Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Lastik KÖPÜĞÜ..Fiyat 7 ytl..Kazık Yemeyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abi geliriz...altımızda motor Allahımıza pin2 şükür...basarız geliriz Sultanbeyline...hatta Biloo kankamıda alırım...motorla bi Bolu Tünelinden gidiş dönüş tur istemeyeceğine göre 2 turcuk attırıveririz beyav...artcı tabi len...motor kaç para haberin varmı...babayın malımı birader...
    Gel abi gel zaten bende artçılıkla başlayayım diyodum direk gidona geçemeyiz zaten bu kadar zaman motorsuz geçirdik bi bu kadarda artçık olarız be yaw sindire sindire yapacaz bu işi
    ilgi ve alakan için teşekkür ederim abicim
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Arkadaşlar 300ml lik bir tüp 2 lastik için kafi gelicek şekilde hazırlanmış.Zaten 1-2 kere düğmeye dokunduğunuzda tüpün yarısına yakını lastiğin içine geçiyor ve anında lastik şişiyor.

Her mamül gibi bununda son kullanma tarihi var,kutunun üzerinde yazıyor,örneğin benimkinde haziran 2008 den önce tüketilmesi tavsiye ediliyo.Belki etkisi azalır,zaten ucuz,1 sene sonra değiştiririm yenisiyle.

Tüpün ucundaki hortumun ucundaki vidalı bölüm standart sibopların tümüne uyuyor denendi ve görüldü.Sıradışı siboplara uymayabilir.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel abi gel zaten bende artçılıkla başlayayım diyodum direk gidona geçemeyiz zaten bu kadar zaman motorsuz geçirdik bi bu kadarda artçık olarız be yaw sindire sindire yapacaz bu işi
    ilgi ve alakan için teşekkür ederim abicim
    ok...görüşmek dileğiyle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han bu tel jant olayi cabuk patlar demissin ben dergide 2 enduro motorun karsilastirmasını okumustum tel jant olmayani yerin dibine sokuyolardi boyle enduromu olur diye. sebebi hafiflikmi anlamadim ama tel jant cabuk patlasa sanirim endurolara koymazlar.

Bu bahsettiginiz urunu ben 2-3 yıl once istanbulda soganlida otoshop var orda bakiyodum. orda calişan delikanliya sorduk motorda olurmu bu iş diye. Cocuk getiren firma ozellikle bizi uyardi motorda bu urunu onermiyoruz demişti. sebep olarakta dengeyi bozuyo demisti bizde vaz gectik...

Enduroda tel jant önerilir...Sebeplerine gelince..

Enduro motorlar dağ taş ve asfalt sürüşlere müsade eden motorlardır....Yeri geldiğinde atlama zıplama ve hoplama yapabilen motorlardır....

Alüminyum alaşımlı jantlar herhangi darbe anında ya kırılmakta ya çatlamakta , ya da yanak atma dediğimiz lastiğin yanaklarının jantın içine girmesiyle lastik havası boşalmakta kısacası patlamış gibi bir şey olmakta...

Bu da dağda taşta çaresiz anlar yaşananıza sebep olmakta...

Telli jantlarda ise hoplama zıplamalarda yük her tele aynı basıncı uygulamakta yani darbeyi vurduğunuz yer değil jantın her tarafına eşit olarak yaymaktadır...Bu da motorunuzun sağlığı lastiğinizin sağlığı açısından yararlı bişeydir....

Telli jantları düzeltme imkanınız var..Teli değiştirirsiniz akort ayarı yaptırırsınız , ilk günkü gibi hatası olur..Ama alaşımlı jantlarda ne kadar düzelttirsenizde balans olmakta, asfaltta zıplama ve yalpalama yapmaktadır....

Aslında bana kalsa her motorumun jantları tel olmasını isterim...Hem daha gösterişli hemde dayanıklı oluyorlar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    ben gittim 15 e aldım...pazarlıkla 12 yaptım...ama keşke yazmasaydım ya...bende olduğunu bilen arkadaşlar şimdi rahatca geziye çıkarlar bana güvenerek...ama valla parasını alırım he...muzo abi burak abi ve bilo abiye duyurulur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsi buradadan bundan sipariş ettim 10 günde gelmedi iptal ettim. köpüksüz çıkıcaz yola Allaha emanet
    ==============================

Motosikleti
    richy buraya geldiğinde Sirkeciye uğrasaydın...kafa siperliğin nası oldu hacı...iki foto yüklsene siteye...

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi resimler evde akşama yüklerim.

Motosikleti
    patlat bakalım bi fotoda alem yakışıklı bi gs 500 görsün...kafatası süper oldu...ayrı topik aç kanka...örnek teşkil eder...

Motosikleti
    Shalter 125
    Mete_han abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ve diğer arkadaşlar ;

şu ürüne bi bakarmısınız lütfen.

http://www.hepsiburada.com/productDe...ctId=otm341425

Kullanan bilen varsa tavsiye bekliyorum.

Teşekkür ederim

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com//productD...ctId=otm081108

bakın 30 liraya branda var...kıllısını aramayın fiyat uygun...saldırın...
    Carrefour'da branda 25 lira kılsız.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)