Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Branda almak için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Eski motorum için özel olarak diktirdim gayet de memnunum. Önce CBR 125 içindi, sonra motorun boyu büyüdü GT250R için tekrar elden geçirttim. Ama Caponord'a kadar büyütemiyorum tabi

Düşünen varsa satim ben de GT250R'lara cuk diye oturan, ön arka lastikli; yanlardan bağlı branda
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Dostum Istersen Yardimci Olabilirim Arkim Motor Aksesuar Magazasi Isletiyor Hasanpasada Yeni Acildi Belki Bileniniz Vardir Besamotor Luis Marka Var Alman Mali Gayet Kaliteli Guzel Vedee Cokta Uygun Dusunursen...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı racer25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanmayan branda al 90 ytl ye var hiç egzosun soğumasını beklemene gerek yok senelerdir kullanıyorum hemde çok sağlam.40 ytl kar yapıyım deyip motor başında soğusun diye yarım saat geçirme,uzun vadede çok akıllıca bir çözüm olur yanmayan branda alman.

Dikkat etmen gereken tek husus uygun boyutu alman ve alttan kapatılabilen veya ip geçirilebilen olursa rüzgarlı ve yağmurlu günlerde rahat edersin ayrıca kedi de girmez.Bilen bilir kedi grenajın canına okur başıma geldi
    Herkes 30-60 ytl arası deyince birden kazıklandım diye ağlıycaktım.Neyse doğruymuş.Bende hiç beklemeden brandayı çekiyorum üzerine.Tavsiye ederim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Istersen Yardimci Olabilirim Arkim Motor Aksesuar Magazasi Isletiyor Hasanpasada Yeni Acildi Belki Bileniniz Vardir Besamotor Luis Marka Var Alman Mali Gayet Kaliteli Guzel Vedee Cokta Uygun Dusunursen...
    arkadaşım kaç paraya satıyor acaba şu yanmayan modelleri..
    mesaj kutun oldu ayrıca

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44455

feyizoglu 54 YTL'ye satıyor ama kullanan arkadaşlar iyi veya kötü yorum yaparlarsa fikir sahibi oluruz.

bende branda almak istiyorum. şu yanmayan 90 ytl'lik brandalar internette nerede ve hangi isimle satılıyor. selamlar.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    branda ile kapalı ortamda oluşan rutubetten dolayı motora zarar verebilirsiniz.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Valla ne güzel demiş arkadaşlardan biri git unkapanına brandayı sen al 60 filan tutar demiş.Asla 60 filan tutmaz.10 ytl tutar.Gidin istediğiniz kadar branda kestirin.Bakkaldan birde 2 ytl ye çamaşır ipi alın.istediğiniz gibi bağlarsınız.Gittim ben daha önceden Hein gericke den yanmaz branda aldım.1 yılda paramparça oldu.Sakın fazla para vermeyin.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Ben yerinde olsam hazır almak yerine diktirirdim çadırcıda.Hem yanmaz kumaş kullnıuolar hemde egzost un geldigi yere kalın kumaşla takviyede bulunuyorlar.4 motosikletime de gidip branda yaptırdım ve hepsinden de memnun kaldım
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90

......

biri der yanmayan branda alın biri branda alın egzosun sogumasını beklıyın walla almaya kararlıyımda yazılarınızı okuyunca 1000 kere daha dusunesım gelıyor bu konuda aydınlatmak ısteyen var mı hel marka branda yanıyormu yanmıyor mu ve fıyatı nekadardır ankarada bulabılcegım yer varmı beklıyorum yardımlarınızı
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri der yanmayan branda alın biri branda alın egzosun sogumasını beklıyın walla almaya kararlıyımda yazılarınızı okuyunca 1000 kere daha dusunesım gelıyor bu konuda aydınlatmak ısteyen var mı hel marka branda yanıyormu yanmıyor mu ve fıyatı nekadardır ankarada bulabılcegım yer varmı beklıyorum yardımlarınızı
    özel dikim yapan çadırcılar yokmu hacı sizin orda ? yoksa ben diktiriyim gönderiyim nasılsa aynı motor ama benim arkada kappa 35 lt çanta var (yeni başlık açmayıp mevcut konuya devam etiğin için teşekkür edesim geldi )

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44455

feyizoglu 54 YTL'ye satıyor ama kullanan arkadaşlar iyi veya kötü yorum yaparlarsa fikir sahibi oluruz.

bende branda almak istiyorum. şu yanmayan 90 ytl'lik brandalar internette nerede ve hangi isimle satılıyor. selamlar.
    bende burdan aldım, çok kaliteli, çok memnunum.
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak? :)

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel dikim yapan çadırcılar yokmu hacı sizin orda ? yoksa ben diktiriyim gönderiyim nasılsa aynı motor ama benim arkada kappa 35 lt çanta var (yeni başlık açmayıp mevcut konuya devam etiğin için teşekkür edesim geldi )
    digi şimdi bende canta aldım kalitesiz cabuk kırılan safebetler varya onu aldım kımse memnun degıl motoru mayısta aldım mayıstan berı elımde duruyor shad alacam 36 lıtrelık fıyatlar ucuyor sonra dedım en yısı branda alayımda motoru usumesın garajda da 1 gun dursa yarın toz ıcınde kalıyor cantadan vazgectım brandaya karar verdım elımde cantayı verıp onun yerıne aldıgım yerden branda alacam.ya nedemezsın google earthde dokturmusunuz bende konuya el atıyım dedım
    Alıntı equinoxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende burdan aldım, çok kaliteli, çok memnunum.
    held 1090 var egsozdan yanmaz demı bu

......günceL....
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

Ates_Hirsizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 SMC
    kimisi held almayın paraya yazık yanar gider diyor, kimisi çin malı aldım held'e bin basar diyor..

benim de aklım karıştı valla...

en iyisi ankara ostimde nem yapmayacak bi branda bulup diktirmek sanırım..

merhaba bende brabda alamyı düşünüyorum fakat internetten alıcam bedenine uygun olanı hangisidir nelere dikkat etmem lazım yardım eder misiniz acil!!!! bu arada mondial 125 znu kullanıcısıyım teşekkürler

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    bırak onu bunu ebay dan 15 dolara motorcycle cover diye gir 2 haftada geliyor mis gibi

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak onu bunu ebay dan 15 dolara motorcycle cover diye gir 2 haftada geliyor mis gibi
    Bende çinden almıştım. Ama inanın o kadar dandik bir ürün ki 3 günde yırtıldı gitti. Motorsiklet mağazalarından aldım orta kalite bir branda. Motorun üstüne top case'i çıkartarak brandayı geçiriyorum. Rüzgardan uçmasın diye bildiğiniz don lastiğini uçlarına çengel takarak ve motorun etrafından dolanarak boşluk kalmayacak şekilde sarıp kullanıyorum. fırtına çıksa branda üzerinden uçmuyor. Yağmur su değmiyor. Tek problem kediler.
    Bizim garajda kedilerle başımız dertte. Arabaların üzerine çıkıyorlar sürekli. aynı şekilde brandanın üstüne çıkıyorlar, çıkarken tırmaladıkları için Pasta cila yaptırmaktan gına geldi. Naftalin kokusunu sevmiyorlar diye duymuştum. Tüm garajı, motorun etrafını naftaline boğduk ama kediler sanki daha da çoğaldı gibi geldi . Sonra kedi kovucu sprey aldım. O da bir işe yaramadı. Tek çözüm kaldı bir köpek alıp garaja salacağım. Gerçi bizim evde bir köpüşümüz var ama kedilerden tırsttığı için kediler onunla taş..... geçiyorlar resmen Sözün özü, kediyi hiç bir şey durdurmaz.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Moto cadirlar var ama fermuarlari anormal kalitesiz, aynilarini ayni paraya dort dortluk brandacilarda yaptirabiliyorsun, motor icine giriyor, paketleniyor, sitelerde bahcelerde yatan motorlar icin uygun, sokakta zor...

Motosikleti
    Windy150
    8 - 9 Dolar ve Ücretsiz Kargo. Araştırırsan Seçenek çok.

http://www.aliexpress.com/item/Big-S...914845954.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler