Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hyosung GT 250 R mi ? Kawasaki Ninja 250 mı ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ninja 250

117 66.48%
  • GT 250 R

59 33.52%
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

kawasaki ninja 250r mi hyo gt250r mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    valla gece benim yazımda kawa yı kötüler bişey yok hyosungun daha bi racing havası olduğu şeklinin şemalinin daha bi güzel olduğunu anlatmak istemiştim.Yazımın neresini beğenmedin ayrıca merak ettim? Kawasakinin kaliteside tartışılmaz ayrıca sonuçta marka imajı bile yeter ama bi onun 250 cc sine bak bide hyosung un Boşverin bunları arkadaşlar artık şu benim babam senin babanı döver tartışmalarından kurtulmak lazım.Yazımda da dediğim gibi her motor güzeldir.Hem gelsin hatta yzf125 de gelsin her malın alıcısı bulunur çeşit ne kadar çok olursa bu tüketiciye artı olarak yansır gerisi zevk ve maddi durum meselesidir...Dünyadaki üretilen tüm 125cc racing ler gelsin bakalım Türkiyeye mito125 e bu kadar fiyat çekilebilecek mi?düşüncelerimi yazıya aktarabilmişimdir umarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hayır benim anlamadığım bir mesele var.

Hadi cüsseleri falanda aynı diyelim. Vs. vs. birsürü benzerliği olsun.

Birde işin yedek parça olayını düşünmek lazım.

Yani atıyorum Hyo'nun bir grenajı 300-500 ytl olsa, Kawasaki'nin ki 1000 ytl olsa gene ucu ucuna para denkleştirip Kawasaki mi alır almayı düşünen? (ikinci ele düşmesini bekleyeyim şimdi alamam diyen bazı arkadaşlar var ya!)

Rekabet iyi birşeydir. Kawasaki'nin böyle bir model çıkarması tercih sayısının artmasına yönelik iyi bir gelişmedir.

Ama her motoru ayrı değerlendirmek lazım.Kimin aklına ne yatıyorsa onu değerlendirip alır.

Öküz öldü ortaklık bitti hesabı,bu modelin adı geçmez iken GT250R alacağım diyenlere bakıyorum "Kawasaki çıktı artık Hyo almam diyor" (profillerde "Hyosung olacak inş." gibi ibarelerde kalktı )

Çok şükür 600'lük bir makinanın parasını denkleyecek imkanım var ama birde satış sonrasını düşünmek lazım (alma imkanı olmasına rağmen kötüleme olayına girmediğimiz için böyle diyorum)

Çok benzin yakması,yedek parçalarının pahalılığı vs. vs. herşey değerlendirme unsurudur(eminim çoğu kişi için)

Kawasaki Ninja 250r içinde öyle yani,durum böyle (bir grenaj 1000 gayme olsa bu fakirin ocağına incir ağacı diker;motoru alınca toptan para vermesi adama koymaz ama sonradan açılan masraf insanın zoruna gider genelde)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

niyazierk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar daha yakından bile görmediğimiz bir motoru altımızda olan bir motorla kıyaslıyorsak bu markanın imajı ve kalitesindendir. şimdi şöyle düşünelim. hyundai bir kore malıdır ve marka olarak oturmuştur. tamam kore malının kalitesi çinden üstündür. fakat japon malı bir honda ile veya toyota ile aynı kefeye koyabilir misiniz. hyosung gösterişlidir, iridir, lastiği geniştir ama yine yerli sitelerimizin birinde tüm (resimli olarak) ayrıntıları ile çanakkale istanbul arası yapılan bir testte hyonun canının çıktığı ve nefesinin kesildiğini ve 7000 devirden sonra heryerinin titrediği lastiklerinin yolu tutmadığı belirtilmiştir. bir de kawasaki gelsin görelim ve ondan sonra konuşalım. beygir güçleri eşit gibi ama hyonun iriliği burada rüzğar sürtünme katsayısı olarak karşımıza çıkar ve onun canı çıkarken kawa alır başını gider. uzun vadeli kullanımda zaten markanın üstünlüğü tartışılmaz. Hele durun kawa gelsin de görelim. boş havanda su dövmeyelim.
    Kral çıplaaaaak!

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    kaynak verirmisin çanakkale gezisi fotograflı nerede ve kim tarafından yapılmış...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    kawaski de gelsin rekabet ortamı doğsun fiyatlar düşsün gönül isterki hondada bir 250 lik getirsin türkiye piyasasına, ben görünüm olarak hyo 250gt' yi daha çok beğeniyorum, sanırım bu hoşlaşmada hyodaki lastikten ve bir kaç cm gövde büyüklüğünden kaynaklanıyor, kawasakinin hyoya göre biraz daha performanslı olacağını düşünüyorum, şahsen kawasaki 250 lilk alıcak olsam ilk iş lastikleri değiştiririm. son olarak fiyatlar 3 aşşağı 5 yukarı aynı olursa oyum kawasakiye olur,
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    hoyosung gt 250nin sesi hoş diil ninjayı abilerine özenerek yaptıkları kesin seside benziyormu acaba

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ninja25o .

Motosikleti
    Kawasaki Zx-6r
    Seçeneklerde Yok ama Her Türkü Yamaha YZF-R 125 Derim Kardeş Mükemmel Makine

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    ya Allah aşkına topiğe bak :S hyo mu kawasakimi yani dünyada çin işçiliğine girmeyen tek makina kawasakiyle hyo denen motoru kıyaslıyorsun helal yani şaşırıyorum gerçekte şaşırıyorum.. yani kardeşim çok kızıyorum bu tarz kıyaslamalara kusura bakma 18 yaşında sen cbr 125 al keyfine bak ;)
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanıcısı olmayanlar, kulaktan dolma bilgilerle Hyosung hakkında abuk subuk yorumlar yapmasın. Ben 18000km. sorunsuz kullandım, her türlü arkasındayım Hyo'nun. Bir Japon kadar 1. kalite olmasa da, yurtdışında yıllardır satılan ve türkiye pazarında yeni sayılan bu motor, bilinçli kullanıcıysanız verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar verir.
    Kawasaki de gelsin, binelim, yorum yapalım. O zaman şapkamızı önümüze koyar değerlendiririz, öyle kuru sıkı sallamakla olmuyor bu işler. Her malın alıcısı vardır, şartları değerlendirip isteyen istediğini alır.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bence bu değerlendirmeyi yapmak için henüz çok erken...neye göre karşılaştırma yapıcaz...kağıt üzerindeki teknik verilerine göremi yoksa dış görüşünüşlerine göremi...hele bir gelsin Ninja250 şöyle bir 10-15.000 km bir test edilsin ondan sonra değerlendirme yapılabilir ancak...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    eğer hyo markasını kanunu almasaydı hyo derdım ama sımdı nınja

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden senın sınır sıstemlerınmı alındı ? hımm o zaman bi test yapayım sana

hyo gt 250 r denılıyor sızın motora fakat aslında (R) değil çünkü (R) 6 vitesli motorlara denılır
    gece eminmisin yoksa şaka mı bu? r harfinin başta yada sonda olmasının vites sayısıyla bir alakası yoktur çünkü r tamamen başka bir anlam taşır orjinalide ram dir.hatta bilenler varsa suzuki srad lar vardır.suzuki ram air direct yani motorun hava emişi ile alakalı bir sistem.yanma ile alakalı yani.vitesle alakası yok.r başka bişey

kişisel fikrim motosiklet alırken fiyat,performans,servis,satış öncesi ve sonrası hizmet durumları baz alınmalı.ki bu parametrelerde hysosung gayet başarılı.ya kawasaki?ve yine diyebilirimki hyosung gt 250 r bu çakma ss e 10 basar.suzuki gsx r 600 gibi bir görüntü mevcut maşallah!artık marka budalası olmaktan vazgecelim derim.kawasaki olabilir ama model 5 para etmez!!!

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f

kawasaki ninja 250 & hyosung gt 250 r

uzun zamandır hayalimde hep gt250 r vardı.. fakat yakın zamanda çıkan ninja 250 eminim herkesin aklını karıştırmıştır..

gt 250r hem cazip fiyatı hemde kaslı yapısı ile sanki 600 cc'lik gibi duruyor..
    ninja 250 ise japon kalitesi ile üretilip, servis sunuyor..

sizce hyo mu yoksa ninja mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    tabiki kawasaki ninja hyosung kawasaki ye yaklaşabilirmi

bnce gt250r ılrde buyutmek ıstıyecegım ıcın..250cc ye dha az para harcamk daha mantıklı bence..snucta gecıs motoru (BENİM İÇİN)buyutmeyı dsunmezsen kalıte olarak zzr 250 tbıkı..

Motosikleti
    -
    yani ninja 250 o paraya seni tatmin etmicek.. gt25oR al daha kaslı oturus pozisyonu daha güzel daha uygun. Hakkını verir yani..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Çok erken bir topic olmuş

Kawasaki henüz 250 likleri teslim etmedi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    valla bende bu soruyu ne zaman kim sorcak diyodum
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Geçiş motoru olmayacaksa, uzun süre kullanacaksan Ninja 250R.Zaten 200km/h civarına çıkabiliyormuş herhalde.Fazla tecrüben yoksa uzun süre tatmin eder

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)