Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ramzey 150 cc RACING Hangi Rengini Alim

Motovento
    REKLAM ALANI

ramzey 150 cc RACING alıorum pazartesi bu motorun yeşil,sarı,kırmızı renkleri war ben sarıya kararwerdim çünki sarı rengini hiç görmedim degişik geldi bana
    ben bide şölebişe duydum bu motorla 160 basmışlar rahat otobanda nedir ne deildir kısaca anlatabilirlerse çok iyi olacak rahat bir motormu ve fites göstergesi warmı 1 fites atınca göstergede 1 fites yazıormu ben karıştırıorumda bazen kullanan arkadaslar yazarsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Vites göstergesi yok bildigim kadarıyla..
    Renk seçimi tamamen sana kalmış..
    Zevkler ve renkler tartışılmaz..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

vites göstergesi takılma imkanı warmı yani

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    vites göstergesine takılma benim motorumdada yok 1 günde alışırsn motorun devrine göre. boş göstergesi varsa yeter

Motosikleti
    speed 150 naked
    bir motosikletin markası modeli ne olursa olsun kırmızı her zaman daha güzel durur ve kolay satılır kanısındayım...bence kırmızı al afilli renklerden zamanla sıkılırsın...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

takma imkanı yokmudur aksesuarlara bakıorum motor adamlar gprs yol göstergesi takıorlar bir vites göstergesimi takılmıcak bence takılır tabi yapabileni bulmak lazım

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ben kırmızı kullanıyorum, sanada tavsiye ederim.Bu modelde en güzel renk bence bu.Vites göstergesi yok ama, zamanla alışacağını düşünüyorum...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

by mükemmel memnunmusun pekhi nasıl ben sırf kawasaki görüntüsü ve hoş durdugu için alıyorum yani hıza bakmıorum 220 ibre war ama en son 160 basmışlar yakıt durumu nasıl pekhi yola hakimiyeti nasıl bazıları o tekerleklere güvenme filan diorlar bazıları kötülüorlar ama benim hoşuma gitti isterse kötü olsun fark etmezde yani hız yapimmi yoksa normalmi sürim motor nasıl??

çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bikere bu motorun 160 bastıgı falan YALAN..130 en en fazla 140...motor guzel ama ilerde cok sorun werio benm kuzenlerimde wardı....

ne gibi sorun werior peki ben çevremdekilere bakıorum adam 2 yıldır kullanıor hiç arıza wermemiş tabi şans işi düzgün sürüp adam gibi bakımını yaptırırsan bişe olacagını sanmıyorum bana denen 160 belki ibre bozuktur bilemem alınca görecem :D bide bu motorların egzos deiştirmek gibi imkanı oluormu ses deişimi için yol tutuşu nasıl sizce

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    derhal oradan uzaklaş ve asla böyle bir yanlışa düşme, çok pişman olacaksın bu dediğimi bir yere yaz, 3000 km sonunda aklına gelsin. o zaman pişmanlık fayda etmez, paranı çöpe atma yazıktır, ramzey markasınamı güvendin? kanuni veya uğur diye bir üretici olmadığı gibi ramzey de yoktur, motor aynı gövde aynı şase mase hepsi aynı, o verdiğin parayı yolda bulmuş olsan bile alma alma alma

Motosikleti
    yok yok yook :)
    geçen gün ramzey bayiğine uğradım.motor 150 cc ama benim cbr ı kullandılar daha seri olduğunu söylediler yani o motor 160 yapmaz.ben sordum son hızı 120 falan yapıyomuş ben onların yalancısıyım. bence cbr 125 al 2.el. benim cbrla ramzeyi yan yana koyduğun zaman kalite farkı çok belli oluyor. benim motor 1 seneden fazla oldu ama 0 ramzeyden rengi daha canlı duruyodu.

ramzeyin 0 km fiyatları ne kadar??

Motosikleti
    Yamaha R1
    motor dedinmi kırmızı olacak hatta kırmızı beyaz olursa süper bence...

Motosikleti
    mondi 150MC
    valla rom30 bnde o motordan almayı düşünüyorum vitesli motora alışmak için ideal bir motor gibi gorunuo ve kıbar,hafıf motor olduguna ınanıorum scooterdan sıkıldım artık fuarı beklıorum bnde alıcam sen kaca aldın_??

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün ramzey bayiğine uğradım.motor 150 cc ama benim cbr ı kullandılar daha seri olduğunu söylediler yani o motor 160 yapmaz.ben sordum son hızı 120 falan yapıyomuş ben onların yalancısıyım. bence cbr 125 al 2.el. benim cbrla ramzeyi yan yana koyduğun zaman kalite farkı çok belli oluyor. benim motor 1 seneden fazla oldu ama 0 ramzeyden rengi daha canlı duruyodu.

ramzeyin 0 km fiyatları ne kadar??
    alacağın motorun bir kullanıcısı olarak arkadaşın dediğine sonuna kadar katılıyorum. Sıfır bir ramzey alacağına git 2. el bir cbr al. kafan rahat eder hiç değilse. 5 vites 12000 devirde bu motorun yaptığı max hız 140 tır. Ama ibre ya 150 yada 160 gösterir.şimdiye kadar bana bir problem çıkarmadı ama titreşimi adamı iflit ediyor.biraz masraf ederek titreşimi giderebilirsin. Ama dediğm gibi al bir honda bak keyfine hayatını yaşa.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu motor hakkında daha fazla bilgi istiyorsan, bu konuya bir göz at;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-23-a.html
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

benim elimde laptop war toshiba motor bayisi ne laptopu weriorum 2 milyar düşünüorlar peşinat olarak motor 3.500 diger kalan 1.500 taksite bölüoruz ayda 148 ytl olarak 12 ayda ödüorum pazartesi sarı rengini alıorum walla kafam çok karıştı neden derseniz okadar ramzey kullanıcısı ile konuştum adam türkiye turu atmış daha beni yolda bırakmadı çok rahatım memnunum dior bazılar muhteşem dior bazılar kötü dior ben alıcam çünki param ona yetior takasa girorum çünki ben yarışa filan çıkmıcam en fazla gidecegim hız 100 dür

Motosikleti
    -18
    abi sen almaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    bence git fıstık gibi honda cbr 215 r repsol al o paraya ihtiyaçtan satanlar var sakın alma sakınnnnnnnnnnnnnnnn

honda cbr 125 r repsol

benmi anlatamıom anlamadım benim param yok laptopum war ve onu peşinat olarak gösteriorum motor bayisine motorbayisi ile takasa giriorz anladı ondna ramzey alıorum param olsa honda alırım heralde hondadan şaşmam :D warsa takas yapan tanıdıgınız yapim

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahıbınden.com da gecen gormustum ... laptop la takas olur dıye ama sımdı aradım bulamadım bır de sen gozat ıstersen sonra pısman olma...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler