Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk defa vitesli. yardım edin noolurr

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakallı_şumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abilerim ablalarım. ilk defa vitesli bir makina kullanacağım. sabah getirdi usta motoru teslim etti. kapıdan bana bakıyo ama üzerine inan çıkmaya korkuyorum. sebebide acaba vitesleri karıştırır mıyım, debraiyajla olan ilişkim nası olacak, durunca kalkabilecem mi vs vs ... imdaaat esos yardım edin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    donald duck abi burda herşeyi açıklamış,bence bi oku dikkatlice,adres aşağıda :
    http://donald.hypermart.net/MCWorlDD.htm
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ilk defa vitesli. yardım edin noolurr
    sakallı_şumi Bugün 10:15 AM

yarı otomatikden vitesliye
    sakallı_şumi Dün 21:14 PM

motor açma
    sakallı_şumi Dün 12:40 PM

tvs apache
    sakallı_şumi

Öncelikle hayırlı olsun motosikletin. Fakat açtığın konuları tek bi başlık altında toplar ve yazılanları takip edersen sanırım forumda sorularının cevaplarını kolaylıkla alırsın.. Fakat böyle ard arda topicler açıp hiç biriyle ilgilenmeyip, bir yenisini açarsan, ne senin soruların tükenir, ne de sana kimsenin yardımı dokunur.... Forumda arama yaparak da çoğu bilgiyi elde edebilirsin...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Kardeşim bunu engellemenin bir yolu yokmu yavv? önüne gelen konu açıyor.Motordan düştüm kolum kırıldı, Elime diken battı, Lütfen yardım bisiklete binmekten bıktım,motor tekliyor,motor gaz yemiyor,motor pat pat ediyor,saçma sapan konular.Motosikletle ilgili konular Form ana başlığı adı altında gerek,Teknik bilgiler,motosiklet modelleri,testler,marka model kıyaslamaları,faydalı bilgiler olarak zaten var.Zahmet edip formdaki konuları biraz araştırsanız sorularınızın cevabını fazlası ile bulacaksınız.

Sakallı gelelim senin soruna, senin işin eşekten inip arabaya binmeye benziyor.Eşeğe "deh" dersin gider "çüş" dersin durur.Ama motosiklet ve araba böyle değildir.Eğitimini alaman %100 şart kafanın dikine gidersen hastaneye çiçek göndeririz.
    Saygılar,Kazasız sürüşler.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Neden saçma sapan oLSun Herkes öğrenmek istediği bilgiyi buLMaya calısıyor ama arama yapmadan konu açıyolar işte
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)