Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba herkese,
    Bu forumdaki ilk mesajım.

İstanbul trafiğinden bıkmış, hergün iş için asyadan avrupaya geçen biri olarak
    bıktım artık
    Amacım şehiriçi trafiğini ekarte etmek ve endeğerli hazinemiz zamanı daha iyi değerlendirmek. Tavsiye edeceğiniz şehiriçi araçları nelerdir? Fiyat olarak tabii ki en ekonomik scooterları arıyorum.

Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    MERHABA arkadaşım öncelikle ehliyet şart önce onu hallet.Daha sonra ne tip bir
    scooter arıyorsun ve hangi fiyat aralıklarında kendince bunları belirlersen
    yardımcı olucak arkadaş çok önce kendin bir araştır sitede forumlara bakarsan
    istediğin bilgilere ulaşabilirsin.

Tabii ki önce ehliyet.
    Mondial ve Keeway gibi modellere baktımda. Özellikle Keeway Partner 100 fiyat oalrak da görünüm olarak da iyi. Zaten maksimum 2000 ytl ye kadar çıkabilirim.

abı sen scooter demıstın partner 100 cup modeldır ama cup modeller sana daha uygun bence cok ama cok az yakar hız dersen fazla yapamayabılır ama yınede yapar yanı senı yolda bırakmaz eee ne kadar benzın o kadar hız

Bir de boyum 1.88 bilmiyorum ama sanki her scooter bana uygun değil gibi. çevremde motor ya da scooter kullanan kimse olmadığı için çok yabancıyım. kusura bakmayın. Mondial markasına baktım sonuçta fiyatı da uygun. ama model olarak da bazıları büyük bazıları ufak.125z var mesela ufak tekerli.

Motosikleti
    CBF 600SA
    Arkadaslar;

he gun 100cc. 4 zamanli bir notor ile Asya-Avrupa gecisi pek eglenceli olmaz. Onceki motorum olan BWS (100cc, 2 zamanli ve hacmine gore guclu sayilabilecek bir scooter idi) ile dahi yol uzayinca (ozellikle de 2. kopru gecislerinde 30-40 km mesafelerde surekli tam gaz 80-100 km/h araliginda)fazla keyif alamazdim. Belki de bu benle alakali, sen daha sabirli ve sakin olabilirsin tabi. Bir de dedigim mesafelerde on cam isini cok kolaylastirir. Bence en azindan Honda Dylan (tercihen on camli) falan dusunebilirsin. Butcen musade ederse kesinlikle maxi-scooter tavsiye ederim. Yeryuzunde sehirici icin (Ist. gibi buyuk ve mesafelerin uzun oldugu sehirler) daha rahat bir motor olamaz diye dusunuyorum, bilmem aksini iddia edecek arkadas var midir?..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende kanuni storm var.2 kere köprüden karşıya geçtim 2 kişi ile.ve hiç sorun yaşamadım.heleki 1 köprüden geçmek çok zevkli idi motor geçerden yaylanıyor ve çok zevkli oluyor fiyatı ve özellikler için www.kanuni.com.tr yi ziyaret edebilirsin.istersen başka modellerine ve fiyatlarınada bakabilirsin buradan.umarım istediğin motoru bulursun
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hergün asyadan avrupaya geçmek için benim kanaatimce en az 150 cc bi scoter kullanman lazım..en azından e-5 te hız açısından falza sorun olmaz..
    ben asya motor150t 19a kullanıyorum gayet rahat ve güzel bi yol tutuşu var..
    KIRMIZI BOĞA..

Herkese teşekkür ettim. Sizin tecrübeleriniz sayesinde daha isabetli karar vereceğime inanıyorum. Yalnız bir sorum var. Maxi-scooter dediğiniz kasa olarak büyuük scooterlarmıdır? 5-6 milyar civarında bahsedilenler. Yoksa başka özellik farkı da mı vardır

Motosikleti
    ARN 125
    keeway sahibi olarak keewaydan memnunum...ancak yinede uygun fiyatlara kymcoyu tavsiye ederim

Alıntı boooorky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway sahibi olarak keewaydan memnunum...ancak yinede uygun fiyatlara kymcoyu tavsiye ederim
    Sendeki modeli öğrenebilirmiyim boooorky?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)