Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizindemi Bir Motorunuz Olmuyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    waLaaa mantıKLı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    cok unlu olur site o zaman haberlere falan cıkar saka falan. ne gururlanırız forumumun haberlerde diye! banada bi 5bin ytl lazım aradan cıkarsa, ama vakit cok daha bunun ehlieti var guvenli surus eitimleri falan var, onlar olmadan binmem ztn :D

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aynen deli reklam oLur ama yöneticiler yaklaşmaz bu işe
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesın yaklasmazlar aslında skullhunter ızın verse gerısı gelır de .... skull un ızın vermesı lazım...

Motosikleti
    -18
    olumlu karşıladığınıza sevindim
    bizim durumumuz iyi ama bu motor sevdası yüzünden delirenler var ben elazığda oturuyorum gazi caddesinde iki üç kişi çıldırmış motor taklidi yapıp gidiyorlardı
    benim ayıptır söylemesi birkaç konuda uzmanlığımvar ben ikna konusunda bi kaç kitap bitirdim aramızdakilaride sorguya çekebilirim

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    MKH'ciğim sana tavsiyem bisikletinin arkasına bir pet şişe takıp pedallaman. motorun olmuyor ise motor sesi çıkaran bir bisikletin olsun ben çocukken az yapmazdım öyle... aynı çinçon cruiser gibi ses çıkarıyor tavsiye ederim

Ya eleman sen manyakmısın.Daha yaşın ne lan senin motormuş git lan olum senin yaşın ne landa böle konuşuyon ya...Git ya allah senin anana babana sabır versin

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor sevdası anamın karnında başladı...küçükken asker silah fln almazdım ben varsa yoksa araba motosiklet...millet dışarı çıkardı ben evde tek başıma oynardım.ha nedir şimdiki farkım???şimdi arabanın da motosikleti de gerçeğini oynuyorum...

ileride de babamın değil kendi arabamla motosikletimle oynarım inşallah...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çoluk çocuk sardı siteyi.....Yaş git gide azalıyor...Konuşmalara bakılırsa....

Daha önce bu konular çok tartışıldı..... Bir araştırın görüceksiniz...Ama şimdiki gençlik aceleci, tembel.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    eğitim şart başka yolu yok önce korumaları almaya başlasınlar bence zaten tamamı bir 5 yıllarını alır sonra motor zaten olur
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitim şart başka yolu yok önce korumaları almaya başlasınlar bence zaten tamamı bir 5 yıllarını alır sonra motor zaten olur
    Cengizcim önce okullarını okusunlar.... İyi bir meslek edinsinler....Paraları olunca hem korumaları hemde motorları zaten olur......

Ama önce eğitim....Okullarını bitirsinler.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    -18
    Benim motor sevdam şurdan geldi.Ben menüsküs hastasıyım dizlerimdeki yırtık oldukça ilerlediküçücük çocuk bisiklet sürüyor artık ben onuda yapamıyorum.Futbol oynayamıyorum en iyi baskatbol oynuyorum ama bu sıcakta hiç çekilmiyor bende hıncımı motordan çıkarıyorum
    Ayrıca ben tembel deyilim il ve dersane birinciliklerim var
    neyse daha fazla na çıkmayalım. Esas konumuza dönelim!

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesın yaklasmazlar aslında skullhunter ızın verse gerısı gelır de .... skull un ızın vermesı lazım...
    Skullhunter izin verse diyorsunda bazı konuları bi araştıralım sonra yazalım dime birincisi bu konu tartışıldı bir çok yerden fikir alındı dernek olmamız bir çok prosedürü getiriyor ayrıyetten para topliyabilmemiz için herkezin aynı kanıda olması lazımki bazı arkadaşlarımız vermiyebilir bazı riskleride düşünün skullhunter tek başına bu yükü sırtlıyamaz herşeyi eywallah skullhunter yapsında sonuçta oda bi insan bi işi var ilgilenmesi gereken şeyler var herşeyi yapmasını bekliyemessiniz o en güzelini yapıp bize bu siteyi yapmış gerisinide siz yapın madem böle bişey yapmak istiyorsunuz siz gerekli şeyleri hazırlayın ve skullhunter a sunun lafla peynir gemisi yürümüyor bilmem anlatabildim mi

Motosikleti
    -18
    Ne hazırlaya biliriz ki daha

neden kimse bişiy yazmıyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)