Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ikinci el scooter almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Siteye az önce üye oldum ama çok uzun zamandır takip edip yazılanları okuyorum, gerçekten çok kaliteli ve güzel bir site, daha önce motor kullanmadım, a2 ehliyetimi aldım ama deneyimim yok, a2 ehliyeti araba ehliyeti alırken yaklaşık 10 sene önce almıştım ama ne motora bindim nede motor kullandım, gençsin araba sürersin motorda sürersin dediler ve verdiler, zaten aldığım sürücü kursunda motor yoktu zaten herkes gereksiz motora ehliyet dediler, neyse uzatmayayım, ilk defa motora 3 ay önce bindim, jinlun 250cc, ilk gün yaklaşık 200km yaptım sorun yaşamadım, vitesi biraz ters geldi ama sorun olmadı, sonra monero angel 150cc scooter kullandım bir gün, scooter daha güvenilir geldi, şimdi bir scooter almak istiyorum, 125cclik buldum ikinci el, vergi borcunu kontrol ettim internetten ocak 2007 için 98YTL temmuz 2007 için 90YTL görülüyor, neden bu kadar yüksek? diğer monero ve jinlun için 32YTL idi, birde satan arkadaş muayenesi yok dedi, ruhsat sahibi de başkası imiş, bu motoru alsam ne gibi sorun olur? önümüz kış zaten fazla binemem ama zevk için kullanmak istiyorum, vergisini hemen ödemesem bir sorun olur mu? teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelıkle hoş gedin sefa getirdin.kardes alacan motorun markası ve fiyatı nedir.
    bide vergi borcu varmıs.ruhsat sahıbı kımmıs.biraz daha bilgi verirsen.iyi olur.sanırım.
    Koşulların mükemmel olmasını beklersen hiçbir zaman harekete geçemezsin.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Markası bianchi falcon 125 fiyat olarak 900e veririm diyor

link vermek yanlış mı olur bilmiyorum ama http://urun.gittigidiyor.com/BIANCHI...0QQidZZ6007752 gördüm satıcı ile görüştüm bir tanıdığı vasıtası ile almış ama ruhsat kendi adına değilmiş, teşekkürler

Teşekkürler sanırım bu konuda bir bilginiz yok

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Kürşat kardeşim,
    Birde bu ilana bakıver.Benim satılık scooter.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4655486

Selamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)