Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kanyon'da kask hırsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 250 - Suzuki İntruder M800
    birkaç saat once kanyon'da yolcu kaskım çalındı. motorlar icin ayrılan bölüme park etmiştim her zamanki gibi. ve yine her zamanki gibi bagajımda ıvır zıvırlardan ikinci kaska yer kalmadıgı icin kaskı öndeki kask bölmesine asmıstım. bu ülkede cami önünden bile ayakkabı çalındığını her nedense unutmusum. döndügümde kask yoktu. güvenlik görevlisini çagırdım ve durumu anlattım. bu bölgeyi koruyan bir güvenlik kamerası varsa kayıtlardan belki yakalayabiliriz dedim. Güvenlik görevlisi kamera olmadıgını ve son zamanlarda kask hırsızlığının iyice arttıgını söyledi. Elbette motorun üstüne kask bırakan biri olarak hata bende. Ancak motorlarımızı, arabalarımızı emanet ettiğimiz alışveriş merkezi otoparklarının ne kadar güvenilir olduklarından artık emin değilim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artçı kaskım olmadığı için kendi kaskımı yanımda taşıyabiliyorum (Kaskım bagajıma sığmıyor).İki kask ağır gelebilir ama Senin örneğindeki gibi onunda mutlaka sığıyorsa bagaja yada yanımızda taşımakta fayda var.
    Mabel,bununla geçmiş olsun.MOtorunuda götürebilirdi yaratık.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Ben ucuz yırtmışım o zaman.. BUgün bende kanyonda motoru bıraktım 1,5 saat civarı kaskıda montuda motorda bırakmıştım... Kulağıma küpe olsun...

Geçmiş olsun arkadaşım... Bu kadar şerefsizlerle dolu bir ülkedeyiz işte...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güvenlik görevlisi kamera olmadıgını ve son zamanlarda kask hırsızlığının iyice arttıgını söyledi.
    Nasıl kamera olmaz... Hem milyon dolarlar harcayarak tasarım harikası olduğunu idda ettikleri bir alışveriş merkezi yapıyorlar , hem de 2 kuruşluk kamera koymuyorlar... Ben de bazen Kanyon'da kaskımı brakıyorum güvenerek ... Artık güvenmeyeceğim...

Metrocity'de spora gidiyorum , orasının otoparkı çok daha güvenli... Motorumu bazen gece 11-12'ye kadar en alt katlarda brakıyorum... Motorumu izleyen 3 kamera var... Ayrıca otoparkın ışıkları söndürüldüğünde bile motorumun üzerindeki ışığı söndürmüyorlar... Kanyon'u bu yüzden kın kın kınıyorum...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    dikkat etmek lazım... Allahtan bolu kucuk yer ve boyle sorunlarla karsılasmıyoruz... Ama ben yinede tedbiri elden bırakmıyorum ya kaskı kilitliyorum motora ya da elimde tasıyorum...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl kamera olmaz... Hem milyon dolarlar harcayarak tasarım harikası olduğunu idda ettikleri bir alışveriş merkezi yapıyorlar , hem de 2 kuruşluk kamera koymuyorlar... Ben de bazen Kanyon'da kaskımı brakıyorum güvenerek ... Artık güvenmeyeceğim...

Metrocity'de spora gidiyorum , orasının otoparkı çok daha güvenli... Motorumu bazen gece 11-12'ye kadar en alt katlarda brakıyorum... Motorumu izleyen 3 kamera var... Ayrıca otoparkın ışıkları söndürüldüğünde bile motorumun üzerindeki ışığı söndürmüyorlar... Kanyon'u bu yüzden kın kın kınıyorum...
    Hmmm bu önemli. Daha bugün akşamüstü Metrocity'deydim, spora yazılacağım Kanyon'a mı Metrocity'mi diye düşünüyordum. Metrocity'nin uygulaması hoşuma gitti açıkçası, hiç akla gelmez. Ufak bir detay gibi ama önemli.
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Shadow.Man

Essporto'yu tavsiye ederim... Sporun yanı sıra rahatlatıcı aktiviteleri çok güzel...
    Hem metrocity'nin Essporto üyelerine özel otoparkı var oraya da çekebiliyorsun motorunu... Ben çekmiyorum ne de olsa motora bakıyorlar...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 250 - Suzuki İntruder M800
    sagolun arkadaslar. hayır böcek i izlemeye gitmiştim. o kadar kötüydü ki hangisine üzüleyim bilemedim.

mabel

Neyse ki artçı kaskıymış... Insan kendi kaskı çalınınca daha bir üzülüyor...

