Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kazaya bakın???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -18
    ben adamdan pek bişey anlamadım?
    http://www.inanilmaz.org/inanilmaz-motor-kazalari.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250cc scooter
    canım kadeşim yaşın küçük motor alcam diyodun bide sen böyle güzel başlıklar aç videolar yükle ben sana ara sıra veririm motorumu kullanman için yeğenim benim

o sitede cok kötü videolar var içim kalktı beee :(
    bööghhh oldum resmen
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende vıdeonun dolmasını beklıyorum...karavelıoglu herkes senın gıbı olsun yaa bızım burda bazıları artcı olarak bıle almıyo bu arada mkh benım msn mı ekle senınle konusalım ıstersen enesgulbeyaz@hot... oke

Motosikleti
    -18
    abilerim ablalarım yanlış göndermişim bitanede otobanda yarış düzenleniyor ve başlanıyor hızla finish e gelen motorcunun karşınsına sarhoş bi polis çıkıyor motordan eser kalmıyor adamdada sağlam kemik kalmıyor boynu kopuyor sadece damaları tutuyor çok kötüydü ama yılmadım hala motor istiyorum

enes abi şimdi aç oturumu

işte buydu
    http://www.inanilmaz.org/inanilmaz-motor-kazalari.htm

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Mootor Kazaları Araba gıbı değildirrr...Motor kazalarında Eger dıkkat edilmezse Çok buyuk hasarlara ölümlere sebep olurr
    ONUN İÇİNN ALLAH BUTUN MOTOR KULLANNAN KARDESLERIMI KORUSUN..(AMIN)
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Motosikleti
    honda 04/vfr 800 olacak çok yakındaaaa...
    burdada kaskın önemini birkez daha anlamış oluyoruz :D
    http://www.youtube.com/watch?v=8yoUa...elated&search=
    buarada şunuda eklemeliyimki youtubeda bugüne kadar belki 100den fazla kaza seyretmişimdir büyük çogunlugu akrobasi yapanlar dikkatsiz olanlar ve aşırı risk alanlardan oluşuyo.yani durduk yerde şeridinde giderken azami ve asgari hız kurallarına uyarak motor kullananların kaza yaptıklarına hiç rastlamadım..yukarıa linkini verdigim örnektede sürücünün dikatsiz dalgın oldugu izlenimi var
    [B]SİGARA İÇENLER MUTLAKA SEYRETSİN!!![/B][YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw
    [/YOUTUBE]

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    abi bu ne yaaa o motosiklet videosunu geçtimde bu otopsi olayları baya bi iğrenc migdem kaldırmadı bbbbğğööööööö&# 246;
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    böyle şeyler izlemek yaşam sevincini götürür,her an başınıza böyle şeyler gelecek diye bekler durursunuz

@MKH böyle şeyler izlemekten ne keyif alıyorsun?

linkin kaldırılmasını talep ediyorum yönetici arkadaşlardan

içerikte başka zararlı şeyler var
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı prot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=8yoUa...elated&search=
    ukarıa linkini verdigim örnektede sürücünün dikatsiz dalgın oldugu izlenimi var
    prot o linkteki kazada yanlış anlamadıysam motosiklet sürücüsü bir suçlu ve ona çarpan araç ise bir polis aracı. yani kaza polis tarafından bilerek ve isteyerek , suçluyu yakalamak amacıyla gerçekleştirilmiş...yanlış anlamdıysam tabi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    aynen doğru anlamışsın arkadaşım sivil polis aracı motoru durdurmak için çarpıyor. amerikan polisinin takipte kovaladıkları arabaları yoldan çıkarmak için çeşitli noktalardan temas kurmaları yolurda eğitim aldıklarını bi belgeselde izlemiştim ama motora vuranı ilk kez gördüm
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    siz benim bugün yaptığım saçma sapan durduk yere olan kaza yı görseydiniz bya bi glerdiniz sanırm.arabya çarpmamak için düştüm.düşüerken motorun stop lambası kenarda duran parka halndeki cumhurbaşkanlığı koruma aracının tamponunda patladı.kazanın resimleri Bisan Roadstar 250 chooper topiğinde.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    -18
    motopirate dediğin topiki bulamadım link halinde gönderir misin

Motosikleti
    Alıntı kemalkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prot o linkteki kazada yanlış anlamadıysam motosiklet sürücüsü bir suçlu ve ona çarpan araç ise bir polis aracı. yani kaza polis tarafından bilerek ve isteyerek , suçluyu yakalamak amacıyla gerçekleştirilmiş...yanlış anlamdıysam tabi
    hmm evet haklısn

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle şeyler izlemek yaşam sevincini götürür,her an başınıza böyle şeyler gelecek diye bekler durursunuz

@MKH böyle şeyler izlemekten ne keyif alıyorsun?

linkin kaldırılmasını talep ediyorum yönetici arkadaşlardan

içerikte başka zararlı şeyler var
    evet gerçektende dün bu tarz videolara sardırdım gerçi daha oncede seyrederdim fakat motor kullanmaya başaldıktan sonra daha bi fazla nednelerini incelemk amacıyla seyrettim.ayen dedigin gibi insanın piskolojisi bozuluyo.sabahları egzersiz yapıyorum elim marşa gitmedi resmen :(
    [B]SİGARA İÇENLER MUTLAKA SEYRETSİN!!![/B][YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw
    [/YOUTUBE]

Motosikleti
    -18
    sen hiç endişelen me prot. dikkat edersen çoğu abidik gubidik hareketler sonucu bu hallere geliyor

Motosikleti
    evet haklsın MKH ama yaptıgımız sey gerçekten çok ciddi bişeymiş bunu bindikten sonra daha iyi anladım
    [/YOUTUBE]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Beceremediğin hareketi neyine güvenip de yapmaya calısıyosun anlamadım ki
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

yha bnmde speedfıght 2 var on kaldırmayı fln denıyordum yapıyordum ama bundan sonra akrobası kesınlıklee yoook

Motosikleti
    250cc scooter
    ilk linklerde aptallar vardı pek üzülmedim ciddi bişeyde yoktu komik geldi eylenceli konu başlığı bence ancak derinlere indikce dehşet olaylarda var üzücü fazla izlememek lazım

Motosikleti
    daha yok :( pek yakında honda cbr 125r olucak başlangıç napalım :)
    bazen becerinin dışına çıkar bu hareketler yapılırken kaza yapmak, sonu getirildimi alkışlanır getiremedimi beceriksiz olur düşüncelerde ama hepimizin içinde vardır showmen motorculara imrenmek her ne kadar arada salağa bakta desekde... video ların sonunu getiremedim icim gitti onlardan biri arkadaşlarımdan biri olabilirdide :(
    Bir peri her kalbi kırıldığında, bir tüy düşürürmüş kanatlarından ve tüyleri kalmadığında ölürmüş, peritozu olmadan uçamadığı gibi... ::melek02:

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)