Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

suzuki gsx 750 f motoru nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuhh ben espri olsun die 20bin yazmıştım da, 700km de biraz fazla az değil mi 750'liğe geçmek için?
    az ama hep sehir trafıgınde bındım bide kıs oldugu ıcın bınemedım tecrube saglam için rahat olsun ama heyecan cok hıç guclu bır alete bınmedın 125 ustu yanı bu ılk ama guven var kendıme azda korku heyecan karısı bır duygu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı ata_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sanmıyorum gucu hıssetmeyı sevıyorum rampada cbr benı yarı yolda bırakıyordu 1-2-3 ıyı ama ondan sonra :( nal topluyordum artık 4 teker rakıplerın ısı zor begendım evet hemde cok sana ve tum arkadaslardan kaza uzak olsun
    saol ata kaza hepimizden uzak dursun ne diyelim sana da hayırlı olsun artık
    gücü hissetmek cok güzel ama motorun gücü bi yana etrafındaki seyleride hissetmeyi unutmazsın umarım

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Bence sen önce bi 250'lik alıp 4-5bin kilometre yap madem cıbır'dan sıkıldın, sonra al bu aleti
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 125 lik motorla 700 km yaptım sadece 20,000 km cok degil mi 600 lüge gecmek için?
    Paşam sen şimdi git o motosikletini geri al veya bitane daha küçük cc li bul..
    Benim yazdıklarım malesef..
    Malesef kardeşim..Malesef...
    Bu arada yaş kaç..
    Eğitimin?....
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle söyleyim benimde boy 180'den fazla ama 170kg civarlarındaki 1000RR bile inanki yoruyor, 600RR'ı sürünce keyiften geberiyorum.

Benim açımdan bakınca 220kilo cidden fazla geldi bana, şahsen böyle birşey almazdım.

Tabi bu tercih meselesi, mesela ben asansör bozuksa 9. kata merdivenle çıkmak yerine dönüp arabada uyumayı tercih eden biriyim

Ayrıca gaz konusunda yanlış anladın beni, gaz'ı açmaman lazım, söylemek istediğim buydu, hangi motora geçersen geç en az ilk 5000km'sinde acemisin, rodajdaymışçasına kullanmanı öneririm.
    haklısın kılo cok fazla bide 20 litre benzın bıde ben 85 kılo 320 kılo ayaklarımız yere basar 1000 rr cok tatlı bır makıne ona gecmeye hazır degılım işte bu tam spor degil dedıgın gıbı usul usul soldan giderim

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece 700km mi??? bunu bir gecede yapan var, ben pek hazır olduğunu sanmıyorum, bütün yazdıklarımı unut gitsin...
    ne gıbı tehlıkeler beklıyor olabilir beni cbr ile cok seri hareket edıyordum trafıkte korkak surmuyorum nelere dıkkat etmem lazım tecrubelerınle aydınlatırsan sevınırım

Alıntı ayshegül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol ata kaza hepimizden uzak dursun ne diyelim sana da hayırlı olsun artık
    gücü hissetmek cok güzel ama motorun gücü bi yana etrafındaki seyleride hissetmeyi unutmazsın umarım
    amin etrafımdakı şeyler neler dusundum dusundum bulamadım

Bence sen önce bi 250'lik alıp 4-5bin kilometre yap madem cıbır'dan sıkıldın, sonra al bu aleti
    cıbırla 250 ligin pek farkı oldugunu sanmıyorum hyosoung lara baktım kımse tavsıye etmedı super sport 250 lik yok ki cbf 250 var oda gucu hıssettırmez dıye dusunuyorum

Arkadaşım şimdi baktım..
    26 yaşında..
    Bilgisayar ürün müdürüymüşsün..
    .
    Dipnot: BU arada profil bilgilerini gizleyenlerde beni hep
    kıllandırmıştır..
    Ne var ki saklıyosunuz arkadaşlar..

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az ama hep sehir trafıgınde bındım bide kıs oldugu ıcın bınemedım tecrube saglam için rahat olsun ama heyecan cok hıç guclu bır alete bınmedın 125 ustu yanı bu ılk ama guven var kendıme azda korku heyecan karısı bır duygu
    neeeee
    bende hep istanbulda sehir içinde bindim 15000km yol yaptım smd vitesli mak alcam cbf150 yetermi yoksa cbf250 mi dusunsem diorum bilseydim daha 700km yapmısken 750cc bişey alırdım
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paşam sen şimdi git o motosikletini geri al veya bitane daha küçük cc li bul..
    Benim yazdıklarım malesef..
    Malesef kardeşim..Malesef...
    Bu arada yaş kaç..
    Eğitimin?....
    yaş 26 lise oldurme beni abi 125 lıkten kucuge bınecegıme hıc bınmem daha iyi
    cbr ıyıde 8-11 arası gucu hıssedıyorum zaten vıtesı redline getırmeden degiştirmıyorum oda acmıyordu artık beni varmı tavsıye edecegın bır sey

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neeeee
    bende hep istanbulda sehir içinde bindim 15000km yol yaptım smd vitesli mak alcam cbf150 yetermi yoksa cbf250 mi dusunsem diorum bilseydim daha 700km yapmısken 750cc bişey alırdım
    gel beraber gecıs yapalım sanada ist bulalım bır tane cok sabırlıymıssın tebrıkler ben cok maymun iştahlıyım sanırım :( ama alet cok hosuma gıttı cok buyuk cusseli tam bana gore 125-600 arası bı alet yokki iş görecek

Motosikleti
    Honda CBR 125
    cıbırla 250 ligin pek farkı oldugunu sanmıyorum hyosoung lara baktım kımse tavsıye etmedı super sport 250 lik yok ki cbf 250 var oda gucu hıssettırmez dıye dusunuyorum
    Ben zaten cc büyütmek anlamında söylemedim, sadece cıbırdan sıkıldıysan benzer güçte başka bi motor alıp tecrübeni arttırmak için km yap anlamında söylemiştim.

Tabi aslında hiç belli olmuyor bu işler belki çok yeteneklisindir, 700 km de trafiği çözmene gerçekten yetmiştir ve hiçbir problem yaşamazsın. Ama bu istisnai bir durumdur. Sen bu istisnai kişilerden biri misindir bilinmez. O yüzden bizler de mantıklı olanı söylüyoruz.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Arkadaşım şimdi baktım..
    26 yaşında..
    Bilgisayar ürün müdürüymüşsün..
    .
    Dipnot: BU arada profil bilgilerini gizleyenlerde beni hep
    kıllandırmıştır..
    Ne var ki saklıyosunuz arkadaşlar..
    aynen abi kısı ozellıllerıne basınca gormek lazım bılgıleri kimligini r-1 e gecene kadar keç sene gecti ?

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gel beraber gecıs yapalım sanada ist bulalım bır tane cok sabırlıymıssın tebrıkler ben cok maymun iştahlıyım sanırım :( ama alet cok hosuma gıttı cok buyuk cusseli tam bana gore 125-600 arası bı alet yokki iş görecek
    ya ztn bu hayabusa kdr kalıplı bi makıne gucunede dicek yok kimsenin ztn sporttouring bi model ama 750cc bi motor 2. viteste senn cbr125le yaptıgın guce ulasır geri kalan vitesleri napıcan tehlikeli olanda o işte
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Ben zaten cc büyütmek anlamında söylemedim, sadece cıbırdan sıkıldıysan benzer güçte başka bi motor alıp tecrübeni arttırmak için km yap anlamında söylemiştim.

Tabi aslında hiç belli olmuyor bu işler belki çok yeteneklisindir, 700 km de trafiği çözmene gerçekten yetmiştir ve hiçbir problem yaşamazsın. Ama bu istisnai bir durumdur. Sen bu istisnai kişilerden biri misindir bilinmez. O yüzden bizler de mantıklı olanı söylüyoruz.
    tşk ederim trafigi biraz cözdüm gibi gelıyor ama 700 km ile ne derece cozulur o ayrı bır konu yetenek olsada kucuk bır hatada gerı donusumuz yok mantıklısını soyluyorsunuz bunda hıc tereddut duymuyorum ama gelde ıcıme anlat bunu aklımdan cıkmıyor sesi hiç

Motosikleti
    CBR 125R REPSOL
    abi kaç
    model
    motor

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ztn bu hayabusa kdr kalıplı bi makıne gucunede dicek yok kimsenin ztn sporttouring bi model ama 750cc bi motor 2. viteste senn cbr125le yaptıgın guce ulasır geri kalan vitesleri napıcan tehlikeli olanda o işte
    fazla vites iyidir yedekte dursun ank trafıgınde zaten buyuk vıteslere atmak akıl işi degil uzun yollarda kullanırız fazla vites göz cıkarmaz

Motosikleti
    CBR 125R REPSOL
    bende cbr 125 var tabi 750lik makinaylailgili bişey diyemem

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı cbr_125_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kaç
    model
    motor

2004 model sattıgımı soruyorsan cbr 125 r 2006 model di

Bırak Allah'ını seversen ablacım..Arkadaş Ankara'daymış.
    700km ile kim neyi çözer yaw.
    Bide arkadaş evli ve 1 bebişi var galiba..
    Ben VEBAL alamam..

aynen abi kısı ozellıllerıne basınca gormek lazım bılgıleri kimligini r-1 e gecene kadar keç sene gecti ?
    Konumunda güzelmiş paşam..
    Benden abi (35yaş) tavsiyesi birazdaha tecrübe ve sabır..
    Bak biz buradan çok kişinin arkasından taziye dileğinde bulunuyoruz.
    Yapmayın gözüm yapmayım yahu..
    Bu arada bebişi öpüyorum..
    Sende bebişi öp ve gözlerinin içine dikkatli bi bak..

Motosikleti
    CBR 125R REPSOL

benim motorda bu

tşk ederim trafigi biraz cözdüm gibi gelıyor ama 700 km ile ne derece cozulur o ayrı bır konu yetenek olsada kucuk bır hatada gerı donusumuz yok mantıklısını soyluyorsunuz bunda hıc tereddut duymuyorum ama gelde ıcıme anlat bunu aklımdan cıkmıyor sesi hiç
    Yaw paşam yerim trafiğini, makinanın sesini...
    Abini dinle bi..
    Üste yazdıklarımı iyi oku ve bu yazımı bi zahmet yengemede okut..
    Bak bende YZF R1 var..
    İnan üstüne otuduğum zaman hız yapmayayım diye benim hatun ve 2 oğlumun
    resmini km yerine koymuşum

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Bırak Allah'ını seversen ablacım..Arkadaş Ankara'daymış.
    700km ile kim neyi çözer yaw.
    Bide arkadaş evli ve 1 bebişi var galiba..
    Ben VEBAL alamam..
    Aynen katılıyorum sana Gergerli abi, biz doğrusunu söyleyelim de, arkadaş ya bizi dinler ya da yine ne istiyorsa yapar zaten. Kimseye zorla engel olamayız ki, burda tecrübe sahibi insanlar (ben değilim bu arada) konuşuyor mutlaka kulağına küpe oluyordur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)