Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

!Arkadaşlar taksi sürücülerine dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar daha dün yeni scooterımı teslim aldım. biraz antremandan sonra alıştım ve rahat bir şekilde kullanmaya başladım. Bugün yaklaşık 35-40 dakka önce Bağdat Caddesinden giderken Marks&Spencer ışıklarda dururken bir taksici geldi ve arkadan vurdu. Allahtan vurma dokunma derler ya o tarzdandı da ne hasar oldu ne bana bişi . Adama dikkatli önüne bakarak gitsene dediğimde ise cevabı çok ilginçti. NİYE IŞIKLARDA BEKLİOSUN OLDU VE BANA KIZMAYA KALKTI. Arkaşalar çok dikkatli olun bence motordayken ışıklarda dursanız bile arkanızı kollayın öküz dolu!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

geçmis olsun, hayirli olsun hepsi bir arada olsun.
    ama (hala gülüyorum arkadas.)
    ama sende kirmizida durma arkadasim.

sorsaydin taksiye;
    be mübarek hayvan ne yapmaliyim? sen ne yapiyorsun isiklarda? diye...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

haklısın abi öle demek lazım bende araba kullanıorum ama kimseye şu ana kadar nie ışıklarda duruosun demedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    abı yanlısın var.araba kullanıyosan ısıkta beklıyene sorucan nıye beklıyon dıye kı kavga cıkmıcak.ıcabında sende beklemıcen kı kaza olmıcak.ben motorlulara srarım nıye beklıyon kırmızıda dıye................

abi senin bu işte bi gariplik var eğer ciddiysen
    _Si_BeMoL_ i:

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    hocam cıddılık yanımdan gecmıyo.sayfada hata vardı surat koyamadım.ondan bıraz anlamsız bısey oldu.resmen dalga gecıyodum yaptıkları harbıden okuzluk.benım merak ettıgım taksıcı sana sorarken cıddımıydı.

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    benzeri sabah benim başıma geldi....maltepe minibüs caddesinde gidiyorum...sahile inmek için ışıklardan sola dönüş var...sola dönüş için ayrı bir ışık ve beklemek için de bir cep mevcut...yol iki şerit, bir de bu cep var 4-5 arabalık ve ben en önde bekliyorum ...tüm araçlara kırmızı yanıyor...düz gidecek olan şeritteki arabalar daha kalabalık olduğu için uyanık bi taksici bizim cebe girdi ve düz devam edecek arabalara yeşil yanar yanmaz asıldı kornaya...döndüm baktım el kol yapıyo...kılımı bile kıpırdatmadım...baktı ki ilerlemeye niyetim yok (e sola dönüşe hala kırmızı yanıyor neden ilerleyeyim ki ) en sonunda cepten çıktı el kol yaparak sağımdan geçti devam etti tabi o arada diğer araçları da sıkıştırdı...adamda öyle bir hal var ki sanki %100 haklı...sinirlendim vazgeçtim dönmekten ben de takip ettim...ilerde trafik sıkışınca durdum yanında...birebir diyalog şu şekilde:

(ben)-paşam nedir derdin sabah sabah

- ne oldu bilader

- ne korna çalıyosun el kol hareketi yapıyorsun ??

- (mont falan var kalıplı görünce tırstı herhalde) ne... yok öyle bişey

- ya demin arkamdan korna çaldın ya ışıklarda sonra bastın gittin..nedir problem ?

- (ettiği lafa dikkat!!!) e motosikletsin niye yol vermiyosun bana.. kocaman araba bu

- bu da motorlu taşıt kardeşim ruhsatı plakası ehliyeti var ..ben sola dönmek için bekliyorum kırmızıda sen uyanıklık yapıp soldan tüm araçları geçicen diye sana yol vericem öyle mi

- motosikletsin versen ne olur...

(arkadan korna sesleri geliyo...yolu tıkadık çünkü)

- ayıp ayıp sabahtan akşama kadar araba kullanıyosunuz bi de şöförüm diye geçiniyorsunuz

- homurg homurg (VIIIIRRRNNNNNNN

söyleyecek laf bulamayan taksicimiz topukladı önce sonra ben geçtim arkadan yavaş yavaş takip etti bi yerlerde de kayboldu

genelleme yapılmasın diyen arkadaşlar oldu taksicilere çok yüklenmeyelim diye ...hak veriyorum ama nedense başımıza hep geliyor bu tür şeyler...çoğunun zihniyeti böyle...zaten iyisine denk geldiğimizde problem çıkmadığından anlatacak bir durum da olmuyor

saygılar

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O taksici gibi ökü.ler ciddi olamaz adı üstünde ökü.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    formula birde sürücek adamlar ama ne yapsınlar ana caddelerde yolar tıkanık şaka bir yana uyuz oluyorum sanki ambülans sürüyorlar ne aceleri varsa
    kırmızı ışıkta beklerken güvendeyim sanmayım geçen kuzenle kavşakta beklerken fren sesi geldi ve direk bize vurdu araba ne olduğunu anlamadık kırmızıda bile güven yok
    ERASER WİLL COME BACK

evet abi adam ciddi ve bide çıkışıyo hatalı olsam ben özür dilicem adam bi küfür etmediği kaldı kafayı camdan çıkarıolar bide öle laf ediyolar o beni bitiryo

onlar gibi öküzlere en güzel ceza bindirceksin bi motora sabahtan akşama kadar motor üstünde bi e-5 bi TEM dolaştırcan 100 den aşa inmeden anlicaklar.

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    pazı hayvanlar cıkıyor işte bu jop olayını kullanma zamanı ıste bu zaman...
    zoki dostum indircen bunun gibileri araba dan essegi suaya baglican sonra jopu essek sudan gelesıye kadar adamın munasit noktasına sokup cıkarıcaksın..
    yoksa adm olmaz bunu n gıbıler
    sonra senı gordugu yerde kacmak ıcın kaldırıma bıle cıkar walla

haklısın wall aburner 18 kaskı da iyi kullanırsan joptan etkili olabilir bence

Motosikleti
    Haojin 125T
    Geçmiş olsun. Sana iyi taksi çarpmış, benim arabanın arka koltuğuna yolcu otobüsü girmişti, aynı mazeret, kırmızıda geçersin sandım abi demez mi! Can taşıyorsun be serseri dedim anca herife, kasko sağolsun. :
    Şimdilik SCOOTER ama büyüyünce TRANSALP olacak...

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya jop alacan sopalayacan weya 100 kişi toplanıp 'saygı istiyoruz,bizde insanız'diyecen ama ikiside fayda etmeyecek çünkü hayvan ne sopadan anlar ne ne çiçekten,anlayışı yok işte bazı kıtların.... ama yinede belki sopadan anlayabilirler deneyelim görelim

Motosikleti
    Şu anda motosikleti yok:(
    geçenlerde aynı olay benim başımada geldi genelde trafikte kırmızı ışıkla sarı arasındaki o anı okadar ezberlemişki bu şoförler sarı yanmadan gaza asılıyorlar.. ben otobüsteydim önümüzdeki motorlu arkadaşa çarptık..bişey olmadı ama bizim şofer öküz olanlardanmış bunu anladık..

tamath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en temizi bunları arabadan indirip kibarca dövmek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler