Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tükiyede Neden Motosiklet Yarışları Honda Cup'la Sınırlı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_DosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekan belli olmaz ama genelde istanbul içi...
    Motosikleti
    Motürü Sattım. Şimdilik Ticari TAXİ
    Aslında türkiyede motosiklet yarışı organizasyonlarının yeteri kadar olmaması,ama dahada önemlisi türkiyede bu sporu daha ön plana vede ticarete dökecek bir ortamın yaratılmamasıdır... YAMAHAYA teşekkürler.... BİDE BANA SPONSOR OLSANIZA (ciddiyim)
    RUHUN BEDENİNDE, LASTİĞİNDE JANTININ ÜZERİNDE KALSIN......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Dostum başlık açarken önce bir araştırma yap, foruma bak, google'a bak, arkadaşların varsa onlara sor.

Aklında kurmaya başladığın cümlenin devam eden satırlarını dökerek bir başlık açtığında inan çok enteresan bir görüntün oluyor. Hatta öyle enteresan ki daha önce MT'ye gelmemiş cinsten bir üye görüntüsü. Hani sanki "Motosiklet Uzay" sitesinden kovulup "Motosiklet Türkiye"ye üye olmuşsun gibi.

Bir de cümle sonu bitirişlerin var ki o da ayrı bir vaka. Sanki daha önceki cümlende aynı konudan bahsedermişçesine ayrı bir konuyu sana özgü bir kıssadan hisseyi de ihmal etmeyerek bitiriyorsun.

Tek diyeceğim helal olsun, heykeli dikilecek adamsın. Tabi aynı zamanda başlığı kilitlenecek adamsın da
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Koptum anasını satıyım
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ybr den yarışa ha.....

Harbiden motosiklet U. den gelmiş olman lazım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum başlık açarken önce bir araştırma yap, foruma bak, google'a bak, arkadaşların varsa onlara sor.

Aklında kurmaya başladığın cümlenin devam eden satırlarını dökerek bir başlık açtığında inan çok enteresan bir görüntün oluyor. Hatta öyle enteresan ki daha önce MT'ye gelmemiş cinsten bir üye görüntüsü. Hani sanki "Motosiklet Uzay" sitesinden kovulup "Motosiklet Türkiye"ye üye olmuşsun gibi.

Bir de cümle sonu bitirişlerin var ki o da ayrı bir vaka. Sanki daha önceki cümlende aynı konudan bahsedermişçesine ayrı bir konuyu sana özgü bir kıssadan hisseyi de ihmal etmeyerek bitiriyorsun.

Tek diyeceğim helal olsun, heykeli dikilecek adamsın. Tabi aynı zamanda başlığı kilitlenecek adamsın da
    Modsun ya yaz bakalım kafana göre google araştıracaksam senin sitende ne işim var hem sanane ben istediğim yerde istediğimi yazarım... ne yani dünya uzay boşluğunda değilmi herşeyi sizmi biliyonuz alla allah.. üyelik tarihime bak istersen belki uzaydan gelmişimdir

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koptum anasını satıyım
    zaten ekürin GKN de burda sen olmasan şaşardım kopma sona bağlanamassın.. düğümda tütmazz

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr den yarışa ha.....

Harbiden motosiklet U. den gelmiş olman lazım....

canım dostum ER-5'ni verde istersen onunla yarışayım...

BENİ ELEŞTİRECEĞİNİZE ŞURAYA KONUYLA İLGİLİ BİŞEYLER EKLESENİZ SANIRIM DAHA Bİ YARARLI,FAYDALI BİRŞEY YAPMIŞ OLURDUNUZ. HEEE GÜZEL OLMAZMIYDI... HİÇ OLMAZSA BOŞ MUHABBET OLMAZDI..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    paşam çok basit sanıyorsun herhalde bu yarış işlerini

Motosikleti
    Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşam çok basit sanıyorsun herhalde bu yarış işlerini
    Hayatta derlerki hiç birşey basit değildir ama yanılıyorlar öğrendikten sonra herşey basittir.

Ama şuna inanırım büyük lokma ye büyük söz konuşma.. ve ekliyorum sen ne kadar dünyayı gözünde büyütürsen o dünya sana o kadar büyük gelir...

By_dost eleştirenlere kızıyorsun ama gerçekten anlaşılmaz birşeyler yazmışsın, "Aslında" diyerek başlamışsın yazına fakat bir öncesi yok "neyin aslını açıklamışsın yani". Ben birşey anlayamadım. Biraz kusuru kendimizde arasak. Daha açıklayıcı yazsan eleştiri değil istediğin gibi yorum gelirdi inan.

Ben de başlığından birşey anlayamadığım için, bir yorum da yapamıyorum e mecburen eleştiri oluyo işte.

Yamaha 125 cup falan yapılsın mı istiyorsun ve Yamaha başarılı sporculara sponsor olsun? Zaten Honda Cup'a girenlerde ceplerinden 3-5 milyar veriyorlar diye biliyorum. Doğru düzgün pistimiz dahi yok, en doğru düzgün olanını da f1 patronuna kiraladık istesek de giremeyiz artık. Ne bileyim biraz zor gibi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı By_DosT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatta derlerki hiç birşey basit değildir ama yanılıyorlar öğrendikten sonra herşey basittir.

Ama şuna inanırım büyük lokma ye büyük söz konuşma.. ve ekliyorum sen ne kadar dünyayı gözünde büyütürsen o dünya sana o kadar büyük gelir...
    By_Dost öncelikle bu işler büyük maddiyat ister ve senin ybrn gibi 100 tane motor satman lazımki o parayı bulabilesin Farzedelim(!) mt sponsor oldu sana sitede şu an 10larca ss kullanan insan var neden seni seçsinler

Motosikleti
    http://www.motoaktuel.com/blog/index.../mehmet-sokmen

By_Dost öncelikle bu işler büyük maddiyat ister ve senin ybrn gibi 100 tane motor satman lazımki o parayı bulabilesin Farzedelim(!) mt sponsor oldu sana sitede şu an 10larca ss kullanan insan var neden seni seçsinler

yazdıklarının hiç biri imkansız değil ama inşallah

Herkez bir değildir ve Motosiklet Kullanışlarda bir değildir (!) ...

Ben burda kendime bir pay çıkarmıyorum ama çıkarsada güzel olur..

Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    By_dost eleştirenlere kızıyorsun ama gerçekten anlaşılmaz birşeyler yazmışsın, "Aslında" diyerek başlamışsın yazına fakat bir öncesi yok "neyin aslını açıklamışsın yani". Ben birşey anlayamadım. Biraz kusuru kendimizde arasak. Daha açıklayıcı yazsan eleştiri değil istediğin gibi yorum gelirdi inan.

Ben de başlığından birşey anlayamadığım için, bir yorum da yapamıyorum e mecburen eleştiri oluyo işte.

Yamaha 125 cup falan yapılsın mı istiyorsun ve Yamaha başarılı sporculara sponsor olsun? Zaten Honda Cup'a girenlerde ceplerinden 3-5 milyar veriyorlar diye biliyorum. Doğru düzgün pistimiz dahi yok, en doğru düzgün olanını da f1 patronuna kiraladık istesek de giremeyiz artık. Ne bileyim biraz zor gibi...
    eleştiri olmassa zaten tartışılan konunun bir anlamı olmaz... ama tabi şahışların ve yazı şeklini eleştirmek sanırım biraz mantıksız... bak ne güzel anlamışsın kendince yorum yapmışsın teşekkür ederim sana..

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muspet diye firmam olsaydı , kaya34 ve boy'a sponsor olurdum, er-5imide sana hibe ederdim walla.
    May The Force Be With You

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Evet burdan yetkilelere ;
    Kaybolmayan yarış istiyoruz

Aslında PIERzig türkiyede motosiklet yarışı oyunlarını uygun yerlerden bulabilmeliyiz, ama asıl sıkıntım yerli oyunlarında üretilmesiyle bunun ticaretinin kızışmasıdır... Elektronik Arts'a saygılar.... BABA BENİ OKULA GÖNDER (noolur)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    zeki mürende bizi görecek mi? olayına döndü bu başlık

rahmetlide bizi pistlerde görmek isterdi eminim.
    sabaha doğru balata iyi kavramıyo sanki ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    belli bi saatten sonra balatalar bitio artık

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında PIERzig türkiyede motosiklet yarışı oyunlarını uygun yerlerden bulabilmeliyiz, ama asıl sıkıntım yerli oyunlarında üretilmesiyle bunun ticaretinin kızışmasıdır... Elektronik Arts'a saygılar.... BABA BENİ OKULA GÖNDER (noolur)
    Yerli üretim olcak karmacan ben umutluyumm zehir gibi nesil yetişiyor valaa 5 6 yaşında strateji oyunları oynama başlıyorlar artık 10 yaşına gelmeden kod yazar oldular
    Ya oyun istiyorsan Çankaya'dan al işte
    belli bi saatten sonra balatalar bitio artık
    Yok bizim İzmir tayfasının normal hali bu

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Burda konuşmak basittir.
    Piste çıkınca işler degişir.
    Kusura bakma ama, o işler o kadar basit olsaydı, ben Popcorn'la Rossi'yi geçerdim.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)