Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kardeşime skutır alacam yardım lütfen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah sabah senn o aleti goturmeye kalkan birinden beklenmicek bi cumle
    sende bilirsin ama gercekten scooterlara tutkusu yoksa snrdan bu cumlesi için cok pişman olcak
    hic sorma işte kardeş değilmi benim tavuk gözüne kaz gözüküooooo ucuz bişi alayım diorum ki bi iki sene kullansın kışın gitsin bi souğk yesin vazgecsin bıraksın bi kenara yazdan yaza kullanır

ha bu arada 21 görüntüleme 20 mesaj çok iyi bi oran

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    mondial heybetli görünebilir ama bizim burda bi laf vardır tüy kabası diye sanayiden çıkmazsın.Kardeşini sinir hastası yapabilirsin.Kesin bişey söyleyeceğim kardeşin haftanın 4 günü yine senin motoru isteyecekBende kymco agilty 125 var tavsiye ederim...fiyatı 2288 ytl kampanyalı...

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Honda Dylan 2. el olabilir..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa scooter almakmı istiosun ehliyetinide almıs nasılsa brz daha butce ayır 2.el bi cbr125r al bence cok daha fazla mutlu edersin onu

evettt +++++++++++ işte fikir budur arkadaşlar. katılıyorum...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlla scooter diyosan "345" doğru söylemiş.Aqulity125'i bende tavsiye ederim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    MZ 125
    abi bence ne mondial nede150 rs fln alma ne onlar öle yaa ben onları motosikletten saymıyom zaten sen boşver daha kaliteli bişi al örnegin mz 125

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,
    şahsım olarak racing motorlar ile ilgileniyorum ve bir racing kullanıcısıyım kardeşim hersabah işe gitmek icin benim motoru almak istiyor bende bundan iyice sıkıldım (ehliyetim yok ken ben bile kullanmıyorum beyefendi kullanmak istiyor ve kendisine bir 0 km skutır hediye alma fikri uyandı bende acaba kendisine ne alsam ??? yardımlarınızı model önerilerinizi bekliyorum..

ugur mondial 150 hs veyahut 150 rs düşündüğüm etrafta gördüğüm motorlar
    bu motorların sıfır km lerinde kampanya yapan yerler biliyorsanız o yerin bilgisinide isterim

şimdiden teşekkürler

hoca beni az çok tanırsın...madem kardeşine bi güzellik yapcan modı falan alma...şu an kampanya olan 2300e bağlayabileceğin Kymco afılıty 125 al...maksimum süratı 120 çok rahatdır...boyutuna bakma...inanılmaz bir scooter...çokda sağlam...Kymco scooterda Honda Activaya bile çakar...Hondada akü sorunu var...bu agılıty de sadece amortisörler çok serttir...

http://www.kymco.com.tr/
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    ben olsam Kymco Agility 125 alırdım.100.000 km garanti veriyor.Kymco motosikletleri biraz fazla yakıyor diyorlar ama hangi motor fazla yakmıyor.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    kardeşime skutır alacam yardım lütfen..

Ne vicdansız abiler var, sen GT250R'a bin, kardeşine'de scooter al.Olacak işmi bu...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    kardeşime skutır alacam yardım lütfen.. -

Para toplayalımmı aramızda?..... İlk bakışta bu çağrıştı bende....
    (ciddiye alma sakın)
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Keşke abim olsada scootera bile razıyım.(onun parasını alırdım üstüne koyardım hiihihihi)

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Erdem kardeş seninle inşallah en yakın zamanda görüşeceğizde hazır böyle bir konu açmışken ben derimki,kaawey matrix 150 alabilirsin.Nedenmi ben şu an kullanıyorum 2 kaza geçirdim 25mt birisinde sürüklendi ama salammış baya,birinde soldan kodular kırmızıda dururken böle bişey nasıl oluyor anlamıyorum.Yanındaki araç birden tam sol yapıp tak diye çarpıyor.Adamın yorumu ben seni görmedim kusura bakma.Neyse baba bu çinli harbi iyi sadece km ve benzin göstergesi genelde bozuk çıkıyo oda garanti kapsamında değişiyo zaten.Birde akü sorun oluyo oda garantide ,kısaca kazasız kullan uzun süre kullan.İstersen kardeşin biraz kullansın benimkini ona göre yorum yapabilir.Biliyorum çinli diyeceksiniz ama dandiklerin en iyilerinden birisidir.Kesinlikle 3000km deyim.Fazlası ile zorluyorum.115km hız bile yapıyor,Yola göre.Saygılar görüşmek üzere.SERKAN

Kesinlikle keawey almalısın. Mondialin 150 rs yada hs modeli tam bir çöp makinası geçen yıl bende sıfırını almıştım 1700 tl'ye satarken 950 tl ye verdiğim bir yürüyen moloz oldu ... 2000 tl'ye ikinci el çok güzel keaweyler var ve dayanıklı ayrıca motor bölümünün macaristanda üretildiğini biliyorum. Kasa bölümü çinde fason firmalara yaptırılıyormuş. Yinede sağlam olduğuna eminim pişman olmazsın.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca beni az çok tanırsın...madem kardeşine bi güzellik yapcan modı falan alma...şu an kampanya olan 2300e bağlayabileceğin Kymco afılıty 125 al...maksimum süratı 120 çok rahatdır...boyutuna bakma...inanılmaz bir scooter...çokda sağlam...Kymco scooterda Honda Activaya bile çakar...Hondada akü sorunu var...bu agılıty de sadece amortisörler çok serttir...

http://www.kymco.com.tr/
    bende metehan hocaya katılıyorum aglity 125 gerçekten güzel seri bir motor.Tipide dikkat çekici ve kaliteli. ama yok ben 2000 ytl ye vitesli birşey düşünüyorum dersen
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4258739
    2500milyara cbr 125 veya
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4582475 yada yrb 125
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    motorda the and honda skutır al
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Elektronik bir alet piyasaya sürüldükten sonra müşteri memnuniyetsizlikleri ve tekrarlanan sabit arızalar ve kazalarından yola çıkılarak ürün geri toplatılıp yerine düzgünü veriliyorken, Ağırlık merkezi dolayısıyla dengesi bozuk,küçük kayan tekerlekleri ile kullanıcıya ölüm ve sakatlık hediye eden bu plastik yığınlarını üretim hatası kabul edipte neden piyasadan çekmezler hayret ediyorum! Bile bile lades bu olsa gerek. Scooter olayını birkez daha gözden geçirmeni öneririm. Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    kardeş ben 1,5 yıldır ramzey qm125t-10d kullanıyorum, km 100kr civarı yakıyor. sadece 1 kere yolda kaldım, onda da otobanda çok zorlamıştım gaz teli koptu onun dışında hiiiç masraf çıkarmadı. tek sevmediğim yanı arka amortisörler çok sert (benim serinin hepsinde var aynı durum) görüntüsü de çok hoş. hız olarak da düz yolda 95e kadar çıktım. gönül ister ki honda yamaha falan alasın ama onlara para çıkışmıyorsa ramzey aklının bir köşesinde dursun derim
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)