Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

301 mz mi 350 twin sport jawamı yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    jawa350 mz251 seyhan 301 titan es vee cbf 150
    3 senedir yazmıssınız 350 ve mz öyküsünü hep liderlik konusudur o zamanların en hızlı motorlarıydı tabiki ama artık benzin koşullar kullanamıyoruz daha az yakan motorlar 4 zamanlılarla yasıyoruz onlarda tabi ne kadar zevk verirse ...arkadaslar ben yenıyım sitede ama devamlı okurum bende 89 90dan beri motor kullanırım su andada cbf 150 vardı sattım nx 250 aldımhonda eski javacı ve eski mz ciyim 250 vardi 350 oldu sonrası o ilkmz 301 etz tabi sonrası 98 mz 301 ve seyhan 301 2002 ve titan es cbf 150 ve nx 250 cok yol kadettim gezi amaçlı yani muhabbet konusu olursa mz jawa kim gecer kim geçmez bitmez yani kullanıldıkça ama şu deneyimim vardır jawa egerki ateşlemesi ve karbüratörü temiz bakımlı ise mzi gecer abicim ve 175 kmresyi gördüm nede olsa çift silindir olayı mzde ise çok zorladm ama her motorumda 165şi gecemedim ama mz seri yumusak rahat kullanışlı bir motordur basarsan her ikiside yakarhız istiyorsan yakıcak tabi artık 4 zamanlı kullanıyorum benzin pahalı....artık piyasada yok denecek kadar az var tabi bunlasrdan ama 2007 acılmış bu topik dahada kullananlar oldukça sanırım bitmez bu çekişme cümleten selam ederim tüm motorcu arkadaslarıma farınız yanık yolunuz açık olsun....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm kardeş bende jawa war ama twin sport deil style war istediğikleri mz i getirsinler 251 301 farketmez kısa mesafe uzun mesafe farketmez motoruma güweniorum ama jawa tecrübe ister...

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Jawa nın yakıt tüketimi accent ile hemen hemen aynı bizzat denemiştim daha önce

Mondial, Ramzey, Kanuni vs. motorları üst üste koyun yinede bir jawa etmez o zamanın en iyi motoru çok sağlam ve çok rahat.

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Mz de öyledir artık piyasada temiz bulmak çok zor.

Arkadaşım bnde şuanda 350 style war ewet jawa şişer ama ndn şişer? çekoslavakya soğuk bi ülkedir oranın ürettiği bi motor tabiki soğuğa dayanıklı olacaktır... ama illa mz en iyi dien biri warsa gelsin bn uzunköprü edirnedeyim yarışabilirizz .. önce biraz duman yuttururum mz e sonrada mz kullananın suratını simsiyah yaparımm ... varsa gelsin bekliorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:18 ----------

ayrıca jawanın çektiğini mz in çekmesi imkansız.. mz de kullandım önü çok hafif gaz çekerek bile tek yapıo ama sürüş açısından tehlikeli yeri geldiğinde rüzgar bile yalpa yaptırabilir mz e..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 ----------

al bi jawa olursun paşa, vur bakalım mzi bayıra, bayılmazsa gel bana.. hehe

Motosikleti
    Yakında olacak
    bugün mz motor gördüm adam bisiklet lastiği takmış,2 amortisör arasındaki mesafe nerdeyse kafam kadar genişlemiş lastikler o kadar inceydiki,birde siyah boya çekmiş,egzozdan fabrika dumanı çıkıyordu yoldaki insanlar bu motora bakarken nefes almakta zorlanıyordu
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı JAWASAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bnde şuanda 350 style war ewet jawa şişer ama ndn şişer? çekoslavakya soğuk bi ülkedir oranın ürettiği bi motor tabiki soğuğa dayanıklı olacaktır... ama illa mz en iyi dien biri warsa gelsin bn uzunköprü edirnedeyim yarışabilirizz .. önce biraz duman yuttururum mz e sonrada mz kullananın suratını simsiyah yaparımm ... varsa gelsin bekliorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:18 ----------

ayrıca jawanın çektiğini mz in çekmesi imkansız.. mz de kullandım önü çok hafif gaz çekerek bile tek yapıo ama sürüş açısından tehlikeli yeri geldiğinde rüzgar bile yalpa yaptırabilir mz e..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 ----------

al bi jawa olursun paşa, vur bakalım mzi bayıra, bayılmazsa gel bana.. hehe

Seviyorum ben bu siteyi.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

beyler bana acil horex 350 cc ateşleme lazım acans kelebeği ateşleme kelebeği diye geçiyor adı acil yardım ederseniz sevinirim 05546119924

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Burada okuduklarımıza bakarak şöyle bir sonuca varabiliriz demek ki : En iyi motor en hızlı giden motordur

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)