Motosikleti
    Shadow.Man

Essporto'yu tavsiye ederim... Sporun yanı sıra rahatlatıcı aktiviteleri çok güzel...
    Hem metrocity'nin Essporto üyelerine özel otoparkı var oraya da çekebiliyorsun motorunu... Ben çekmiyorum ne de olsa motora bakıyorlar...
    Sağol Görkem kardeş. Değerlendirmeye alacağım. Essporto'nun soyunma odasını sevmedim sadece, biraz pis gibi göründü. Sabah 6:00'da açılmaları ve gece 12'ye kadar açık olmaları çok iyi. İyi de fiyat verdiler. Neyse bakacağım artık.

Not: Konu dışı sohbet için kusura bakmayın.
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Motosikleti
    vaRRdı
    mabel

Neyse ki artçı kaskıymış... Insan kendi kaskı çalınınca daha bir üzülüyor...
    üzülmez mi ya... Bugün şahsen benim kaskımda kanyonda çalınsaydı deli olurdum :(

çalanlar hayrını göremez inşallah...

sade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    bende orada 2 tane kask çaldırdım

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazıklar olsun bunlara. insanı yaşadıgı ülkeden sogutuyor bu seviyesiz kişilikler.
    geçmiş olsun.
    yolda yürürken korkmaya başladım organ mafyasımı götürecek,kendini bilmez bi sürücümü ayagımı yerden kesecek...

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20-30 Ytl lik bir çözüm:
    Kaskı ve montunuzu rahatlıkla kilitleyebiiyorsunuz, kullanımıda rahat tavsiye ederim.
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Motosikleti
    Alıntı songokhu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20-30 Ytl lik bir çözüm:
    Kaskı ve montunuzu rahatlıkla kilitleyebiiyorsunuz, kullanımıda rahat tavsiye ederim.
    Nereden alacağız bunu? +25

Alıntı sade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çaldırdım deseydin problem yoktu da, 2 tane çaldırdım deyince problem başka bir yerde gibi geldi bana

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Ben arkadasimin arabasindan 2 tane dizustu ankaranin en buyuk alisveris merkezlerinden birinin kapali otomarkinda calindiktan sonra kars degil motoru bile disk kilidi takmadan birakmiyorum... yinede aklim kaliyo.
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.kilitto.com/DisProduct.asp?Pid=MLOCK%204605EURD&SID=bd9d800384 990aa2fb271f8d49097b0359c

Burada var ama fiyat biraz tuzlu gibi geldi bana.
    Geçen sene nerden aldığımı hatırlamıyorum ama 15 civarı almıştım.
    Tamda emin değilim
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Motosikleti
    Alıntı songokhu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kilitto.com/DisProduct.as...f8d49097b0359c

Burada var ama fiyat biraz tuzlu gibi geldi bana.
    Geçen sene nerden aldığımı hatırlamıyorum ama 15 civarı almıştım.
    Tamda emin değilim
    Link için teşekkürler. Bir kaç dükkan dolaşacağız artık almadan önce, en uygununu bulan yazsın bari buraya...

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı sade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide aynı anda mı çaldırdın yoksa ayrı ayrı zamanlarda mı?

Motosikleti
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arkadasimin arabasindan 2 tane dizustu ankaranin en buyuk alisveris merkezlerinden birinin kapali otomarkinda calindiktan sonra kars degil motoru bile disk kilidi takmadan birakmiyorum... yinede aklim kaliyo.
    E stres yaptınız insanı. Ben hiç kilit milit takmıyorum motora. Hatta disk kilidim var kutusunda duruyor... Kullanacağız artık desenize...

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide aynı anda mı çaldırdın yoksa ayrı ayrı zamanlarda mı?
    Tabi ben ayrı ayrı zamanlarda diye yorumladım mesajı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)