Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Ybr ile Keeway Speed 150 ARASINBDA KALDIM help he

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Yamaha ybr 125 al kuryelerin en çok tercih ettiği az yakıyor hafif ve kullanımı çok kolay.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    ybr de çinde üretiliyor ama sana sorun çıkarmaz bnce ybr 125

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    şu an 4 ncü motoruma biniyorum ilk 3 ü çinin çeşitli eyaletlerinden gelmeydi . çok teknik sorun yaşamadım ama sadece sürüş özellikleri daha doğrusu sürüş yetersizlikleri bile beni çin malı motosiklet almamaya tövbe ettirdi sadece bunu söyleyebilirim.

bu arada keewayin macar patentli olması de görüşümü değiştirmiyor. bildik markalar haricinde almamak gerektiğini düşünüyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tabiiki Ybr......

25 Ybr...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sallama necati keewaya binmemişsin belli ama madem binmedin ne boş boş konuşup milleti yanıltıyorsun

kardeş sana gelince sakın diskine miskine aldanma görüntüsüne aşık olma al bi ybr kafanda cebinde rahat etsin keway yada benzeri çinlilerin ortak sounları öldüresiye titreşim var ve git gide artıyor hatta bende takıntı oldu ve sırf bu yuzden elden çıkardım ayrıca çok sık arıza verıyorlar benimkinin iki kez deposu catladı tıtreşimden elektrik tesisatı yandı iki kez alarmı bozuldu ha bire ampül değiş servisle uğraş aaammaaan hatırladıkca sinirleniyorum

boşver al bir ybr hız istiyorsan da cbf150 al kafan rahat etsin

ben kanuniye biniyorum her ne kadar çınlı olsada arkasındaki firma sağlam motorda tıtreşim sıfır ve oldukca sağlam bir modeli çirkin olduğu için kimse almıyor ama benim ihtiyaçlarıma cevap verdiği için biniyorum sana tavsiye ettiklerimden de hızlı illa performans disk falan diyorsan kanuni fredom200 var bir bak duşun hemen herkesin dediğinede aldanma
    binmedim ben kullanmadım ama ybr kullananlar ile keeway kullananların yorumlarını aldım ki zaten ben bana kalırsa keeway dedim yanınada tamamen duygusal dedim yoksa tabiki ybrr....

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    keeway ı düşüneceğine 2.el bi honda titan al, Ybr ye kafa tutarsın (tam süper olur)
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    eradnan, burada 2800km ilanda 1300km yazmışın, düzeltiyim edim

Arkadşaım speed 150 ile YBR kıyas kabul etmez. YBR çok daha sağlam ve kullanıcı dostu bir makinedir, eradnan alınmasın ama 6 ayda ancak 1300 ya da 2800km yapmış birisinin motoru hakkında yeterince bilgi sahibi olması zor. Motoru şöyle bir 40-50 bin km kullansaydı o zaman başka... Benim motorum 31bin km'de YBR, aldığımdan bu yana sarf malzemesi haricinde hiçbir masrafım olmadı. Bu bile ybr'nin kalitesi konusunda yeterli açıklamadır. eğer fiyat fazla geldiyse de ara sahibinden.com'dan bütçene uygun bir ybr illa ki bulursun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...d-150-a-6.html
    şunu da ayrıca okursun onuna kadar...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ybr daha çok tutuluyor hem satarken hem kullanırken rahat edersin

Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet katılıyorum polemik yaratma bence ardito
    ---------------------------------------------------------------------------emrin olur paşa

Motosikleti
    -18
    tabiki en iyisi ybr olur

motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ve kanuni popcorn inşallah 2008 de honda cbr 600f

bence yamaha

arkadaşım ben 2007 ybr 125 aldım ama aldıgımada çok memlunum öncelikle yol tutuşu mükembel,titreşim yok denecek kadar az sürat olarak 100 km civarı yapıo düz yolda,ben tafsiye ederim güzel makina

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo abi.. sen bir kez de şu YBR'nin adını doğru yazsan tam süper olacak..
    Yahu YRB degil .. YBR.. 3 defadır YRB yazıyorsun yaw

Bu arada bence de YBR ....
    Kusura bakma dikkat etmemişim.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    dostum sen bence burda yazılanlara hiiç aldanma neye kafan yatıyorsa onu al derim benden sana tavsiye sonradan pişman olma

Motosikleti
    speed 150 naked
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eradnan, burada 2800km ilanda 1300km yazmışın, düzeltiyim edim

Arkadşaım speed 150 ile YBR kıyas kabul etmez. YBR çok daha sağlam ve kullanıcı dostu bir makinedir, eradnan alınmasın ama 6 ayda ancak 1300 ya da 2800km yapmış birisinin motoru hakkında yeterince bilgi sahibi olması zor. Motoru şöyle bir 40-50 bin km kullansaydı o zaman başka... Benim motorum 31bin km'de YBR, aldığımdan bu yana sarf malzemesi haricinde hiçbir masrafım olmadı. Bu bile ybr'nin kalitesi konusunda yeterli açıklamadır. eğer fiyat fazla geldiyse de ara sahibinden.com'dan bütçene uygun bir ybr illa ki bulursun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...d-150-a-6.html
    şunu da ayrıca okursun onuna kadar...
    ilanı verdiğim tarihte 1300 km de idi güncellemeye vakit bulamadım şuan 2800 civarında ve keyifle biniyorum kimin ne dediği umrumda değil antalyada havalar yavaş yavaş soğumaya başladı montumu giyiyorum kaskımı takıyorum trafikte milletin gözü üzerimde çok yakışıklı motor maşallah...eğer olurda istediğim fiyata alıcı çıkarsa satıp bi cbf 500 alıp garaja koymak zorunda kalıcam şubat gibi askere gitmeyi planlıyorum...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    eradnan, 6 ayda 2800km yapmışın, 10 günde 1500km yapabileceğini düşünmemiştim, pardon.

ybr 125 almak daha mantıklı keeway elinde kalabilir.şunuda söylim keeway die bi marka işk defa duyuyom.hiç görmedim.daha önce hiç görmediğime göre de tutulmayan bi marka olmalı.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı the turk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1-2 aya kadar motosiklet alacam ama 2 motor arasında kaldım :(
    ilk başta ybr alacaktım ama keeway da bana cazip geliyor bide arka freni disk fren
    ybr den hızlımı?
    ybr den güvenlimi?
    bunları bilmiyorum cevaplayacak olanlar varmı acaba...
    =)
    siz olsaydınız hangisini alırdınız
    bide 2 el ybr 125 2,100 den başlarken 2. el speed 150 1400 civarında başlıyor...
    arka amarsitörlerinde titreşim emici var jigle direksiyonda ve daha ergonomik bir depo ve depo kapağı var, direksiyonu racing direksiyonlarına benziyor direksiyonu ybr nin direksiyonunda daha güzel gözüküyor....
    ybr bi yandan keeway bi yandan .. ben ortada kaldım =)

tabiki ybr...kesinlikle ybr...düşünme bile bu detayı....daha uzun kmler yaparsın kafan rahat olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    merabalar arkadasım ben keeway 150 speed kullanıorum kalkısta ybr yı farkla ayırsada ybr ılerıde senı yakalıyo saglamlık bakımından dusunursen keeway macar malıdır sole solıyım benım kullanıpta ıkı ay sonra bıyerınden ses gelmeyen tek motor o konuda supen olmasın ama ybr de cok ıyı bı motor tıtresım yok gıbı bısey karar senın

matrix al pişman olmassıın merak etme

By_DosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekan belli olmaz ama genelde istanbul içi...
    Motosikleti
    Motürü Sattım. Şimdilik Ticari TAXİ
    dostum bence hiç kıyaslama YAMAHA marka zaten o diğer markada ne öle sen boşver onu ben haftanın 5 günü sabah 9 dan akşam 19:00 kadar motorun üstündeyim ve ybr altımdaki. ayrıca istanbulda günde 250 300 km yol yapıyorum şimdi şunu şöle yaptım şunu böle yaptım yok onla kapıştım yok bunla kapıştım demicem ama YBR hakkını veriyo kardeş bunu bil yeter yiğidi öldür ama hakkını yeme... AMA para senin zevk senin kararda senin...
    RUHUN BEDENİNDE, LASTİĞİNDE JANTININ ÜZERİNDE KALSIN......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler