Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

301 mz mi 350 twin sport jawamı yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar.ben yeni üye oldum.ben büyük motor almak istiyorum (şimdiki 125cc)sizce mz 301 mi jawa twin sport 350 mi daha iyi yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bu tarihi motorları seçme sebebin nedir?
    koleksiyoncu musun?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    yani motorla çok eski ama sonuçta öneri istiyosun ben mz öneririm...

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jawa neyse ama mz almak için illa ki koleksiyoncu olmak gerekmez...mz seçimi tamamen zevk meselesi...

bu 2 sinden tabii ki de mz i öneririm daha seri artı jawa kadar kalas değil artı jawa kadar benzin içmiyo...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    jawada krank uzundur çekiş fazladır ama seri değildir mz de krank kısadır seridir ama youşa gelmez..

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    kendimi birden birkaç yıl geride hissettim yahu nasıl başlık bu boyle
    aslında boyle bir başlık açsak mt 1991yılından başlıklar diye :p

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    mz iyidir eğer kararlıysan 301 mz al

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kayku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jawada krank uzundur çekiş fazladır ama seri değildir mz de krank kısadır seridir ama youşa gelmez..
    Bildiğine eminmisin?... Mz kadar yokuşa gelen bir 4 zamanlı göstersene bana...Hadi 2 den geçtik... 15 yıl bindim yokuşta hiç bir sorun yaşamadım..Aksine daha verimli.........

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimi birden birkaç yıl geride hissettim yahu nasıl başlık bu boyle
    aslında boyle bir başlık açsak mt 1991yılından başlıklar diye :p
    Arkadaş fikir sormuş... Böyle balıklama nostalji takılmana ne gerek varki?... Karşındaki insanı aşağılamaktan öte gitmiyor yazın... Biraz daha dikkatli yazalım....

O beğenmediğin motorlar senin bindiğin motordan 4 tane daha eskitir... Bu gerçekleri de unutmamak lazım..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    mz 251
    ben bir mz cı olarak mz al derim ama şaşesine dikkat et kazalı makina alma

mz rampada manyaktır biz mz 251 e iki kişi biniyoruz tek kişi jawa 350 istediğin rampaya vur jawanın hiç şansı yok agır ve hantal vibrasyon cok şişer biz bunu cok denedik jawa da temiz di ayrıca mz de bende ikisindende var ama illede mz 251

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Mz den öTesi yok..arazide Cross bile yaparsın..60.000 km kullandım..biraz duman atabilir..

kaç kere dicez. ' Al bi mz dünyayı gez ' diye..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kayku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan anlamıyorsunuz bari bilirmiş gibi ukalalık yapmayın...

başka bir başlıkta da mobiletin motorunun çift olması hızı etkilemez çekişi arttırır demişsiniz...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğine eminmisin?... Mz kadar yokuşa gelen bir 4 zamanlı göstersene bana...Hadi 2 den geçtik... 15 yıl bindim yokuşta hiç bir sorun yaşamadım..Aksine daha verimli.........

Arkadaş fikir sormuş... Böyle balıklama nostalji takılmana ne gerek varki?... Karşındaki insanı aşağılamaktan öte gitmiyor yazın... Biraz daha dikkatli yazalım....

O beğenmediğin motorlar senin bindiğin motordan 4 tane daha eskitir... Bu gerçekleri de unutmamak lazım..
    pardon da sen arkadaşın avukatı flnmısında diğer kişiye böle tawır koymuşsun ayrıca o dediğin motorlarda eskidir demişsin nerden biliosun tamirci flnmısın kardeşherkes burada görüşlerini açıklmakta özgürdür bunu unutma
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    seri olsun dersen mz alman daha iyi.jawa biraz daha ağır kalır.mz'in hafifliği ve seriliği çok daha iyidir.

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Alıntı FAHRETTİN METİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon da sen arkadaşın avukatı flnmısında diğer kişiye böle tawır koymuşsun ayrıca o dediğin motorlarda eskidir demişsin nerden biliosun tamirci flnmısın kardeşherkes burada görüşlerini açıklmakta özgürdür bunu unutma
    bakın beyler polemiğe gerek yok..sonra modlar geip kkilitliyo başlıkları..bence tavır filan koyduğu yok..2 zmanlı motorlar ne demek yokuşa gelemez.4 senelik bir Mz ci olrak söylüyorum..yani güzelce sen yanlışsın, bu böyledir demek daha mantıklı..

Kırıcılığa gerek yok.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben değilde sen arkadaşın avukatısın sanırım...... Önce güzel bir kez oku...Anla ondan sonra yaz istersen....

Tamirci olmaya gerek yok.... Görünen köy klavuz istemez... Bende görüşlerimi aktardım... Özgürüm değilmi?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

peki arkadaşlar mz hızlı dyosunuzda yol tutuşları arasındaki fark

hız yapacağım için max hız yol tutuşu ve yakıt da önemli bunlar nası acaba???

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alp_Tunay ın bu motorlar konusundaki tecrübe ve bilgisi inkar edilemez düzeyde fazladır. Mz diyorsa bir bildiği vardır. Eğer amacın polemik yaratmaksa şansını hiç zorlama. Fikir soruluyor fikirler yazılıyor. Görüş açıklamakta özgürdür insanlar ama açıklamanın da bir biçimi adabı vardır.

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Arkadaşım eğer düşünürsen bende jawa var. Hemde fabrikadan çıktığı gibi duruyor. Kazası yok, darbesi yok, sorunu yok, bütün boyası orjinal ve tıkır tıkır çalışıyor. Ayrıca bilindiği kadar fazla benzin yakmıyor, belki buna karşı çıkan arkadaşlar olabilir ama iddia ediyorum bu motor fazla benzin yakmıyor, dileyen deneyebilir, eğer söylediğimden farklı bir durum ortaya çıkarsa yol masrafın benden.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    MZ Al buraya geldiğinde ödünç verirsin, 1 tur atarız artık
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    mz 251
    yol tutuşu dersen jawa yola hakim olursun sürat seilik dersen mz yakıt dersen bendeki mz 1 litreyle 32 km ğidiyor jawaysa 20 km cok denedim ve ayarladım ayrıca on yıldır da kullanıyorum ama hanğisini alırsın temizine bak anlayan biriyle al krank kolu sesi sekman sesine dikkat et ayrıca birde kullan şanzımanı kontrol et vites ğeçişleri önemli elcikleri amortisörleri kontrol et bakımsız bir makina ya verdiğin para kadarda harcarsın ve sebi motordan sogutur artık marş kolunu tekmeler durursun nede olsa ikisindede marş motoru yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)