Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sizce bu burgman alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    13bin hiçbişi diilde sen bi servis baktır
    ok diolarsa al tabi
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok ki..
    peki 1994 model Hyosung, 8800 kmde bir motosiklet.. fiyatı 1 milyar.. alınır mı??
    ben de istiyorummmmm motosiklet :queen:

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    bence parça sorunu yoksa ki bence vardır
    tabiki alınır
    1 diosa pazarlıkla daha ucuza alınır
    eğer ilgi alanına giren bi makinaysa
    uraşırsın zevkine, hiç olmassa psiklet die duvara asarsın, o fiyata pisiklet satıyolar)
    GKN MOTORS

Motosikleti
    henüz yok ki..
    hyosung kankiii psiket demiyorumm
    ben de istiyorummmmm motosiklet :queen:

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ttopchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git ss al kardeşim
    git honda al kardeşim hayat onda bir bok olmaz ona
    scoterda motor mu?
    motorun iyisi az yakandır bu bağlamda git 50cc scoter al
    hyosung hondaya basar yok honda suzukiye basar yok efendim honda her markaya basar
    aaa motor alıpda ne yapacan
    burgman ne ya burgerking in hamburgeri mi?

YETER YA KARDEŞİM ARKADAŞIN SORDUĞU SORUYA YA CEVAP VERİN YA DA HİÇ VERMEYİN

aynı başlıkta yapmayın bari.............................................

Alıntı new_driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hocalar 13bin KM az mı sizce yaa??
    ya da kaç KM üzeri sakıncalı olabilir??
    kaliteli ve servisi iyi olan motosiklerin teorik olarak motor ömürleri 100-150 bin kmdir. Tabi burda motosikletin iyi bakıldığı bakımlarının zamanında yaptırıldığı ve anasının ağlatılmadığı varsayımları yapılmalıdır.

Diğer yandan yürüyen aksamdaki her parçanın belli bir ömrü vardır. Bu sebeple 50bin km deki bir motorun masrafı çok olur. (bu yüzden ikinci elleri ucuzdur).

ülkemizde yerleşmeyen bir kültür olsada bir motosikletçi için motoru kutsaldır. Önce hayalindeki motosikleti belirler daha sonra onu kullanma yetisine erişene kadar alt cc motosikletleri kullanır. Hayalindeki motoru aldığında motosikleti ömrünün sonuna kadar kullanır.

Ülkemizde ise bu olgu yoktur. İnsanlar 1 2 yıl kullanıp satarlar yenisini alırlar.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    BURGMAN cılar bende aranıza katılıcam ama motordan pek anlamıyorum önceden de belirttiğim gibi bir motor var istanbul avrupa yakasında, burgman kullanan abilerimden kardeşlerimden yardım bekliyorum gidip görmemiz mümkün olur mu acaba nereye göstericez servisi filan yardımcı olursanız çok sevinirim yer bahçeşehir msnden ulaşabilirsiniz aspirinim@hotmail.com şimdiden çok teşekkürler...

pokermon78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 400
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgmanın ne kadar benzin yaktığımı bi araştır derim.motosikletin iyisi az yakıt tüketendir bence.açıkçası scooter a o kadar para verenede şaşıyorum doğrusu.
    o paraya ne motorlar var.
    senin bisikletten az yaktığı kesin.o paraya hangi motorlar var merak ettim

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    bence fiyat olarakta km olarak ta gayet uygun...servisine göster bir sorun yoksa kaçırma derim
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor işi içine sinme işidir. içine siniyorsa alırsın mutlu olursun. içine sinmediğinde ise en küçük kusurda canın sıkılır.
    motosiklet ile evlilik arasında ortak nokta budur
    tamamen katılıyorum
    içine siniyorsa al kardeşim . Ama içine sinmiyorsa en ufak bi sesde dahi niye aldım keşke almasaydım dersin ...

ha ama gidipte ver parayı al motoru demiyorum elbette sağına soluna bi bak bin biraz gez incele öyle al ...

şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    ama benim motordan anlayan hiç arkadaşım yok bende fazla birşey bilmiyorum özellikle burgman hakkında filan bahçeşehir tarafına yakın olan kimse var mı çünkü motor orda , gerçi servisinede baktırıcam ama bir bilenin bakmasında da fayda var kesinlikle umarım yardımcı olan çıkar

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    bi burgman için 13000 km nedir ya yapmayın..o japon makınaların 60000 70000 kadar omru var belki daha fazla...

al abicim sen al bedava motor bulmusun..400lük makina bu..asvaltı kazırsın

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    yardımm gerekiyor burgman'cılar

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    yaav arkadaşlar suzuki burgman dan bahsediyosunuz , scooter ın babasıdır o eğer kazası çiziği yoksa o para eder sıfırı 14 -15 bin civarında

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    söylediğin 13000 km deki burgmanın balatası gitmiş değiştirmek gerekiyormuş aslında motor çalışıo ama balatadan ses geliyormuş , bakımı korlas floryada yapılmış yaklaşık 250 ytl gibi bir masrafı olduğunu söyledi satıcak olan kişi , ne yapabilirim acaba ? bana sonradan problem olur mu bu balata işi değişse bile ?

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaav arkadaşlar suzuki burgman dan bahsediyosunuz , scooter ın babasıdır o eğer kazası çiziği yoksa o para eder sıfırı 14 -15 bin civarında
    sıfır ı 15.990 ytl ikinci el fıyatı ise 7.250 dediniz sanırım iyi, bi fiyat km ise hiç problem diil 13 000 sorun olmaz kazası yoksa düşünme bendekide 2004 idi gayet güzel düşünme fazla kaçırma bence
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    balata problemi var mış ama sürtüyormuş şu anda onarılabilir mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balata problemi var mış ama sürtüyormuş şu anda onarılabilir mi ?

şimdi balata sürtüyormuş derken olay sadece balatasal mı? yoksa diskte yamukluk mu var bu önemli?

Biz burdan ne desek boş en güzeli beraber yetkili servise gidin ustaya ne kadar a mal olacağını sorunun ne olduğunu, sahibi kabul ederse ustanın bir deneme turu atmasını rica edin. Başka problemleride varsa usta size belirtecektir. Ama sonuç itibariyle tıpkı otomobillerde de olduğu gibi her an bir sorun olabilir sonuç itibariyle hepsi birer araç.

Ha bu sorun çıkarma olayı burgman gibi bir makinada daha az ihtimal ama kimse size hiç bir sorun çıkarmaz diyemez bunu 0 alsanızda diyemez.

boorock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 13 bin km nedir Allah aşkına benim dandik çin malı asya motor scooterim bile 13 binlere geldi su anda bi kayış balata deiştim sıfırı ile aynı gidiyor motor bu yol yapacak tabi yani alınız...

bir ornekte daha 2-3 ay once 5 bindeki 2005 er 5 imizi satıp , 2004 15 binde transalp aldık , gözümüz kapalı koşa koşada aldık aslanlar gibide biniyorum 2 aydır... bi servise goster ok diyorsa usta al gitsin...

2005 burgman arkadaşımda var 6 binde aldık su anda 10 binleri gecti cok keyifli motor, biraz fazla yakıyor ama o kadarda oalcak 400 cc otomatik bir makine sonucta

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)