Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine ben ve yine tavsiyelerinizi bekliom :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 20 bin ytl var demiştim ama haklısınız. Kusura bakmayın bir heves bir heycanla girdiğim için düşünemedim sizin gibi. Yeni olduğum için dediğiniz gibi kullanabileceğim bir motor gerek bana ama sağolsun arkadaşlar çok iyi tavsiyede bulunmuşsunuz da ben sürat motoru istemiom söle honda vtx1300s tarzı bişiler önerirseniz çok sevinirim( yada scooter tarzı bi şeyle mi başlasam? ). Herkese tekrar tekrar teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    öncelikle motor tecrüben nedir daha önce neleri kullandın kaç km yaptın yazarsan daha açık olur vede daha iyi yorumlar yapabiliriz SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Kardes, dalgami geciyosun anlayamadim ama sana tavsiyem , bayrami bekle ve yakinindaki bir kasabada kurulan panayir yerine git...Orada sor sorustur , hani su oldugu yerde dönüp duran motosiklet varya , ona bin en iyisi...Birkac bayram tecrübe kazan , sonra daha saglikli bi secim yapabilirsin... (Kimse kusura bakmasin "scooter mi, vtx 1300 mü diye sorulan bi soruya ancak böyle cevap verilir)

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı Bineksiliköfte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes, dalgami geciyosun anlayamadim ama sana tavsiyem , bayrami bekle ve yakinindaki bir kasabada kurulan panayir yerine git...Orada sor sorustur , hani su oldugu yerde dönüp duran motosiklet varya , ona bin en iyisi...Birkac bayram tecrübe kazan , sonra daha saglikli bi secim yapabilirsin... (Kimse kusura bakmasin "scooter mi, vtx 1300 mü diye sorulan bi soruya ancak böyle cevap verilir)
    köfte %100 katılıyorum sana.Millet geyik olsun diye konu açıyor.
    Abiciğim Param var diye(20.000 ytl.) hiç motosiklete binmemiş isen nasıl vtx 1300 gibi bir makina ile başlamayı düşünüyorsunki.Motosiklette sınırsız paran olması başlangıç için hikaye... en fazla 10 km.gidersin ondan sonra ya tahtalı köye yada hastaneye gidersin.Her şeyin bir süreci var.Giriş,gelişme,sonuç diye.
    Motosiklette ise giriş 150-250 cc, geliştirme 251-750 cc. sonuçta 751 ve üzeri cc.dir.Param var diye hiç motosiklet sürmesini bilmeden 1300 cc bir aletle başlayamazsın.Kazasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)