Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben bu yaza bir motor alarak girmeye karar verdim elimde 1500 ve 2000 ytl arası bir param bu para 2.el cruiser_chopper tipi bir motor almak istiyorum örneğin crown 150, keeway superlight 150 yada jınlun 150 gibi motor almak istiyorum benim sizlerden isteiğim lütfen elimde bu fiyata ve bu fiyatla alabileceğim en iyi modeli benimle paylaşırmısınız burada yazdığım modelleri forumlarda hep kötülediler ve benim uzak yola gitme ihtimallerim de var yardımlarınız bekliyor ve şimdiden teşekkür ederiyorum saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşım şimdiden hayırlı olsun alacağın motor.İnanki motorları kötülemek değil bu.Bende Bisan kullanıyorum ama çin malı motorlar biraz şans işi ve fazla birşey beklemeyeceksin.Bu paralara ancak bu kadar bu tartışılmaz.Saydığın modeller içinde benim şahsi fikrim jinlun.Sevgilerimle.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    hoşgeldin
    marka ve model kıyaslamaları başlıklarında düşündüğün modellerin bir birlerine göre iyi ve kötü yanları hakkında tartışmalar var
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...kiyaslamalari/
    buradan devam edebilirsin
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)