerıne bısey demem ama bızım insanlarımız yerınde duramazlarkı gaz verır frenlerle oynar. heralde en ıyı fıkır alarm taktırmak olur
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    aynen benim eski mahallemde dedemlere ziyarette gittim zaman mahallenın butun cocukları latif amcam gelmıs dıye bagırıyor mıllet hep ustunde oturuyor gezdırıyorum dertlerı bıtmıyor birdaha ıstıyorlarr kış geldıde kurtulduk ufaklıklardan artık korkmaya b asladım yaz gelınce 5 birden bınerlerse dıye korkuyorum sayelerınde ayakcıklarbıle dayanmıyor....

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foto çekinmek isteyen kızlara birşey demeyizz de
    Terbiyesiz, çıkarcı..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'tan eczanenin önünde duruyo kızım, gözümün önünde. Sürekli takip edebiliyorum. Ne zaman arka taraf da olsam, zank biri oturuyo üstüne. Sanki ortalık malı.. Minik çocuklar oluyor genel de. Sinyalle oynuyor, gaz veriyor. Annesi de yanında, sırıtık bi ifade ile seyrediyor. Ben olsam, çocuğuma elletmem başkasının malını.. Ama bizim insanımız çok mu cana yakın bilmem. Ev de bu durum olmuyo tabii.Sürekli göz hapsinde tutamıyorum kızımı..Bazen apartman kapısından bi çıkıyorum, bir de ne göreyim. Aman Allah'ım.. Sanki bütün mahallenin çocukları benim kızımın üstünde dinleniyo. Kış kışlıyorum hemen.. Kesin bana görmemiş falan diyolardır, ama ne alakası var. Valla devrilecek falan diye ödüm kopuyo.. Bir de noterin yanın da eczane. Evrak düzenlemek için masa niyetine kullanıyolar sağolsunlar.. En kısa zaman da bi çare bulmam lazım..
    Sevgili Tubiş 3 gün önce bir Cygnus RS i inceleme fırsatım oldu...millete oyuncak gelen o motor tam bir psikopatmış...arı değil eşşek arısı yani...tek dezavantajı küçük lastik ebadı...bu nedenle satılmıyor...fiyatı 3300 lerden 2850 ye düştü...YAMAHA OLSUN ÇAMURDAN OLSUN...KULLANAN KİŞİ 120 RAHAT GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ...EKRAN ÇOK DOYURUCU ARKA ÇANTAYLA BİRLİKTE BELLİ ÖLÇÜLERDEKİ KİŞİLER İÇİN STANDART GÜZEL HATTA MÜKEMMEL BİR MAKİNA DİYEBİLİRİM...

(yav son kelimelerde caps lock a basılı olarak yazmışım...değiştirmeye üşendim..böle oluversin idare edin artık..)

benim motora oturan bir kurye arkadaşında kalbini kırmıştım...sonra üzülmedim tabi kırdığıma...ama motora zarar verecek şey yaparmı diye tırstım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Satılmıyor mu ? Valla abi Antalya'da peynir ekmek gibi cygnus satılıyor.... Çoğu restoranın motoru da bu olduğu için sokağa çıkınca mutlaka rastlıyosun.. Hee son olarak, o gördüğün motorun rengini kafanda pembeye çevir.. Aha benim ki en kısa zaman da o şekli alacak..

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    mete han ben otursam kızarmıısın
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Satılmıyor mu ? Valla abi Antalya'da peynir ekmek gibi cygnus satılıyor.... Çoğu restoranın motoru da bu olduğu için sokağa çıkınca mutlaka rastlıyosun.. Hee son olarak, o gördüğün motorun rengini kafanda pembeye çevir.. Aha benim ki en kısa zaman da o şekli alacak..
    Önemli olan Antalyada değilde İstanbulda satılmaması...fiyat indirim sebebinin nedeni sence nedir...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han ben otursam kızarmıısın
    kimsinn sennnn....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben 2 sene önce senin düşürülmüş dediğin fiyata aldım abi.. O zamandan beri de aynı...

Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan Antalyada değilde İstanbulda satılmaması...fiyat indirim sebebinin nedeni sence nedir...

kimsinn sennnn....
    abi senin motura diyom oturabilirmiyim beni seç
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Ben 2 sene önce senin düşürülmüş dediğin fiyata aldım abi.. O zamandan beri de aynı...
    yav geçen sene 3300 değilmiydi...ben satmaz dedim...satılmadı...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senin motura diyom oturabilirmiyim beni seç

yeğen sana kaptıramadık bi motor ona yanıyorum...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Terbiyesiz, çıkarcı..
    Bilakis bu çıkarcılık değil centilmenlik

Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeğen sana kaptıramadık bi motor ona yanıyorum...
    şimdi gidip bi motor alcam çoluk çocuk gelip üstüne oturcak hem ben böle konu açacak kadarda medeni bi insan değilim agresif olurum

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Çocuk Oyuncağı Sanki
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ya motor ucuz ve dandikse bence üzülmeye değmez. kaliteyse üzülmeye değer.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde hep başıma gelirdi.
    Ve hep şunu istedim ama denk gelmedi hiç öyle bir imkan.
    Benim motoruma çocuğunu oturtan ya da oturan kişinin arabasının gelip önüme park etmesi,valla açar kapıyı otururum şöför koltuğuna Bişey derse de yığarım onu oraya
    Sanki bu araç değil..

Garip milletiz,herşeyiyle..

Motosikleti
    Honda CBR125 Yakında alıyorum :)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoruma çocuğunu oturtan ya da oturan kişinin arabasının gelip önüme park etmesi,valla açar kapıyı otururum şöför koltuğuna
    Garip milletiz,herşeyiyle..
    hahaha iyi düşünmüşün valla
    [B]MURATKARAOGLU.COM[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler