Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dorado Drogos Frene dokunmaya gelmiyo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dorado Dragos 124
    selam arkadaşlar Dorado Drogos Motor aldım ve pişmanım neden ?

-frene dokunmaya gelmiyo en ufak frende arkayı savuruyo hiç düm düz kaydımı hatırlamıom motor resmen frene bastığın anda arkayı yana atıyo kaç kez kaza atlattııım buna bi çözüm varmıdır tekerlikleri değiştirsemmm ? Çünkü arka tekerlik kalın ön tekerlik ince mucura gelmiyo

- ha bide faso plastik kulllanmışar dökülüyoo vallha motor gösterişli ama plastik yanlar titretişimi çok fazlaaaa bunu azaltabilirmiyizzz?

tavsiyeleriniizi bekliyom şahsen ben bu model alın demem :d

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sana tavsiyem sende frene dokunma.....Madem savuruyo....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    merak ettim:

- niye bu aleti aldin. madem her tarafi plastik ve dökülüyor neden aldin?

- fren yaparken arka lastigi kilitliyor musun? eger kilitliyorsan birde kilitlemeden fren yapmaya calis. yok alet her durumda savruluyorsa en yakin cöpe birak kendine emniyetli birsey al.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    arkayı yana atıyorsa zincir gerginde bir sorun vardır.
    arka maşada zincir gergilerini kontrol ettir. ön ve arka teker aynı eksende olması lazım yoksa sürekli aynı yöne kayman kaçınılmazdır
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arka Lastik kilitlediği zaman motor arkasını savurur. Bu sorun her motosiklet için geçerlidir. Bazı motosiklet lastiğinin hamurundan kaynaklanır çok çocuk kilitler. Frene bastığın zaman arkası savruluyorsa bunu kendin ayarlamalısın. Bunuda dreksiyon hakimiyeti ile sağlarsın. Boş ve geniş bir araziye git düşük süratte arka lastiği kilitlemeye çalış ve sonra motosikletini toparlamaya çalış. Bir kaç denemeden sonra başaracaksın emin ol. Aynı sorunu bende yaşıyordum birkaç denemeden sonra artık arka lastiğim düz kilitleniyor. Kolay gelsin
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Dorado Dragos 124
    Alıntı Predator[23rd] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettim:

- niye bu aleti aldin. madem her tarafi plastik ve dökülüyor neden aldin?

- fren yaparken arka lastigi kilitliyor musun? eger kilitliyorsan birde kilitlemeden fren yapmaya calis. yok alet her durumda savruluyorsa en yakin cöpe birak kendine emniyetli birsey al.

aga zor zalamet aldırdık evdekilere ben istedim ybr felan gitiik yibaya adam kredi kartına taksit 3500 civari çıkarıyo plaka felan bizden olcak bide evdekiler fiyatı duyunca iptal ettiler ama ben etmedim

bi tanıdık yer vardı beyazeşya satan yer bu motorda vardı :d güsel motor görünüşü birazda acemiyizzzz nakit yok adam dedi
    " kardeş sen bana parayı elden ver kredi kartı beklemez faiz işerler felan filan plakada onlara ait 300 300 taksit yaptırdık elden ödüyozzz 2500 civari tuttu bizinkide aldı bende sevindim neyse aldık geri dönüşü yokk

fren meselesine gelince abi bak biizm arkadaşın jawası var adam 80le giderken bi klitliyo tekeri düm düzzzz tam 60 m yakın gidiyo hiç savrulmuyo benimki niye böyle bende yere iz bırakmak istiom :D zincir meselesine gelincede olabilir ama bu tekerleri değiştirrcem ön ince arka kalın yaww :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)