Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankara MT ve 29 Ekim Etkinliği ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway SL
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim "iyi" ve "doğru"lar kimseyi bağlamaz. Herkes kendi doğrusunu yaşamakta serbesttir. Ankara MT bürokrasiye teslim olmayacaktır. Ne bir başkanı ne de bir yönetim kurulu vardır. Herkes dilediğini yapmakta serbesttir.

Saygılar..
    ÜZÜLEREK İZLİYORUMKİ : : : Malesef bu sitede yine moderatörlerin fobileri yüzünden kan kaybetmekte.Başkanı ve yönetim kurulu yoktur herkes dilediğini yapmakta serbesttir ama moderatörün forum olmanın aslına uygun yazılmış hemde aklı başında bir kalemden çıkmış birilerinin yazılarını kendi işine gelmediği için yok etme silme hakkı vardır.... Bumudur forum ? ? bumudur hakkın kullanım şekli bir kısmını okumuş bır kısmını ise zamanım olmadığı için okuyamamıştım bu gun geldiğimde hepsının silinmiş olduğunu gördüm.YETKİ SAHİBİ OLMAK BAŞKALARININ HAKKINA TECAVUZ ETMEK ANLAMINA GELMEZ derhal içinde küfür hakaret saldırı olmayan sildiğiniz yazıları tekrar buraya koyunuz yapamıyorsanızda herkesden özür dileyıniz ve maksadı dışında kullandığınız yetkılerınızi derhal bırakınız Moderatör olmak bu demek deyıldır.Forum adı ve maksadı gereği tartışmadır.Bu sayfalarda paylaşmanın keyfi ve anlamı bu olmalıdır .Nbr yaa,napyon,ne güsl ysmşşın yazılarını forum sanıp aklı başında yazıları tırpanlamaksa hiç deyildir.Umarım benım yazdıklarımıda hoşunuza gitmediği için silersiniz.Ve bence zaten bitmişsiniz iyice bitersiniz ... Bu yazdıklarım buradaki yüzlarce motor sevdalısına deyil yetkisini kötüye kullanan yetkililere Çok keyifle izlediğim bir forumdu burasıda aynı zaaf yüzünden bitiyor yazık çok yazık.Her kötü yönetimde olduğu gibi luzumsuz sansür gerçekleri saklama ve bolca yasak o yasakları koyanların haklılığını deyil beceriksizliklerinin delilidir.ORAYA MODERATÖR modunda ''Bu kortej olamaz'' yazmadan önce Cumhuriyet Bayramı etkinliklerindeki kortej prosedürünün ne olduğunu emniyet yetkililerinden öğrenseydiniz hem ön yargılı olmaz hemde insanları yanlış yönlendirmezdiniz.Bu vatan motorsiklet üzerinde kazanılmadı benzetmesi ise de bu kadar anlamsız ve ucuz olmazdı.ESAS OLAN ŞUDURKİ bu vatan nerdeyse beceriksiz idarecilikten nasibini almamış sadece yasak ureten halkın nabzını tutmasını bilmeyen diktatörler yüzünden neredeyse kaybediliyordu.''Ya bir kaza olursa'' yaklaşımı ise sesimi duyurmak yada bir cenge gitmem gerkirse acaba popoma kıymık batarmı yaklaşımından farksız olmuş.Ben ilk kez tesadüfen internette gördüm 29 ekim çağrısını ve katıldım kimseyide tanımıyordum tanıştım çokta keyif aldım Moderatorun umduğu ve adeta inşallah Konya yolundan dönerler anlamında yanına gülme ikonu koyduğu ifadesideki gibi olmadı Ankara nın her yerinde defalarca tur attık Anıt kabirin onune motorlarımızı bırakıp ziyaretimizi yaptık Eymir de yemek yedik Polisler korteje yardımcı oldu tandoğanda yolu kesip korteje yol verdiler yemın ederım polısler dahi fotoğraf çekti yayaların ve tüm araçların ilgi ve tezahüratı inanılmazdı Ve malesef Ankara MT bu güzelliği kaçırdı SEBEP OLANLAR UTANSIN Bir dahaki böylesi anlamlı bir kortejde hep birlikte olmak umuduyla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor

Teşekkürler

Ağzına sağlık Kostak06 kardeşim.Aynı düşünceleri paylaşanları burada görmek mutluluk verici...

Motosikleti
    Keeway SL
    Merhaba Arnova yazılarınızın bir kısmını keyifle okumuştum ama hepsini okuyamadım keşke o gün okusaymışım umarım yıne yazılanları sılmezler
    Benim bildiğim "iyi" ve "doğru"lar kimseyi bağlamaz. Herkes kendi doğrusunu yaşamakta serbesttir. Ankara MT bürokrasiye teslim olmayacaktır. Ne bir başkanı ne de bir yönetim kurulu vardır. Herkes dilediğini yapmakta serbesttir.

Saygılar..
    Prometheus yanlış biliyorsun iyi ve doğrular herkesi bağlar çünki: iyidir vede doğrudur. Yasalar dahi bu anlayışla koyulur Doğrular vardır ve bağlayıcıdır yalnış olan ise gücü elinde bulunduranlar tarafından işlerine gelmediği için yada ön yargılı oldukları için istismar edilmesidir.Siz insanları yanlış yönlendirdiniz çünki bilginiz eksikti sonrada bu eksıkliğinizi elinizdeki yetkıyı kötüye kullanarak dahada zora soktunuz .Bürorasiyi uygulayabilen sadece yetki sahipleri olduğuna göre de Ankara MT bürakrasiye teslim olmuştur .. Sizi tebrik ederim şimdi yine silginizi elinize alıp tek becerebildiğiniz işi yapmaya başlayabilirsiniz ... Yada bu platformda yürekli ama seviyeli bir forum da sadece cevabınızı yazarsınız bızde saygı duyarız.Kalem kullanmak silgi kullanmaktan daha fazla yürek bilek ve bilgi ister yeterki hangisini ne zaman kullanacağınızı bilin

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bu konudaki son yazımdır (Ankara MT başlığında yapılan tartışmaların devamı olarak):

İki yıldır 19 Mayıs'ta düzenlenen etkinliğin fikir babası ve organizasyon yetkilisi benim fikirlerine ve düşüncelerine çok değer verdiğim EMOK üyesi Mehmet Abi'mdir. Bu organizasyonlar için emniyet müdüründen valisine, belediye başkanından silahlı kuvvetlerine, az ya da çok kendilerini ilgilendiren tüm kurumların yöneticilerine bilgi verilmesi ve onay alınması zorunludur. Kendisi bu izinler için aylar öncesinden çalışma yapmıştır ve bu çalışmalar benim için güzel bir örnek olmuştur.

Eğer ki bu izinleri almadan bir etkinlik yapmaya çalışsak, illegal bir olayı savunmak için yine illegal bir yöntem seçilerek kendi içimizde çelişkiye düşmüş olacağız.

Kaldı ki, hiçbir sorun çıkmadan yapılan illegal bir etkinlikte "Prometheus çok yaşa" denecekken, ortaya çıkacak en ufak bir sorunda "hep Prometheus'un yüzünden, bizi bu etkinliğe o çağırdı" gibi laflar söylenecekti. Açıkçası ben hiçbir arkadaşımın başı yanmadan, canı sıkılmadan yiyeceğim bu başlıkta yer alanlar gibi olan kınamaları, birilerinin başı yandıktan sonra yiyeceğim kınamalara tercih ederim

Sürekli tekrar ettiğim gibi, Ankara MT hiç kimsenin yönetiminde değildir. Her birey Ankara MT'yi daha iyi bir yerlere taşımak açısından önemlidir. Her bireyin fikri tek tek değerlendirilir, yorumlanır. Ancak bu fikirler, fikirden çıkıp da karalama çalışması ve reklam çalışmasına dönüştükçe iş çirkinleşmektedir.

Daha önce İzmir MT'de yaşanan ve ne tesadüfse Ankara MT'ye de sıçratılmaya çalışılan; "o site daha iyi bu site en iyi" türündeki tartışmalardan Motosiklet.NET olarak sonuna kadar kaçınacağız ve bu tarz konulara izin vermeyeceğiz. Son dönemde eminim ki herkesin dikkatini şu konu çekmiştir: Daha önce Ankara MT'de hiçbir paylaşımı, hiçbir mesajı olmayan üyeler bir anda ortaya çıkıvermiş, sanki baştan sonra Ankara MT'nin her etkinliğine katılmış gibi; "ya bu sitenin etkinliğine neden gitmiyoruz" gibisinden yazılar yazmıştır. Ankara MT hiçbir üyesini bir başka etkinliğe gitmesi konusunda dışlamaz. Ancak daha önce tanımadığımız, yüzünü bile bize göstermeye çekinenlerin, bizi hiçbir etkinlik yapmaz ve işe yaramaz insanlar gibi göstermeye hakları yoktur.

Son olarak, her üye mutlu olduğu yerde olmalıdır. Motosiklet.NET'i seviyorum; burada mutluyum
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

ağzına sağlık pro isteyen istediği gruba katılabilir gezebilir.kimse engellemiyo böyle bir topiğe gerek yok
    :bestmt:

gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konudaki son yazımdır (Ankara MT başlığında yapılan tartışmaların devamı olarak):

İki yıldır 19 Mayıs'ta düzenlenen etkinliğin fikir babası ve organizasyon yetkilisi benim fikirlerine ve düşüncelerine çok değer verdiğim EMOK üyesi Mehmet Abi'mdir. Bu organizasyonlar için emniyet müdüründen valisine, belediye başkanından silahlı kuvvetlerine, az ya da çok kendilerini ilgilendiren tüm kurumların yöneticilerine bilgi verilmesi ve onay alınması zorunludur. Kendisi bu izinler için aylar öncesinden çalışma yapmıştır ve bu çalışmalar benim için güzel bir örnek olmuştur.

Eğer ki bu izinleri almadan bir etkinlik yapmaya çalışsak, illegal bir olayı savunmak için yine illegal bir yöntem seçilerek kendi içimizde çelişkiye düşmüş olacağız.

Kaldı ki, hiçbir sorun çıkmadan yapılan illegal bir etkinlikte "Prometheus çok yaşa" denecekken, ortaya çıkacak en ufak bir sorunda "hep Prometheus'un yüzünden, bizi bu etkinliğe o çağırdı" gibi laflar söylenecekti. Açıkçası ben hiçbir arkadaşımın başı yanmadan, canı sıkılmadan yiyeceğim bu başlıkta yer alanlar gibi olan kınamaları, birilerinin başı yandıktan sonra yiyeceğim kınamalara tercih ederim

Sürekli tekrar ettiğim gibi, Ankara MT hiç kimsenin yönetiminde değildir. Her birey Ankara MT'yi daha iyi bir yerlere taşımak açısından önemlidir. Her bireyin fikri tek tek değerlendirilir, yorumlanır. Ancak bu fikirler, fikirden çıkıp da karalama çalışması ve reklam çalışmasına dönüştükçe iş çirkinleşmektedir.

Daha önce İzmir MT'de yaşanan ve ne tesadüfse Ankara MT'ye de sıçratılmaya çalışılan; "o site daha iyi bu site en iyi" türündeki tartışmalardan Motosiklet.NET olarak sonuna kadar kaçınacağız ve bu tarz konulara izin vermeyeceğiz. Son dönemde eminim ki herkesin dikkatini şu konu çekmiştir: Daha önce Ankara MT'de hiçbir paylaşımı, hiçbir mesajı olmayan üyeler bir anda ortaya çıkıvermiş, sanki baştan sonra Ankara MT'nin her etkinliğine katılmış gibi; "ya bu sitenin etkinliğine neden gitmiyoruz" gibisinden yazılar yazmıştır. Ankara MT hiçbir üyesini bir başka etkinliğe gitmesi konusunda dışlamaz. Ancak daha önce tanımadığımız, yüzünü bile bize göstermeye çekinenlerin, bizi hiçbir etkinlik yapmaz ve işe yaramaz insanlar gibi göstermeye hakları yoktur.

Son olarak, her üye mutlu olduğu yerde olmalıdır. Motosiklet.NET'i seviyorum; burada mutluyum

kimse kusura bakmasın ama bu konuda onur abiyi haklı görüyorum eğer bi polis çevirip tatsız bi olay yaşansaydı herkes etkinliği hazırlıyanın üstüne giderdi.vede daha önemlisi 29 ekim anlamsız bir izin meselesinden dolayı maf olacaktı.

hiç bir ankara mt li grubunun adını kötüye çıkarmak istemez inş.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bakıyorum bazı arkadaşlar 10 mesaj da siteyi kurtaracak kadar bilgi sahibi olmuşlar yolunda giden her şeyden kendine pay çıkarmışlar, aksilik olsaydı zaten elini taşın altına sokmayacak kadar cesaret göstermişler, bu sitenin içindeki MODERATÖR lük mevkisinin ne şekilde olduğunu, bunun için en az PROMETHEUS kadar çatlak yada çatlatacak kadar CESARET gerektirdiğini anlamışlar

bu site kurulduğundan beri bir moderatörün gün içinde nelerle uğraştığını,akşam siteyi açtığında neden temiz bir sayfa ile karşılaştığını hiç merak etmemiş anlaşılan, eğer 10 MESAJ la değilde içinde paylaşım, katılım geçen 500 mesajla aramızda olsaydı kendini bilmezin birisinin açtığı bir başlık için ne kadar uğraşıldığını ve bunu açtığı için kimlerden tepki alacağını bilirdi PROMETHEUS ve onur ikinizinde yanındayım ( ikinizmi )
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum bazı arkadaşlar 10 mesaj da siteyi kurtaracak kadar bilgi sahibi olmuşlar yolunda giden her şeyden kendine pay çıkarmışlar, aksilik olsaydı zaten elini taşın altına sokmayacak kadar cesaret göstermişler, bu sitenin içindeki MODERATÖR lük mevkisinin ne şekilde olduğunu, bunun için en az PROMETHEUS kadar çatlak yada çatlatacak kadar CESARET gerektirdiğini anlamışlar

bu site kurulduğundan beri bir moderatörün gün içinde nelerle uğraştığını,akşam siteyi açtığında neden temiz bir sayfa ile karşılaştığını hiç merak etmemiş anlaşılan, eğer 10 MESAJ la değilde içinde paylaşım, katılım geçen 500 mesajla aramızda olsaydı kendini bilmezin birisinin açtığı bir başlık için ne kadar uğraşıldığını ve bunu açtığı için kimlerden tepki alacağını bilirdi PROMETHEUS ve onur ikinizinde yanındayım ( ikinizmi )
    bunlara cevap verip gündemde tutmaya bile gerek yok bu konuda zıt düşünceli olan arkadaşlar düşüncelerini buraya cevap vermeyerek gösterebilirler

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kostak06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÜZÜLEREK İZLİYORUMKİ : : : Malesef bu sitede yine moderatörlerin fobileri yüzünden kan kaybetmekte.Başkanı ve yönetim kurulu yoktur herkes dilediğini yapmakta serbesttir ama moderatörün forum olmanın aslına uygun yazılmış hemde aklı başında bir kalemden çıkmış birilerinin yazılarını kendi işine gelmediği için yok etme silme hakkı vardır.... Bumudur forum ? ? bumudur hakkın kullanım şekli bir kısmını okumuş bır kısmını ise zamanım olmadığı için okuyamamıştım bu gun geldiğimde hepsının silinmiş olduğunu gördüm.YETKİ SAHİBİ OLMAK BAŞKALARININ HAKKINA TECAVUZ ETMEK ANLAMINA GELMEZ derhal içinde küfür hakaret saldırı olmayan sildiğiniz yazıları tekrar buraya koyunuz yapamıyorsanızda herkesden özür dileyıniz ve maksadı dışında kullandığınız yetkılerınızi derhal bırakınız Moderatör olmak bu demek deyıldır.Forum adı ve maksadı gereği tartışmadır.Bu sayfalarda paylaşmanın keyfi ve anlamı bu olmalıdır .Nbr yaa,napyon,ne güsl ysmşşın yazılarını forum sanıp aklı başında yazıları tırpanlamaksa hiç deyildir.Umarım benım yazdıklarımıda hoşunuza gitmediği için silersiniz.Ve bence zaten bitmişsiniz iyice bitersiniz ... Bu yazdıklarım buradaki yüzlarce motor sevdalısına deyil yetkisini kötüye kullanan yetkililere Çok keyifle izlediğim bir forumdu burasıda aynı zaaf yüzünden bitiyor yazık çok yazık.Her kötü yönetimde olduğu gibi luzumsuz sansür gerçekleri saklama ve bolca yasak o yasakları koyanların haklılığını deyil beceriksizliklerinin delilidir.ORAYA MODERATÖR modunda ''Bu kortej olamaz'' yazmadan önce Cumhuriyet Bayramı etkinliklerindeki kortej prosedürünün ne olduğunu emniyet yetkililerinden öğrenseydiniz hem ön yargılı olmaz hemde insanları yanlış yönlendirmezdiniz.Bu vatan motorsiklet üzerinde kazanılmadı benzetmesi ise de bu kadar anlamsız ve ucuz olmazdı.ESAS OLAN ŞUDURKİ bu vatan nerdeyse beceriksiz idarecilikten nasibini almamış sadece yasak ureten halkın nabzını tutmasını bilmeyen diktatörler yüzünden neredeyse kaybediliyordu.''Ya bir kaza olursa'' yaklaşımı ise sesimi duyurmak yada bir cenge gitmem gerkirse acaba popoma kıymık batarmı yaklaşımından farksız olmuş.Ben ilk kez tesadüfen internette gördüm 29 ekim çağrısını ve katıldım kimseyide tanımıyordum tanıştım çokta keyif aldım Moderatorun umduğu ve adeta inşallah Konya yolundan dönerler anlamında yanına gülme ikonu koyduğu ifadesideki gibi olmadı Ankara nın her yerinde defalarca tur attık Anıt kabirin onune motorlarımızı bırakıp ziyaretimizi yaptık Eymir de yemek yedik Polisler korteje yardımcı oldu tandoğanda yolu kesip korteje yol verdiler yemın ederım polısler dahi fotoğraf çekti yayaların ve tüm araçların ilgi ve tezahüratı inanılmazdı Ve malesef Ankara MT bu güzelliği kaçırdı SEBEP OLANLAR UTANSIN Bir dahaki böylesi anlamlı bir kortejde hep birlikte olmak umuduyla
    Neyse..Sen ve bağlı olduğun gurup kaçırmamış...Kendini Ankara Mt den ayrı tuttuğuna göre....

Katılıp kötü olacağına katılmadan kötü olmak en iyisidir.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Keeway SL
    Konuyla ilgili bende bundan başka bir şey yazmayacagım çünki bu siteye daha önceden kayıt oldum ve çokda faydalandım.Site sorumlularının uygulamaları kendi bilecekleri iş (aslında olmamalıdır ama neyse) artık bu konuyla ılgılı yazmak istemiyorum moderator arkadaşa destek yazıları yazan arkadaşlarında hassasiyetinı anlıyorum ancak yazdıklarından benım yazdıklarımı pekte iyi okumadıkları anlaşılıyor Ben agırlıklı olarak şuna karşı çıktım:Sonuçta burası bır forum.Sildiğiniz yazıların sahibinide hem şahsen tanıyorum hemde yazdıklarını(Silinenlerin bir kısmını) okudum herhangi bir hakaret küfür ve saygısız ifadelesi yoktu Forum ne anlama gelıyorsa o anlamda yazılar yazmış ne demek forum :Tartışma ortamı o halde ne sebeple siliyorsunuz herkes düşüncelerını sebestce ifade edecek ve tartışılacak işin özü bu olmalı ve her ne sebeple olursa olsun (Elbette edep kurallarına aykırı olmaması kaydıyla)silinmemesi gerek şimdi ben o yazıyları yazan arkadaşın yazılarının hangi edep kurallarına aykırı olduğunu merak ediyorum çünki okuyamadım.Agırlıklı eleştırım bu yondedır 29 ekım de bır falıyete katılıp katılınmaması konusu ıse mademkı buranın sahibi deyılsınız özgur tartışma ortamıda bır sonuca bağlanacaktı yazılanları sılmek ıse forum olmanın genel kuralına aykırıdır çünki siz silmekle bu ortamı yok etmiş oldunuz :*Bazen büyüklerin sözlerinede kulak vermek gerek Orson Welles in şarkısındakı gibi ben sizin yaşınızda oldum ama sız daha benım yaşımda olmadınız** Her türlü olumsuzluğa ramen burayı sevıyorum daha mutlu saygılı forumlarda bırlıkte olmak dıleğiyle

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    günlerce baktım, ankara' da da bir etkinlik olmasını bekledim ama maalesef göremedim. ama simdi öğreniyorum yapılmış! katlım olacağını haber alsaydım ben de gelirdim. üzüldüm doğrusu..

Motosikleti
    Keeway SL
    [QUOTE=APV41;853042]bakıyorum bazı arkadaşlar 10 mesaj da siteyi kurtaracak kadar bilgi sahibi olmuşlar yolunda giden her şeyden kendine pay çıkarmışlar, aksilik olsaydı zaten elini taşın altına sokmayacak kadar cesaret göstermişler, bu sitenin içindeki MODERATÖR lük mevkisinin ne şekilde olduğunu, bunun için en az PROMETHEUS kadar çatlak yada çatlatacak kadar CESARET gerektirdiğini anlamışlar

bu site kurulduğundan beri bir moderatörün gün içinde nelerle uğraştığını,akşam siteyi açtığında neden temiz bir sayfa ile karşılaştığını hiç merak etmemiş anlaşılan, eğer 10 MESAJ la değilde içinde paylaşım, katılım geçen 500 mesajla aramızda olsaydı kendini bilmezin birisinin açtığı bir başlık için ne kadar uğraşıldığını ve bunu açtığı için kimlerden tepki alacağını bilirdi PROMETHEUS ve onur ikinizinde yanındayım ( ikinizmi )[/

'' Kendini bilmez birinin açtığı bir başlık için'' diye başlayan cumlenız en azından size yakışmamış kendını bılmez diye tanımladığınız o arkadaşı tanısanız emınım uzulurdunüz 500 tane boylesı mesaj atmaktansa kımseyı kırmayacak rencıde etmeyeyecek mesajlar atmanız temennısıyle

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    [QUOTE=kostak06;854138]
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu site kurulduğundan beri bir moderatörün gün içinde nelerle uğraştığını,akşam siteyi açtığında neden temiz bir sayfa ile karşılaştığını hiç merak etmemiş anlaşılan, eğer 10 MESAJ la değilde içinde paylaşım, katılım geçen 500 mesajla aramızda olsaydı kendini bilmezin birisinin açtığı bir başlık için ne kadar uğraşıldığını ve bunu açtığı için kimlerden tepki alacağını bilirdi PROMETHEUS ve onur ikinizinde yanındayım ( ikinizmi )[/

'' Kendini bilmez birinin açtığı bir başlık için'' diye başlayan cumlenız en azından size yakışmamış kendını bılmez diye tanımladığınız o arkadaşı tanısanız emınım uzulurdunüz 500 tane boylesı mesaj atmaktansa kımseyı kırmayacak rencıde etmeyeyecek mesajlar atmanız temennısıyle
    Prometheusu tanısaydınız eminim bu yazdıklarına sizde üzülürdünüz..... 1 tane böyle başlık açıp desteklemektense kimseyi kırmayacak rencide etmeyecek mesajlar atmanız temennisiyle....

Konuyla ilgili bende bundan başka bir şey yazmayacagım çünki bu siteye daha önceden kayıt oldum ve çokda faydalandım.Site sorumlularının uygulamaları kendi bilecekleri iş (aslında olmamalıdır ama neyse) artık bu konuyla ılgılı yazmak istemiyorum moderator arkadaşa destek yazıları yazan arkadaşlarında hassasiyetinı anlıyorum ancak yazdıklarından benım yazdıklarımı pekte iyi okumadıkları anlaşılıyor Ben agırlıklı olarak şuna karşı çıktım:Sonuçta burası bır forum.Sildiğiniz yazıların sahibinide hem şahsen tanıyorum hemde yazdıklarını(Silinenlerin bir kısmını) okudum herhangi bir hakaret küfür ve saygısız ifadelesi yoktu Forum ne anlama gelıyorsa o anlamda yazılar yazmış ne demek forum :Tartışma ortamı o halde ne sebeple siliyorsunuz herkes düşüncelerını sebestce ifade edecek ve tartışılacak işin özü bu olmalı ve her ne sebeple olursa olsun (Elbette edep kurallarına aykırı olmaması kaydıyla)silinmemesi gerek şimdi ben o yazıyları yazan arkadaşın yazılarının hangi edep kurallarına aykırı olduğunu merak ediyorum çünki okuyamadım.Agırlıklı eleştırım bu yondedır 29 ekım de bır falıyete katılıp katılınmaması konusu ıse mademkı buranın sahibi deyılsınız özgur tartışma ortamıda bır sonuca bağlanacaktı yazılanları sılmek ıse forum olmanın genel kuralına aykırıdır çünki siz silmekle bu ortamı yok etmiş oldunuz :*Bazen büyüklerin sözlerinede kulak vermek gerek Orson Welles in şarkısındakı gibi ben sizin yaşınızda oldum ama sız daha benım yaşımda olmadınız** Her türlü olumsuzluğa ramen burayı sevıyorum daha mutlu saygılı forumlarda bırlıkte olmak dıleğiyle
    Daha önceden üye olduğunuzu beyan ediyorsunuz ama daha 1 ay olmuş.... Fazla katılımcı olduğunuz da söylenemez.....

kostak06

kostak06 - ait Avatar

Çevrimdışı (offline)
    Motosikleti: Keeway SL
    Kan Grubu: A Rh+

Kötü Mesajı Moderatöre bildir
    08-10-2007, 18:32 PM

Selam yeni keşfettim burayı aranıza katılmak isterim şu an İstanbulayım ama Ankaraya donünce çok daha sık uğrarım buraya,iyi günler

Bu da tanışma mesajınız.... İsterseniz kişileri suçlama yoluna gitmeden bir tanımayı deneyin..... o suçlayacağınız kişiyle iyi bir dost olabilirsiniz.... Tabi ki öyle bir isteğiniz varsa....

Motosikleti
    Keeway SL
    [QUOTE=alp_tunay;854465]

Prometheusu tanısaydınız eminim bu yazdıklarına sizde üzülürdünüz..... 1 tane böyle başlık açıp desteklemektense kimseyi kırmayacak rencide etmeyecek mesajlar atmanız temennisiyle....

Daha önceden üye olduğunuzu beyan ediyorsunuz ama daha 1 ay olmuş.... Fazla katılımcı olduğunuz da söylenemez.....

kostak06

kostak06 - ait Avatar

Çevrimdışı (offline)
    Motosikleti: Keeway SL
    Kan Grubu: A Rh+

Kötü Mesajı Moderatöre bildir
    08-10-2007, 18:32 PM

Selam yeni keşfettim burayı aranıza katılmak isterim şu an İstanbulayım ama Ankaraya donünce çok daha sık uğrarım buraya,iyi günler

Bu da tanışma mesajınız.... İsterseniz kişileri suçlama yoluna gitmeden bir tanımayı deneyin..... o suçlayacağınız kişiyle iyi bir dost olabilirsiniz.... Tabi ki öyle bir isteğiniz varsa....
    Sevgili Alp Tunay,Öncelıkle ben başlık açmadım;vede motosiklet sahibi olalı zaten 2.5 ay oldu sonrasındada konuyla alakalı sıtelere ilgim başladı ve önce kendı motosıkletımle ılgılı teknık bılgılerın yer aldığı sayfaları okudum burada (Yaklaşık370 sayfa)Ankaraya döndükten sonrada ilgim devam etti.Buradakı geçmişim fazla deyil ama pek çok forum sayfasında yazdım çızdim malesef bir çok yerde benzer olayları yaşadım bu anlamda ön yargılı olabilirim aslında esas amacım burdaki insanlarla tanışmak ve birşeyleri paylaşmak.Anlatamadığım ise şu;hükümet istediği yayın sansürünü kritik günler yaşadığımız günlerde dahi uygulatamıyor.İfade özgürlüğünü pekçok şeyin üzerinde tutan anlayış demokrasinin ve insan olmanın koşulu gibi kabul görüyor.Hoşumuza gıtsede gıtmesede ana kural bu.O halde burada yazılanların silinmiş olmasının başka ifadesi olamaz(Ki o yazılanlarda hiçbir saygısız ifade küfür vs yoktu) Sadece üye konuyla ilgili fikirlerini yazmış hal böyle iken bence doğrusu sizlerin yanı buraya emek vermış arkadaşların çok iyi dostluk bağlarına ramen arkadaşınızı uyarmanız daha doğru olmazmıydı.Okuduysanız benım yazdıklarımdada herhangi bir hakaret ve saygısızlık yok ama buna ramen bır arkadaşınızın birine kendini bilmez ifadesine hak vermenız size kan kaybettirir ben burda yeniyim ve yenı yeni dostluklar edinmeye çalışıyorum benım sızınle dostluklar kurmaya çalışmamdan fazla aynı işi sizin yapmanız bu siteye kazanç sağlar ve dahada fazlası bu sizin göreviniz olmalı işte bu nokta sağlıklı sitelerin asıl yöntemi olmalı sonuçta yeni gelen misafirdir onun kalıcı yada gıdıcı olması ise ikramla ilgilidir ve dahada fazlası yeni gelene haklılıklarına ramen tavır koymak bizim geleneğimizde yoktur bu yaklaşım malesef Avrupa kültüründen bize geçmiş ve kültürümüzü erozyona uğratan şeylerden biridir ön yargılı olmadan yazdıklarımı samimiyetle okursanız ne demeye çabaladığımı anlayacaksınız Neden ön yargı diyorum çünki benim burada adı geçen siteyle hiç bir ilgim yok onları ve başka bir gurubu 29 ekim günü tanıdım ve aynı nıck le 29 ekimden sonra uye oldum üşenmezsenız bakın.Oradada belkı 2 mesajım ya var yada yok.Kaldıki aynı amaçla bir araya gelmiş insanrın farklı yerlerde olmasıda çok önemli olmamalı ortak paydamız öyle fazlaki bir kere hepimiz bu yurdun insanlarıyız motor sevdalısıyız bu ortak payda farklı yerlerde durmaktan çok daha önemli bence.Yani bizler aynıyız üç aşağı beş yukarı bırbırımıze benzerız onlar dıye bahsettığımız kişilerde Marslı deyıl sonuçta yazdıklarıma verılen cevaplarda öz cumle ''beyenmıyorsan çek gıt '' anlamında yazılanlarda vardı.Oysa dostluklar böyle kurulmuyor bu tavır bu sıteye kan kaybettırır ..Bunlar yanlışsa bende yanlışım.Deyılse iş sizlere düşüyor Bana prometheusu tanısaydın dıye başladığın yazını haklı bulmuyorum çünki ben ona hakaret etmedım kendını bılmez demedım bu hassasıyetınızı hıç tanımadığı bırıne kendını bılmez dıyen arkadaşınıza gostermenız daha insanca kardeşçe hakça olmazmıydı burada daha hiç dostu olmayan yenı bırıne (kımseye hakaret etmedığı surece ve hıç olmazsa haklı olduğu yerde) arka çıkmak daha buyuk bır erdemın ifadesi deyilmidir.Mutlu sağlıklı günler dilerim Bu arda benım adım Ferhat 54 yaşındayım DTCFakültesi Tiyatro kursusu mezunuyum Turan Guneş bulvarında oturuyorum Karum iş merkezınde Bılgısayar sektorunde oldum dukkanın adınıda yazsam buyuk ıhtımalle bılgısayarla ılgılı ısenız benı tanıyacaksınız ama şimdilerde işi bıraktım reklam gıbıde algılanmasın zaten

Alıntı gitarci1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlara cevap verip gündemde tutmaya bile gerek yok bu konuda zıt düşünceli olan arkadaşlar düşüncelerini buraya cevap vermeyerek gösterebilirler
    Sevgili gitarcı yani sizinle aynı düşünceyi paylaşmıyorsam hiç birşey yazmayayımmı Keşke şoyle yazsaydınız ''Zıt düşüncedeki arkadaşlar düşüncelerini buraya cevap yazmayarak GÖSTERMEK ZORUNDADIRLAAAR''..
    Ama o zaman sizin için zor olmazmı ben yuzlerce satır yazı yazdım birşey anlamamışsınız sadece susmam ve hiç birşey yazmamam size düşüncelerımı anlatabılmem için yeterlı olacakmı )

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    internete giremedigim icin tartismalarinizdan uzagim,ne mutlu bana

beni siteye moderator yapin her cumhuriyet bayraminda anitkabire celenk dikecegim

korteje katilmayin etmeyin diye birsey soylendigini hatirlamiyorum,organizasyon yapilarak gosterilmesi gereken ozen cumhuriyet bayrami pazar gunu aktivitesine donusturlmesi kisisel olarak benim hosuma gitmedi,yapanada karismam saygi duyarim,saygimi katilimimi yapanlarin ortaminda degerlendiririm keske butun motosiklet gruplari ortak bir organizasyona ankarada imza atabilselerdi

anitkabire motorsuzda girilebiliyor hatirlatirim

saygilar,sevgiler

Motosikleti
    Keeway SL
    Anıtkabıre motorla gırılmıyor zaten

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu sanal siteler yüzünden insanlar birbirlerini kırıyor,üzüyorya ona yanıyorum. o site bu site.. motosiklet.nete duyuruyu yapan benim. keşke başlık açsaydım ama gerek görmedim başlık açmaya nede olsa duyulur diye ve nitekimde fazlasıyla duyuldu.
    geçen sene 19 mayısta çok güzel bir kortej hazırlığı aşamasında motordelisi.com da Hakan dinçer adlı şahıs,kendisi admin olur kalktı o güne gezi koydu azıma geleni söyledim, düşündükleriminde bir bölümünü içime attım ağır kaçmasın diye.
    he bu seferde bakıyorum ne yazıkki bazı şahıslar gitmeyin etmeyin dercesine ,bu gezi yasal değil,illegal izin alınmamıştır fln filan zırvalıyor. PRO ya hak vermiyor değilim,sorumluluk almak istemedi kimse zorla ona sorumluluk veremez.kendısınıde tanırım bu site için çok uğraşıyor. ama hangi vatan evladı bir bayram gezisini baltalamaya çalışırsa o baltayı ona yuttururum!!! bu böyle biline.
    29 EKİMDE toplanıp kutlama yapmayacaz da Amerikanın kurtuluş günündemi yapıcaz bu kutlamayı??sorarım size.!!!!
    şehitleri anmak için ,PKK yı lanetlemek için yapılan mitinglerin hangisinde izin alındıda yapıldı? herkez elinde bayrağıyla sokağa fırladı , kim engellemeye çalıştı bana bunun cevabını verin önce??
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    PKK yı lanetlemek için yapılan mitinglerin hangisinde izin alındıda yapıldı?

Biz aldık... Topiğide var zaten.....

İzin alınarak herşey daha güzel olmazmıydı?... Katılım daha fazla olmazmıydı?... En azından herkesin haberi olmazmıydı?....

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PKK yı lanetlemek için yapılan mitinglerin hangisinde izin alındıda yapıldı?

Biz aldık... Topiğide var zaten.....

İzin alınarak herşey daha güzel olmazmıydı?... Katılım daha fazla olmazmıydı?... En azından herkesin haberi olmazmıydı?....
    hangi miting bu?? gerçekten haberim yok ,bilgim yok. açarmısın azcık konuyu. bende çıktım dışarılara bayraklarla,,arabayla ama izin falan hak getire sadece iç güdüsel olarak halkın ayaklanmasıydı
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi miting bu?? gerçekten haberim yok ,bilgim yok. açarmısın azcık konuyu. bende çıktım dışarılara bayraklarla,,arabayla ama izin falan hak getire sadece iç güdüsel olarak halkın ayaklanmasıydı

Topiğini vereyim... Gayet güzel bir gündü.... Katılım çok fazla oldu... İnsanın duygulanmaması için taş olması lazımdı....

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...kim-izmir.html

Demek istediğim şu... İnsan birşey yaparken bir yere giderken mutlaka izin alacağı birileri oluyor... Tamam izin almasada yapar ama içine sinermi?....

Kamu oyunda sesimizi duyurmak adına istenmeyen olaylarla karşılaşmak an meselesi olurdu.... Kimse garantisini veremez....

Kaldı ki Pro adlı mod arkadaşımız kimseye katılmayın veya katılamassınız demedi....

Duyarlı bir arkadaşımız Ankara Mt deki arkadaşlarını bir topic açarak toplayabilirdi... Daha sonra istediği guruplarla birleşip güzel bir organizasyon da yapabilirdi....

Haksızmıyım?...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)