Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi hunter 125 s
    arkadaslar gecen cuma kadıkoy hasanpaşa dan tepe alışveriş merkezine inen yolda ortalama 45 50 km hızla gidiyordum önümde reno marka bir taksi vardı aramız normal bir takip mesafesinden kısa idi herkes bilir akan trafik unsurları.
    son dört yola geldigimiz sırada sag tarafda ıkı kişi cadde kenarına dogru durdu bunları müşteri sanan taksici muhterem aniden frene bastı beni çoktan unutmuştu bile .benim gözler fal taşı gibi oldu bian ne yapsam sag kırsam iki kişiyi ezicem sola kırsam tabela direk ne varsa giricem bende acı frenle taksinin altına girdim allahdan kaskım takılı idi çarpışmanın şiddeti ile dreksiyon demirlerim yamulmuş aynalar filan kırıldı .kaskım takılı olmasaydı benim kafama aynaların sonu gibi olabilirdi .Not :düşen veya kaza anında darbe alan kaskaların cogunda içten çatlama mevcut oluyor degiştirilmesi şarttır birşey olmaz demeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    walla ben kaskıma guvenmek istiyorum ve kask cok onemli benim için onun için kesenin ağzını açmaya karar verdim,

500ytl butce ile alınabilecek en kaliteli kask nedir arkadaşlar? ozellikle bilenler, karsılastırmıs olanlar ve kullananlardan cvp bekliorm!

saolun varolun :D

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lazer ve nolan marka kasklara güvenebilirsin, zeus kaskta fena deil ben kullanıyorum çok memnunum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    arai rx7 corsair sipsiyah modelini kullanıyorum yüksek sürat, sıcak hava, soğuk hava vb,.... hic bi olumsuz etkisini görmedim kafamda yokmuş gibi herkese tavsiye ederim
    ha bide siyah vizör tabikiiiiii yılan gibi ekmek carpsın ;)

Motosikleti
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arai rx7 corsair sipsiyah modelini kullanıyorum yüksek sürat, sıcak hava, soğuk hava vb,.... hic bi olumsuz etkisini görmedim kafamda yokmuş gibi herkese tavsiye ederim
    ha bide siyah vizör tabikiiiiii yılan gibi ekmek carpsın ;)
    500ytl butce ile o biraz zor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    500ytl bütceyi kenara koyacan üstüne yemicen icmicen güvenli bi kask alcan kardeşimm ;) 500 ytl verion hem bi 600 daha biriktirmelisin bence ki hayatından önemli değildir emin olll
    sevgiler

Motosikleti
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500ytl bütceyi kenara koyacan üstüne yemicen icmicen güvenli bi kask alcan kardeşimm ;) 500 ytl verion hem bi 600 daha biriktirmelisin bence ki hayatından önemli değildir emin olll
    sevgiler
    tamam hayatım değerli de 5.900 e motor alıcam insallah, kask ile birlikte sadece giyim kusam edecek 2000ytl, biraz koyuyo parası insana ben motora zor toplamışım parayı

arai rx7 son baktığımda 800$ gibiydi ki o da 1040ytl kaba hesap...

Benim baktığım urun;
    X-Lite x801r
    http://www.mototal.com.tr/x801r.asp
    390€

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    nolan n62 için acaba rüzgar kesici takım var mı alt çene ve boyunluk...Rüzgar almasından şikayetçiyim de...cıbırda sorun olmuyorda burgman400e falan binince bugün gazlayınca çok rüzgar ses yaptı...
    AKIN FİDAN

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    herkese slm
    shad kasklar nasıl acaba bilgisi olan varmı beldeyamanın getirdigi bir ürünmüş....
    fiyatı 120ytl bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi....

Motosikleti
    mondial,100kh

(25-30ytl'lik) kasklar sizce iyi mi?

?????????????????????????????????????????????????? ?? ?????????????????????????????????????????????????? ??

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hiç bilgim yok gelmişken yorum yapamdan çıkmayım dedim sonra izleyip gidiyorlar deme
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kaşkol filan bağla daha iyi hiç olmazsa daha ucuz

onlara polis kaskı deniyor sadece ceza yememeye yarıyor durduğu yerde karpuz gibi yarılanı gördüm ben
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takma daha iyi, sadece gösteriş için o kasklar ceza yememek için

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben kullanıyorum, bide büyük olmasa
    kesinlikle tavsiye etmiyorum hiçbir onay belgesi yok, parayı bulunca lazer alıcam
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer 50cc bir scooter kullanıyorsan kullanabilirsin iş görür ama 100km yi görebilen bir motor kullanıyorsan kesinlikle önermiiyorum bmw yi taşıyan kaskı gördün o ucuz kasklar öle bir durumda fındık gibi kırılır

Motosikleti
    Gelecek Haziran İNŞ Honda Dylan
    valla arkadaşım bende (safebet) in vardı motorun arkasına koymuştum ordan yere düştü ve ortadan ikiye yarıldı artık sen düşün iyimi deilmi
    Yüksek Hp Motor Sattırır Yüksek Tork Yarış Kazandırır...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Tek kullanımlık '
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum, bide büyük olmasa
    kesinlikle tavsiye etmiyorum hiçbir onay belgesi yok, parayı bulunca lazer alıcam
    nedir bu matrixcilerin lazer merakı bende senin gibydim safabet verdı bende parayı denkleştrdim lazer aldım smd kasksız asla kullanmıom nolursa olsun safabetten snr kafam içinde bayram edio smd
    true love..

Drift Religion

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ben bi sendir kullanıyorum o kasklardan... şöyle toparlasam biraz kendimi düzgün bişe alıcam ama ne zaman... sana tek kelime düzgün bi kask al...benimki kafama büyük bile geliyor şimdi.. aldığımda kafama girmiyordu.. ama hiçte korumuyor değil bir kazaamda kafam direk yere geldiği için cam ve kask biraz çizildi onu yedekte tutuyorum şuan yani Allah korusun kask olmasaydı.. suratımda iz kalabilirdi yerde süründüm çünkü...
    KIRMIZI BOĞA..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    alacaksan onlardan bizim arkadaşın kaskı moneroydu ii dayanıyo full faceleri güzel ama diğerlerini bilemem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler