Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Honda CBR 125 in Uçuk Kaçık Parça Fiyatları..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    ben cbr 125 almak ıstıyorum ne dersiniz abilerim parcası palı mıs gerimi kacayim yardımcı olunnnn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:36 ----------

abilerim ben cbr alcam ama parca fiatlarini duyunca korktum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:38 ----------

slm yeni girdim araniza bnde honda almak ıstıyom cbr 125 ama parca fiatlarini duyunca baya korktum valaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı by_the_88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cbr 125 almak ıstıyorum ne dersiniz abilerim parcası palı mıs gerimi kacayim yardımcı olunnnn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:36 ----------

abilerim ben cbr alcam ama parca fiatlarini duyunca korktum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:38 ----------

slm yeni girdim araniza bnde honda almak ıstıyom cbr 125 ama parca fiatlarini duyunca baya korktum valaaa
    valla fiyatlar ortada gözün kesıosa al :D sinyal 130 lira işde

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Altımdaki canavarın değerini şimdi dahada çok anladım :D bende yeni lastiklerimle 0 yatarken korkuodum demekki havadan ve yerin ısısından değilde Azrailin bu parça fiyatları bitarafına girer demesini içimden duyuyormulum demekki ahahaha xDDDDDDD
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    gerçekten pahalı olduğunu bilerek aldım amma mübarek ne bu 1000lik mi125cc için böyle ise 600-1000cc alanları düşünemiyorum bileileride elbet cc yükselticem ama gözüm masraflarını pek kesmedi desem yalan olmaz,yakıtı bakımı filan derken maazallah parçada girdimi işin içine kepenkleri kapatırız
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Ben fiyatları gördükten sonra vazgeçtim
    eğer motorumu yatırdıqımda sinyalim kırılıcak ve bu 140 tl ise bu motorun 600 RR olmasını isterim
    Şimdilik metehan abinin yolundan ilerleyim cbf 150 alıcam
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ön çamurluk:132 arka fren pedalı:55 sağ kafa grenajı:102sağ üst grenaj:158 sağ ön sinyal:144

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    kasko şart:D yıllık 800 lira diye okudum sanırım başka bi topicte.kaskoya da 4 sene para ödesek 2.el bi tane daha cbr alınır.hay be işe bak
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ford fiestanın rutin servisi = 350 ( kullandım biliyorum )
    volvo s80 rutin servisi =1500 lira (arkadaşımın babasında var )
    rialli sağ sinyal = 10 lira
    cbr 125r sağ sinyal=144 lira
    eee abicim örneklerle de anlaşılacağı gibi kaliteyi tercih edersen extralarına katlanacaksın..biz bilmiyormuyuz 2000 liraya 0 km çin malı kullanmasını ilk motorumda hondaydı ne olursa olsun vazgeçmem kaliteden...dikkatli kullan kırma motorun orasını burasını

Aslan Besleyen Yemini Düşünmez Arkadaşlar Bu Kadar Güzel Motora Biniyorsanız Bazı Şeylerı Göze Alıcaksınız Ucuz Parça İstiyorsanız Gidin Kanuni Racer Alın Parçaları Ucuz Ama 4-5 Ayda tamamen dağılırsa söylemedi demeyin Çin kalitesiyle Japon'unkını bir tutmayın Asla Honda'nın ölüsü Kanunı'nın 0'ından daha iyidir ;)

bu model için üretilen yan sanayi parçaları öneririm, hem daha estetik duruyo hemde yarı fiyatına mal oluyor, birçoğunu netten bulmak mümkün.

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    motorsiklet zevkse, paran var tecrüben yoksa, alıcan cbr125, zevkine yatıcan üstüne sanki 200 km/h hızla gider gibi

, sonra durunca benzer sohbetleri milletle yapacaksın, abi araba alınır bu fiyata falan filan,

sanki canım ülkemde herşeyimiz çok mantıklıda canına yandığım üç kuruşluk zevkimizi de herkese savunacağız

, düştüğümde de (çok şükür bir kere düştüm, epeyde sağlam düştüm yani, masrafım olmadı çok şükür biraz grenaj çizik filan) yemişim motoru dedim yani

baktım çok masraf çıkardı alırım bisikletime binerim yahu korkacak ne var???

, alacak arkadaşlarım zevkinize göreyse alın metehan kardeşlerim gibilerle konuşunca ya da görünce de zevkine artislik yapın hatta deyin ki ben bunla 200km/h yapıyom

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera , Yamaha
    bana runner parçalarının fiyatını yazdırtmayın şimdi :D

herşey bir kenara, bir motor ucuz veya sırf tipi güzel diye alınmamalı kanımca..satarken aşağı yukarı ne kadar kar veya zarar ederim , yakıt konusunda ne kadar sarfiyatı vardır ve parça fiyatlarının ucuzluğu-pahalılığı göz önünde bulundurulmalıdır .. ben 2.500 tl'ye bir motosiklet alıp da 1 ay içerisinde motosiklerin yarı fiyatı kadar yakıt tüketeceksem böyle aşkın ızdırabına parmak basarım arkadaş ..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

şimdi tesadüfen gördüm 3 yılda Honda da değişen bir şey yok...

ama bu yeni kasa CBR 125 biraz daha kalıplı...beğendim...artık en azından alanı üzmeyecek tatmin edecek gibi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 ----------

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet mete_han beni tanımamış anladıgım kadarıyla)
    buarada kask havada su anda gelıyoorrr gelıyorr amerıkadan avrupaya gecıyorrrr:D
    aga farketmemişim yav mesajını 3 yıl kadar gecikti cevap ama kusura bakma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

merhaba arkadaşlar,son 2 yıldır aşırı bi motor sevdası basladı simdi üniye hazırlanıyorum ve kazanırsam motor almayı dusunüyorum motor tecrübem var ama hep arkadaşlarınkini fln arada kullanırdım şahsi motorum hiç olmadı ve istediğim motor kawasaki 300 rr motor sürüş kursları oldugunu duydum 2 3 günde belli bi ücret karsılıgında kendi motorun neyse en ince ayrıntısına kadar ögretiyolarmış ama tabikide tecrübe gibi olamaz 2 3 günde en fazla ne kadar ögrenebilirki inssan sizden bana yardım etmenizi istiyorum kimileri 300 rr o kadar para verilmez diyo motorunda biraz kaslı durmasını istiyorum hepinize simdiden teşekkürler:D

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı TGOD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,son 2 yıldır aşırı bi motor sevdası basladı simdi üniye hazırlanıyorum ve kazanırsam motor almayı dusunüyorum motor tecrübem var ama hep arkadaşlarınkini fln arada kullanırdım şahsi motorum hiç olmadı ve istediğim motor kawasaki 300 rr motor sürüş kursları oldugunu duydum 2 3 günde belli bi ücret karsılıgında kendi motorun neyse en ince ayrıntısına kadar ögretiyolarmış ama tabikide tecrübe gibi olamaz 2 3 günde en fazla ne kadar ögrenebilirki inssan sizden bana yardım etmenizi istiyorum kimileri 300 rr o kadar para verilmez diyo motorunda biraz kaslı durmasını istiyorum hepinize simdiden teşekkürler:D
    1- 300rr diye bişey yok. Kawasaki ninja 300 o motor. 2 O motorla başlanmaz zaten konuyla alakasız bir yorum yapmışsın, konuya bak cbr 125r al onla başla. Eğitim başlangıç seviyesini alabilirsin ama senin motorunla eğitim verilmez kendi motorları var eğitim kurumlarının.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)