Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

....Sonrada şuç motorcuların oluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fireblade79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT250cc
    Ben tarafikte motorumu güzeel güzel kullanırken otomobillerden yol istemek için sellektör yapıyorum adamlar tınlamıyo bile. Bide üstüne üstlük sıkıştırmaya çalışıyorlar. Diğer motorcularda yaşıyordur aynı saorunları heralde. Sonrada kafam atıyor bi sağdan giriyorum bi soldan bi aradan ondan sonra motorcu adam trafik canavarı oluyor. Bırakmıyorlar ki adamı adam gibi motorunu sürsün.
    Yalan mı konuşuyorum ? Sizde yaşamıyormusunuz aynı sorumları yalansaa yalan diyin.
    Ben kendimi bildim bileli özgürlük isterim özgürlük için motosiklet. Özgürlüğüm için hiç gözümü kırpmadan hayatımı feda ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    sol şeridin sollama şeridi olduğunu, sollama bittikten sonra sağ şeride geçilmesi gerektiğinin bilincinde değil ki sürücüler....herkes sol şeritten gideyim çabasında...en sağ şeritler hep bomboş...sanki ingiltere burası da trafik sağ şeritten akıyor....

ayrıca sol şeritten gitmeye programlanmış bu sürücüler bırak motosikletlere arabalara da yol vermiyorlar zaten ister selektör yap ister korna çal...duvar duvar

Birde geldiğini göre göre tali yoldan ana yola çıkarken virajı en dıştan alan öküz bayan şöförler var. Bu Sabah olduğu gibi
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    sadece onu bayanlar yapsa ağzına zıctımının okuzlerıde var gordugu halde onun e fırlıyor..
    bundan bır ay kadar once 3 serıtlı bır yolda traktor solluyordum karsı serıttende tır gelıyordu traktorun tam arka tekerlegı hızasına geldım traktor bırden sola kırdı... bende arka fren levyesının ordan vurdum... allahtan cokk hızlı degıldım ve dusmedım ama arka fren levyesi ayağımı koydugum yere yapısmıs yanı arka fren komple gıtmıstı.... ayagımı bır 20 dk hıssetmedım... verılmıs sadakam varmıs dusmedım hayvan adam bırde ustumden gecerdı...
    boyle okuzler varken motora bınmek ezıt oluyor......

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla ben sellektör yapıp yol istemekten bıktım artık, sağından geçiveriyorum, daha kolay daha stressiz, herkese tavsiye ederim. yanlız bi arabayı sağlarken , mutlaka korna sellektör vasıtasıyla kendinizi farkettirin . yoksa o sola yapışmış vatandaşların bi anda aklına esip sağa geçebiliyorlar cart diye.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    hele altınızda motor var diye kapışmak isteyenlere ne dersiniz
    ERASER WİLL COME BACK

o kapışmak isteyenlere mütevazi bir hızda trafikte dersini vereceksin ne de olsa motosikletsin.
    tecrübe: trafikte ne kadar masum gözükseler de (aslında hepsi birer canavar) yaşlı amcalardan ve her yaştaki kadın sürücüden olduğunca uzak duracaksın. aynı şekilde dolmuş, taksi ve otobüslerden de...

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    Aynı sorunu bende yasıyorum baktım kimse yol vermiyor bi sağ bi sol.
    Bişey demek istiyorum pazar gunu arabayla erdek donusu yolda 7-8tane bmw motor (yanlarda cantaları olan enduro tarzı sanırım 600cclik,16 ve 34 plakalı)la karsılastık,ben ve babam motorcuları sevdigimiz için ne guzel falan geziyolar adamlar dioduk bazıları sag seritten usulca gidiyordu,bazıları sol seride gecip arabayı solladıktan sonra tekrar sag seride gecip arkadakine yol veriyordu ancak aralarında bir denyo vardıkı sol seritten kaptırmış gidiyodu bizde arkasındayız babam sellektör yaptı adam hiç umursamadı bir oldu ıkı oldu ama adam hala sol seritten gidiyodu bizimki iice sinirlendi ve girdi motorun arkasına inanın ben on koltukta adamın arka kısmı içimde hissettim babama yaw dur arkasında cocugu var dedim (yani cocugu olmasa inanin iice yapıs arkasına dicektim)korna caldık ve sellektörler sonucu herif el kol haraketi yaparak yol verdi sonunda.Bence sunu unutmayalım arkadaslar nası 4tekerlerden denyo cıkıyosa bunlar bizim içimizdede malesef var
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

Motosikleti
    1000RR06
    tum otomobil sürücüleri aynı ama benim sesimi duyan kendini nereye atıcağını bilemiyor en iyi hele hele bayanlar korkudan kaç defa kaza tehlikesi atlattı hoşumamı gidiyor tabiki hayır ama mecburum eski motorumda gürültülüydü beter olsunlar camlarınıda kapatamıyorlar sesten felaket rahatsız oluyolar en iisi
    Acımadıki, acımadıki

CBR1000RR, egzosunun markası ne?

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Her gün en az 3 kaza atlatıyorum dikkatsiz sürücüler yüzünden, birgün vurucaz birisine ama hadi hayırlısı. Ama indirip dövecem birisini kesin sinirli anıma denk gelmedi daha kafa sallayıp geçiyorum sadece ve sanırım dayağımı yiyenden bütün bunların hıncını alırım. Artık kim kimi döverse ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    1000RR06
    Colakoglu,

kardeş cbr da kopmle devil eskisinde sanayi tipi vardı
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler