Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

güzel başlayan ve acı bir kaza ile biten honda buluşması (fotolu)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı burcumbalik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba değil ön tekeri kaldıran honda repsol ilk önce v stroom a ardından araba ya çarptı.. araba park halindeydi..
    hondacı arkadaş hem kendi canını hemde başkalarınınkini durduk yere tehlikeye sokmuş.çok aptalca.o arkadaşı kınıyorum.geçmiş olsun
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    hay allah ne diyim bilmiyorumki...race makinaları bu yüzden sevmiyorum ve ısınamadım işte...kullanan bilinçsiz(!) ve çabuk gaza gelen sürücüleri böyle olayların yaşanmasına sebep oluyo çünkü...v-strom'lu arkadaş şimdi aşşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Ne denebilirki bilebile hem kendine hemde başkasına zarar veriyor,trafik içinde bu
    tip hareketler daima tehlike getiriyor,hakikaten allah akıl fikir versin,neyse yaralı arkadaşlara acil şifalar.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Anladığım kadarı ile bir toplu sürüş-gezi-buluşma yapılmış
    herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ki Allahtan daha korkunç bir sonuç ile bitmemiş
    Daha önce de rastladığım için yazmadan edemeyeceğim: Bizler Toplu sürüş yaparken, yöresel kişiler ya egzost patlatırlar, ya abuk subuk hareketler yaparlar, ya aramıza karışır kasksız korumasız pozlar yaparlar, ya...
    toplu gezilerde aramıza bilmediğimiz, disiplini anlamayan arkadaşları almayalım Masumane olarak kabul ederdim şöyleki çocuk özenmiş işte belki bizkerden de bir şeyler öğrenir gelsin aramıza falan. Hatalı düşündüğümü hemen anlamıştım.Teker yapmak ne demek yaaa?

Geçmiş olsun, bir tane abukluk bütün gününüzü rezil eder.
    Poturdak

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Demekki tek teker;maddi manevi zararlıdır.Ama burda super sport diye yapıştırmamak lazım.Manyak her motorda manyak.İnşallah fazla bişeyi yoktur arkadaşın.Çünkü burda epey masraf var.Çok çalışması lazım.Tek teker uğruna pert edilirmi ya motor...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    geçmiş olsun.. keşke tekteker için trafiğin içini seçmeseymiş..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Tehlikeli bir hareketin insanlar toplu bir etkinlikte iken yapilmaya kalkilmasi ve cidden baskalarina da saglik ve maddi acidan zarar vermesi cok uzucu. Buyuk gecmis olsun diyorum. Bu aralar cok fazla kaza haberi aliyoruz, motosiklet almayi dusunen ben goruyorum ki ailem bu haberleri gordukce daha da endiseleniyor iste buna cok uzuluyorum. Icimdeki tedirginlik zaten alip basini gidiyor ust seviyelere.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Bu kazaya sebep veren arkadaşın çok önemli birşeyden haberi yok anlaşılan; hava atmaya çalıştığı insanlar ondan nefret ediyor (kaza yapsın yapmasın).

Hatta dahada ileri gideyim, olur olmaz yerde gazı sonuna kadar açan sürücülerden de herkes nefret eder. Her ne kadar motor sürücüsüne o ses büyüleyicide gelse gerçekler bu. Ben daha bunları yapana hayran hayran bakan birini görmedim.

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    yazık olmuş dl nin sahibine ayriyetten üzüldüm tam satmanın arefesinde inşallah kimsenin başına gelmez bi daha
    SÖZLE DÜŞÜNÜR,SÖZLE SÖYLERİZ.VE SÖZÜMÜZLE ANILIRIZ.BİR SÖZLE UNUTUR GİDER,BİR SÖZLE ÖLÜMSÜZ KALIRIZ

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Çok geçmiş olsun. Buradan anlamalıyız ki; motosiklet trafikte şov aracı olrak kullanılmamalı...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Ya Honda buluşması diyince aklım gitti.. Özer abim sandım..
    Offf!!! Hala elim ayağım titriyor...
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    tvs apache
    ...arabaların biz motorculara sürekli çarpmasından sonra şimdi bi de bu çıktı .bundan sonra motorcularda kendilerini motorculardan korumalı vaziyet o nu gösteriyor. başımızdaki bela 1 ken 2 oldu şimdi..ne yapcaz bilmem öffff öfff..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    250cc scooter
    okadar dikkat ediyosun biri gelip seni buluyo trafikte napalım paronayakmı olalım yoksa motormu kullanmayalım anlamadım
    böyle suçsuz yere kazayapan insanları görünce büyüklerin teklikeli at kurtul laflarına hak vermeden edemiyorum
    ön kaldıranla aynı kaderi paylaştıktan sonra motoru yakasım geliyor lütfen herkez daha dikkatli olsun aklını başına toplasın

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Yazık olmuş, yazık etmiş kendinede arkadaşınada.Trafikte artislik yapanlara ithaf olsun bu olay.Geçmiş olsun.

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne diyeyim daha dikkatli yapsalar veya hiç yapmasalarmış yinede motosiklet kazası üzücü acil şifalar...

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    çok ama çok yazık olmuş sağlık olsun demekten başka çare yok

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    öncelıkle cok gecıs olsun arkadaslar altınızdakı motorlar yeterınce gosterıslı zaten görenin de duyanında içi gidiyo cok gereksız ne kadar tecrübeli olursanız olun en ufak bı hata nelere mal oluyo ama diğer arkadasa cok üzüldüm motoruda satıcakmıs ya işi cok zora girer anlatamazsın alacak kısiye sonucta kazalı motor.... tekrar cok gecmıs olsun....
    arkadasların saglık durumları nasıl???
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    herkeze geçmiş olsun güzel bir günün ardından güzel anılar varken neden neden neden bir anlık show için tüm güne leke sürülsün biraz daha duyarlı olalım bu tür şeylerin yeri ( hiç tasvip etmesemde ) pistlerdir herşeyi bir yana bırakın şu motorların yerdeki hali içinde biraz motor sevdası olan herkezi üzer allah beterinden korusun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşlar geçmiş olsun.
    ama toplu bi yere gidilince gereksiz gösteriler malesef böyle durumlar olabiliyo nolurdu bu honda sahibi arkadaşımız herkez gibi efendi bi şekilde gitseydi dimi yani
    ama neyse olan olmuş ama allahtan ölen yok.
    lütfen biraz daha dikkat böyle toplantılarda mutlaka bir öncü ve organizatör seçilsin ve onların deediklerinin dışına çıkmayalımki böyle üzücü şeylerle karşılaşmayalım.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    öncelikle herkese geçmiş olsun.evt hondalı arkadaşın yaptığı büyük sorumsuzluk ama ben satılık ilanı olan suzukiye çok üzüldüm ve bence hondalı arkadaşın o motoru ilan fiyatından alması gerekir böylece arada kırgınlık dargınlık kalmaz.
    Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler