Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Elektrikli eldiven TR de nereden bulunur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Hea şu kayakcı eldivenlerini bi dene istersen
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Teşekkürler arkadaşlar, bakacağım..En garanti çözüm saqnırım kuryeci arkadaşların yaptırdığı gidona takılan rüzgarlık, elleri koruyan zımbırtı..Gerçi bir kere denedim, hiç rahat edemedim ama alışılır umarım..

Ben her sabah e5 ve köprüyü kullanıyorum..yarım saatlik yol ama benim de 50€ luk eldivenim ve içine giydiğim yün eldiven bir işe yaramıyor..5. dk dan sonra ellerim buz gibi oluyor..Aslında şu günlere kadar pek üşümüyordum da, bu hafta baya soğuk diğer günlere göre..zaten kar yağıyor ara ara...

Bu arada elcik ısıtma Honda dylan a takılırmı...böyle bir aksesuar nereden bulunur, kim yapar acaba..Olsa süper olurdu..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Isıtmalı elcik olayı güzelmiş gerçekten.. Bizim makinalara olmuyo galiba.. Yoksa oluyo mu
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı prolixin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar, bakacağım..En garanti çözüm saqnırım kuryeci arkadaşların yaptırdığı gidona takılan rüzgarlık, elleri koruyan zımbırtı..Gerçi bir kere denedim, hiç rahat edemedim ama alışılır umarım..

Ben her sabah e5 ve köprüyü kullanıyorum..yarım saatlik yol ama benim de 50€ luk eldivenim ve içine giydiğim yün eldiven bir işe yaramıyor..5. dk dan sonra ellerim buz gibi oluyor..Aslında şu günlere kadar pek üşümüyordum da, bu hafta baya soğuk diğer günlere göre..zaten kar yağıyor ara ara...

Bu arada elcik ısıtma Honda dylan a takılırmı...böyle bir aksesuar nereden bulunur, kim yapar acaba..Olsa süper olurdu..
    hocam diyorum ya cumartesi sabahın köründe sisin soğuğun arasında 200 km yol geldim ve dediğim eldivenle soğuk falan yok. hatta sisin içinde üstün eldivenin üstü buz tutuyo ama sorun yok. en güzeli bi o siperden al bide şişme kayak eldiveninden tamadır. pahalı her zaman iyi olacak diye bi kaide yok
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    bataryanın elektriğinin çarptığını ilk sizden duyuyorum

Requires 3xAAA batteries in each glove (not supplied) Order Code: L29BJ for high capacity rechargeable batteries
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AdanaLy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Requires 3xAAA batteries in each glove (not supplied) Order Code: L29BJ for high capacity rechargeable batteries
    topraam şunu türkçe yazsanda bizde anlasak diyorum.
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    her eldiven için 3 adet AAA tip pil gereklidir (pilsiz veriliyomuş), AAA tip pilde kalem pilin bir küçüğü oluyor

Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topraam şunu türkçe yazsanda bizde anlasak diyorum.
    ben de sitesinden aldım )

bataryalı demeye getirdim yani...elektrik çarpmaz
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isıtmalı elcik olayı güzelmiş gerçekten.. Bizim makinalara olmuyo galiba.. Yoksa oluyo mu
    biraz bakır tel birkaç pil ile bu sorun ortadan kalkar ((((((((:

işte sok açıklamalar : bakır teli manetlere güzelllce telsarar kızım telsarar şarkısı eşliginde sarıyoruz ( + ve -) uçları pile yarleştiriyoruz ve tataaaaa size ısıtmalı elcik ... yanlız bir kullanımdan sonra manetler ve eldivenler hatta elleriniz bile yanabilir ama ısıtmalı elciklerim yok demezsiniz
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Isıtmalı elcik her makinaya takılır tabiki. Almanyadan gelen arkadaşınız varsa Louis'den aldırtabilirsiniz 30€'ya.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    as t1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz bakır tel birkaç pil ile bu sorun ortadan kalkar ((((((((:

işte sok açıklamalar : bakır teli manetlere güzelllce telsarar kızım telsarar şarkısı eşliginde sarıyoruz ( + ve -) uçları pile yarleştiriyoruz ve tataaaaa size ısıtmalı elcik ... yanlız bir kullanımdan sonra manetler ve eldivenler hatta elleriniz bile yanabilir ama ısıtmalı elciklerim yok demezsiniz

abi ben motorun koltuğuna düşünüyorum ısıtma sistemi takılabilirmi?
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Honda Dylan
    yakın bir arkadaşım ebay dan pilli eldiven sipraişi vermiş..gelince inceleyeceğim..işe yara bişeyse bende alabilirim..olmzsa zaten kuryecilerin siperlerinden alacağım..Isıtmalı elciklere de baktım..TR de 70-100€ civarı fiyatı var..ama biraz motora modifikasyon gerekecek..şimdikili vazgeçtim bundan..

Eldivenin üstü buz tutmuşken bile el donmuyorsa, o eldiveni merak ettim doğrusu..

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi ben motorun koltuğuna düşünüyorum ısıtma sistemi takılabilirmi?
    eeee öhhm şeyyy??? takıabbilir kanımca neden takılmasın ki dimi ama
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı AdanaLy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum eline 10cm boyunda ince bir kablo al ve sımsıkı tut. Sonra kablonun uclarını bir kalem pile bağla..nasıl çarptığına inanamıyacaksın...

Motosikleti
    as t1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeee öhhm şeyyy??? takıabbilir kanımca neden takılmasın ki dimi ama
    abisi takmak kolayda yaptıktan sonra motorun üstüne nasıl binecem beni asıl düşündüren o yusufun kız kardeşi geliyor aklıma
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)