Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevindirici Bir Haber

Motovento
    REKLAM ALANI
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Arkadaşlar hepimiz birkaç hafta önce, Çerkezköy'de yaşanan motosiklet faciasıyla yasa boğulmuştuk.Ancak şu anda kavşakta düzenleme yapılmakta.Tüm hızıyla devam ediyor bu çalışma.
    İsteğim bu duyarlılığın herzaman,fakat vaktinde kendini göstermesi.Bunu da sağlayacak olan bizleriz.
    Yine de böyle sevindirici haberi vermek istedim sizlere.
    Dikkatli ve keyifli sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Gidenler gitti, daha fazla can yanmasın hiç değilse..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepimiz birkaç hafta önce, Çerkezköy'de yaşanan motosiklet faciasıyla yasa boğulmuştuk.Ancak şu anda kavşakta düzenleme yapılmakta.Tüm hızıyla devam ediyor bu çalışma.
    İsteğim bu duyarlılığın herzaman,fakat vaktinde kendini göstermesi.Bunu da sağlayacak olan bizleriz.
    Yine de böyle sevindirici haberi vermek istedim sizlere.
    Dikkatli ve keyifli sürüşler.
    evet arkadaşlar toplu olarak isteklerimiizi iletirsek belki yararlı olur. Benim bildiğim tehlikeli bi yer var. Pendik sahil yolunun tuzla yönünde bitiminde bi kontrolsüz kavaşk gibi biyer var ben ce çok tehlikeli çünkü yola soldan bağlantı var. korkunç bi durum yani. bence oraya ışık düzenlemesi yapılması gerkli. bunu nereye bildirmeliyiz. hepimiz mail atsak ilgilenirler bence. böyle şeylerle.

İlgilenmezlerse de biz dedik yapmadılar oldu deriz. başlarına iş açarız...

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olurmu canım ben daha dün ordan geçtim düzenleme felan göremedim

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Sanırım böyle durumları il emniyet genel md.ne mail olarak atabiliriz.Ya da bu durumu moderatörler de birşekilde halledebilir.Bu site bunu da amaç edinmeli bence.Kamuoyuna buşekilde faydalı olmak en güzeli.

Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurmu canım ben daha dün ordan geçtim düzenleme felan göremedim

yerel gazetelere kadar çıktı.ben daha dün okudum.

illaki bir olay başımıza gelince temkine başlarız ya işte onun kanıtı..daha fazla can yanmasın tubişin dediği gibi....umarım hızla biter bu çalışma...
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Kara tablo çizmeyeyim ama,

Tazminat davalarından, suçlu durumdan kurtulmaktan, ihale durumlarından, ... bu hizmetler önem kazanıyor.

Vatandaş düşünülse, kaza olmadan düzenlemeler, iyileştirmeler yapılır.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    Honda CBR 125R

Shot at 2007-08-04

bahsettiğim bölgenin resmi, bir trafik sorunundan çok bulmacaya benziyor...
    alttaki mavi yoldaki taşıt diğer mavi yola nasıl geçer???

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    alıntı : u_baydur
    Benim bildiğim tehlikeli bi yer var. Pendik sahil yolunun tuzla yönünde bitiminde bi kontrolsüz kavaşk gibi biyer var ben ce çok tehlikeli çünkü yola soldan bağlantı var. korkunç bi durum yani. bence oraya ışık düzenlemesi yapılması gerkli. bunu nereye bildirmeliyiz. hepimiz mail atsak ilgilenirler bence. böyle şeylerle.

İlgilenmezlerse de biz dedik yapmadılar oldu deriz. başlarına iş açarız... [/QUOTE]

Haklısın arkadaşım, aynı yolu bende kullanıyorum sürekli, devamlı temkinli kullanan biri olmama rağmen oradan geçerken gayet tırsak bi şekilde kullanıyorum, tersaneye giden kamyonlar ordan geçerken hız bile kesmiyolar, bide kanalizasyonmu patlamış nedir mis gibi kokuların arasında geçiyorum
    [B]I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway[/B]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Shot at 2007-08-04

bahsettiğim bölgenin resmi, bir trafik sorunundan çok bulmacaya benziyor...
    alttaki mavi yoldaki taşıt diğer mavi yola nasıl geçer???
    hani sahilden giderken birden yol bitmiş gibi geliyo pendikten soora, burasımıydı?
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Hemen bence bu resmi de belge olarak koyup basına bilgi verin derim...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    Aslında orası sahil yolunun sola kıvrımla devam ederek TEM bağlantı yoluna dönüştüğü yer. Tersaneler olduğu için sahil yolu sona eriyor orada. Ama tebrik edilesi mühendislerimiz öyle enteresan bi kavşak inşa etmişlerki insana sahil yolu düz devam ediyomuş gibi geliyor. Kavşağı tanımayan biri oraya gelince napıcağını şaşırıyor. Çok kontrolsüz bi yer...
    [B]I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway[/B]

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Arkadaşlar elimizde böyle yolların haritaları,krokileri ne bileyim adresleri varsa,buraya yollayalım,moderatörler de bu konuda bize yardımcı olur sanırım.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    evet arkadaşlar diyorum ki nereye iletmemiz gerekiyorsa böyle durumlar için forumumuz da bi konu oluşturalım; bu şekilde durumları bilen arkadaşlar belirtsin, bi dikelçe formatı oluşturalım ve neresiyse artık ilgili kuruma ulaştıralım . herkes mail ile dilekçeyi gonderirse bence bir sonuç alabiliriz. bu konuyu düzenlemekle forum yöneticisi arkadaşlarımızın ilgileneceğini düşünüyorum... teşekkürler.

bu bölgede yapılması gereken sadece ışıklandırma çalışması. tarafik ışığı tabi ki... böylece araçların o viraja hızla girmesi de engellenmiş olur...

Alıntı sPORTSoFFICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]
    Haklısın arkadaşım, aynı yolu bende kullanıyorum sürekli, devamlı temkinli kullanan biri olmama rağmen oradan geçerken gayet tırsak bi şekilde kullanıyorum, tersaneye giden kamyonlar ordan geçerken hız bile kesmiyolar, bide kanalizasyonmu patlamış nedir mis gibi kokuların arasında geçiyorum
    yok kardeşim kanalizasyon patlamamış, şehrin kanalizasyonu denize oradan boşaltılıyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)