Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

990 ytl'ye Çin malı 100 cc Skygo cup nasıldır,kullanan war mı?Aynı fiyata cup var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ah agility ah....
    Herkese merhaba;
    Geçen haftasonu gazetenin verdiği,İstanbul ve İzmir'de çok sayıda mağazası olan bir firmanın verdiği broşür gibi bişeyde gördüm bunu.990 ytl'ye 100cc cup satılıyordu.Marka olarak Skygo yazısını motorun resminden okudum,orada SG 100-2H diye tanıtılıyordu.Bu motor hakkında bilgisi olan var mı?Kendisi ya da çevresinden kullanan biri var mı?Bu motorla aynı fiyatta,daha iyi bir motor var mı?
    Lütfen "çin malı alma,ybr al" vb yorumlar yazılmasın,ben sadece kullanıp kullanmadığınızı varsa bu konudaki bilgilerinizi rica ediyorum....

not: reklam olmasın diye broşürü dağıtan firma ismi vermedim,mod arkadaşlardan cevap yazan olursa sorun değil derse firma ismini de yazarım...
    djamd1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben aynısını kulllanıyorum satılık ilanını verdim az önce motorda sorunum yok ama ailem sorun cıkarıo yoksa satılacak bi motor deil hem gidiyor hemde yakmıyor arıza konusundada hiç sorun cıkarmadı

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    benim arkadaşımda bahsettigin motordan var..
    nigde ulukışlada kullanıyor yaz ayları...
    memnun motorundan..fakat çin malı..
    sürekli olarak kullansa arıza çıkartacagına eminim..
    şayet ben sana tavsiye etmem..
    mondial 100 ukh düşün..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben almanı önermem şimdi şöyle düşün adamlar bu kadar düşük fiyata motor satıyorlar illaki malzemeden çalmışlardır.. olmadık yerde bi egsoz bi karbüratör sorunu çıkarır verdiğin 990 tl ye lanet edersin 300 400 milyon daha biriktir daha sağlam bi çin motoru al bence..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

arkadaşım bende honda innova var 125 cc lik güzel bir motor ama arkadaşımda skygo var 100 lük ben zaman zaman hondamı satıp skygo almayı düşünmüyor değilim çünki skygo nun 3 sibiblu olması bi avantaj hem yakmıyor hemde roket gibi gidiyor açıkcası benim motorum 125cc olmasına rağmen skygo tokatlıyor çook seri bi motor kesinlikle tavsiye ederim... arkadaşım mondial 100 ukh tavsiye etmiş en son alına bilecek motor bence tavsiye etmem...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı delituran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba;
    Geçen haftasonu gazetenin verdiği,İstanbul ve İzmir'de çok sayıda mağazası olan bir firmanın verdiği broşür gibi bişeyde gördüm bunu.990 ytl'ye 100cc cup satılıyordu.Marka olarak Skygo yazısını motorun resminden okudum,orada SG 100-2H diye tanıtılıyordu.Bu motor hakkında bilgisi olan var mı?Kendisi ya da çevresinden kullanan biri var mı?Bu motorla aynı fiyatta,daha iyi bir motor var mı?
    Lütfen "çin malı alma,ybr al" vb yorumlar yazılmasın,ben sadece kullanıp kullanmadığınızı varsa bu konudaki bilgilerinizi rica ediyorum....

not: reklam olmasın diye broşürü dağıtan firma ismi vermedim,mod arkadaşlardan cevap yazan olursa sorun değil derse firma ismini de yazarım...
    beyler bu konu 2007 de açılmış...sizcede köprünün altından çok sular geçmedimi...Skygo yalan oldu tarih oldu...hafızanızdan çıkarın artık bu markayı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Skygo 100 cc CUP
    Bak Kardeşim Skygo ne motoran,ne honda ,ne kanuni,nede başkasına benzemez kaplan gibidir dağı taşı gelen geçer taysiyem Skygo100cc cup bana dua edersin 5 vites 100cc cup Skygo :

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Kaçırma Kardeş

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucuz etin yahnisi desem
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    konu 2007 de açılmış beyler 5 sene oluyorrr konu açılalı

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    16-07-2007 konunun açılma tarihi. Adamın aldğı motor bile hurdaya çıkmıştır bee

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    HORTLAK !!
    McWarnaly ve ersin90 bunu beğendiler.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)