Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biz Uslanmayiz Arkadaş

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    ELLİ KERE SÖYLENDİ YAZILDI ÇİZİLDİ YİNE KASKSIZ MOTORA BİNENLER ÇOĞUNLUKTA AKHİSAR DRAK YARIŞLARINDAN GELİRKEN VİRAJI DÖNDÜM İZMİR YOLUNDA 100 CC LİK MOTOR SÜRÜCÜSÜ DEREYE UÇMUŞ KASKLARI YOKTU,BİRİNİN KAFASINDAN KANLAR AKIYORDU DİĞERİNİN SIYRIKLARI VARDI HERKES TOPLANDI ORDA,ADAMIN BİRİ MOTORLARI İCAT EDENE BASIYORDU KÜFÜRÜ SANKİ ARABALAR KAZA YAPMAZMIŞ GİBİ.HER ARAÇ SÜRÜCÜSÜNE BAĞLI, MOTORDA OLSA.UÇAKTA OLSA,KAMYON VEYA ARABADA OLSA SANKİ SADECE MOTOR KAZA YAPARMIŞ GİBİ KONUŞUYORLAR. ARTIK YORUM SİZİN.

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O icat edene laf eden adama bir iki şey söölerdim ama....

Sanki kendi oraya yürüyerek mi gelmiş...

Kaza bu..Her şekilde olabilir....İyiki orda yoktum....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

1 bela 1000 nasihata bedeldir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Geçmiş olsun ama Valla bu gibi kişilere bişey yazıp çizmene gerek yok. Dinlemeyen insana ne kadar söylersen, ne kadar izah edersen et. Bunlar zaten yolun yolcusular. Onlar sadece ölecekleri virajı bulmaya çalışıyorlar bana göre.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ya kask tak ya ÖL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ben bu gibi insanlara hiç acımıyorum
    mesela siz yanınızda dururken onca nasihate rağmen gidip duvara kafa atan birine üzülürmüsünüz?
    ben üzülmem, çünkü kendi seçimi, sonuçlarını bilerek yapıyor
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ümmet abicim bide büyük harfle yazmasan tam süper olacak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Ümmet bey,
    bu arkadaşları keşki mola yerinde yani bu kazayı yapmadan 10 dakika önce yakalayıp da nasihat edebilseydin. Derdin ki ben Türkiyeyi yaz kış gezen biriyim, lütfen Koruma takınız )
    amma etkili olurdu.
    Çocuklara geçmiş olsun.
    Sana da en uzun yollar dilerim abiyy
    Poturdak

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    yaa abi kask yok kafalarında motor sankı 1000cc racing Basıyolarda Basıyolar.... Ben oyle adama motorcu kelimesini layık gormuyorum... Allah kazadan beladan saklasın hepimizi ama bu tür davranıs sergileyenleride kınıyorum...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Kanlıca'dan geçiyordum.Beni iki motosikletli artçılı olarak geçtiler.Dördündede koruma namına hiçbişey yoktu.Ben trafikte araçlarla beklemeye başladım ama arkadaşlar ortadaki boşluktan devam ettiler.Tiger'li olan 10sn. sonra aracın birinin sola kırmasıyla yere düştü.Sağdaki boşluktan ilerleyip kazanın yanına gittiğimde motoru kaldırıyorlardı.Biraz durup yardım edebilecğim bişey varmı diye bekledim.Sürücü arkadaş kolunu oğuşturup duruyodu.Bende fazla durmadan ilerledim.Açıkçası korumasız olması sebebiyle bişeyde sormak istemedim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Kınamayalım bence arkadaşşş
    Dilimiz döndüğünce anlatalım çevermizdekilere.Bizler motor binenler içinde sadece % 20 yiz
    Anadolu nun tamamı koruma diye bir şeyi aklından geçirmemiştir.
    Bu topraklar da motor Kültürü azdır, ama Motor çoktur. Keza benim melmeket Düğzce gibi
    Pinmek, gezmek, o özgürlük hissi, o muhteşem bağımsızlık Bizler bunu daha iyi ve daha çok yaşamalarını sağlayabilirmiyiz?? sorun bu.
    Poturdak

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    ole ınsanlar varkı ınanamıyorum, sinirlenıyorum. Bu gun sınav ıcın için ıl merkezıne gıttım geldım, gerı donerken 3 arkadasım motorlarıyla ters ıstıkamet gelıyorlardı tam gaz. Baktım yıne ne kask var ne dızlık Allaha emanet durmadım kızdım. Aksam gördum hepsını, nasıl gıdıyordunuz oyle ne kaskınız, korumanız yoktu dedim. Adamların cevabı ne kaskmı ne kaskı, kendıne guvenemıyosan bınmıcen bu alete cevabını aldım akabindede aptal! bir sırıtmayla. Şok oldum yaa.. Ne dıyelım arkadaslar warın siz düşünün. Yok ciddiyetını anlatamıyosun adamlar kaskı tek soğuk havada ısınmak ıcın takıyorlar.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Arkadaşlar ne deseniz haklısınız valla.Ben hergün full korumalı motora biniyorum ve mahallede iki üç motorlu!!!! daha var ne kask ne koruma tanımıyorlar,sivil rambolar sanki.Dün biri gelip abi sen bu sıcakta böyle terlemiyormusun diye sorunca ( imamın kayığına binip ıslanmaktansa böyle terlemeyi tercih ederim) deyince salak salak yüzüme baktı garibim.

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Peki benim anlamadığım polis neden ceza yazmıyor??? Diğer ülkelerde (k a s k takılması mecburi olanları diyorum) polis takır takır basıyor cezayı. 1 ceza yesin, k a s k parası çıkar zaten...
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler