Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

motosikletten düşmeyeniniz var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    motosikletten düşmeyeniniz var mı?

Yani düşmeyen varsada, NAZAR değdireceksin sonunda
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı mkirdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Her motorcu muhakkak düşer" lafından dolayı 3 senedir ne zaman düşecem diye stresle yaşadım. Taaki Nisan ayında düşene kadar . Bu düşüşten sonra müthiş rahatladım ve artık düşme stresim kalmadı. Önemli olan en hasarsız şekilde düşmek ve bundan ders çıkarmak. Benim çıkardığım ders virajda dönerken ani gaz açmamak ve kesinlikle korumalı kıyafetler kullanmak. Eğer korumalı montum, eldivenlerim ve dizliklerim olmasaydı bayağı hasar alırdım. Zira kazanın izleri montumda, eldivenlerimde ve dizliğimde hala duruyor. Kaldı ki benim düşüşüm alçak düşüş denen en tehlikesiz düşüştü.

Herşeye rağmen yine de çok dikkat edilirse uzun yıllar düşmeden motora binilebilir diye düşünüyorum. Moralini bozma

bukadar sf da en doğru bulduğum yorumlardan biri...
    katılıyorum arkadaşa.

72kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    d integra
    düşün arkadaşlar...önemli olan ciddi bir düşüş olmasın...ve anlayın ki altınızda ki aletten son derece güzel bir şekil de düşülür... ; )

ben de burgman 400 lük vardı...kısa bir süre önce dylan 150 lik aldım...önüme yaya çıktı ..ben gayet rahat burgman kriterleriyle frenledim...ve dylan kriterleriyle düştüm anında kızakladı...bi şey olmadı çok şükür..kısa bir süre caddeye maymun olduk ama ayağım fena sıkışmış...rontgen falan çektirdim..neyse ki o da geçti bir iki gün içinde...
    HIZ'SIZ VE ÖFKE'SİZ

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Düşmeden moptorcu olunmayacağı kanaatindeyim. Düşe kalka öğrendim ben ve zaman zaman yol durumuna göre yine düşebiliyorum

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düşmekten çekinmek anlamsız bence..

her düşüş tecrübe oluyor.. ve ilerde daha ağır sonuçlar doğurabilecek durumların meydana gelmesini önlüyor...

bence sen de en kısa sürede hafif bir düşüş yaşa.. nazara gelirsin yoksa...

Motosikleti
    CBF 600SA
    Sagolun ark.lar yorumlariniz icin. Benimki biraz da istatistiki bilgi meraki idi. Cekinme vb. kesinlikle degil, zira oyle olsa bu kadar zevk alarak motor kullanamazdim diye dusunuyorum.

Bandit'i kaldirima yatiran arkadasima da gecmis olsun demek istiyorum; x-max'i ilk aldigimda, sag aynada kask asili iken (dalga gecmeyin ve cep telefonunu omuzumla yanagim arasinda sikistirmis konusurken motoru sag taraftan orta sehpadan almaya calistigim sirada - motoru ve kaski degil ama - telefonu dusurmem aklima geldi. Ben de fazla zorlamisim degil mi?

Hepinize sevgiler...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)