Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motor alacam soru?

Motovento
    REKLAM ALANI
    agabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT125
    Bende uzun süreden beri motor alacam diye acayip bi heves ettim öğrenciyim dişimden tırnağımdan artırıp para biriktirdim hatta A2 ehliyeti bile aldım.Bu yüzden alırken çok titiz davranmaya çalışıyorum.2.500YTL bütçem var.mondial kt125 veya
    xgj 150gy arasında net bi karar veremedim.Asıl sorunum Ben MERSİN deyim Kırıkkale üniversitesinde öğrenciyim analayacağınız motoru burda anca 3 ay kullanabilecem sonrasında motoru sürecek kimse yok.sıfır alacağım motorda böyle bekletmem sorun olurmu.Yoksa mezun olmayımı beklemeliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşım al motoru okuldada binersin. İçinde varsa bu sevgi 12 ay kullanırsın yoksa 3 ay için alma zaten.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

aythakan, kırıkkale yi antalyayla karıştırdın galba orası kışın buz gibi olur nereye binsin? zaten birikimi ancak motora yetecek, kışlık kıyafetleri nasıl alsın? bence insanda motor sevgisi varsa 1 gün kullanmak için bile motor alır ;)

agabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT125
    dostlar çok saolun ama daha fazla dayanamayıp verdim peşinatını çarşambaya kt125i teslim alacam(2günsonra).Asıl sorum hala yanıtsız kaldı ÜNİVERSİTEYE GİDİNCE MOTOR EPEY SÜRE KİMSE SÜRMEYECEK.BU ARADA MOTORA NE YAPIP BIRAKMAM LAZIM?

Motosikleti
    CRF 250 L
    Alıntı ChatnoiR adlı üyeden alıntı
    aythakan, kırıkkale yi antalyayla karıştırdın galba orası kışın buz gibi olur nereye binsin? zaten birikimi ancak motora yetecek, kışlık kıyafetleri nasıl alsın? bence insanda motor sevgisi varsa 1 gün kullanmak için bile motor alır ;)

doğru diyorsun ben haftada bir kere binmek için alıyorum oda bana yetiyor

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Sen motoru al bak okul içinde bile bineceksin
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    merhabalar uzun süredir ben de motor almak istiyordum.aynen arkadaş gibi ben de öğrenciyim. 3 milyara kadar ayarladım ama düşündüğüm asya 150 t1 den sonra mondial zat 150 yi gördüm forumlarda hakkında neredeyse kimse kötü birşey söylememiş hatta oldukça övülmüş.size soracağım görüntüsü dışında iki motor arasında kalite, yakıt tüketimi,servis,vs farklar neler? mondial için sıra var heryerde...ayrıca ben kışın da kullanmayı istiyorum ne kadar sağlıklı bir iş olur? şimdiden teşekkürler

mo-zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    kardeş sen mondial al bak ben sabahlara kadar forumları okudum gözlerim kan çanağı oldu en sonunda kırmızı mondial 150 zat ımın siparişini verdim.. asyanın tek hoşuma giden yanı arka tarafı.. çok güzel büyük ve gösterişli... ama mondial de daha çok bir yarış motoru havası var.. ön taraftan bütün racing lere benzetiyom valla.. hadi byeee.
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Hocam önce hayırlı olsun diyelim..motoru kış aylarında yağmur ve kar altında bırakma,önemlisi bir dahaki binişe kadar aküsünü üzerinden çıkar,kutup başlarını gresle ve öyle muhafaza et.

trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    asya 150 t1 veya mondial yağmurda 2 kişi giderken arkası kayar dendi ne kadar doğru?? alarm garanti kapsamı dışında bırakıyor denildi ne kadar doğru?? uzun yola gidilir mi bu motorlarla mesela izmir-ist?? bekleme yapmam gerekir mi motor ısınır mı? bir de rodaj tam olarak kaç km de bitiyor herkez farklı birşey söylüyor...(Bilgiye çok açım çok!!

trigger, her iki motor içinde ayrı ayrı açılmış forum sayfaları var sitede. oralardan istediğin bilgilere ulaşabilirsin. okurken bir kağıda da not alman faydalı olur. daha sonra topluca bi göz gezdirirsin, çünkü haftaya sınav var

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler motor fiyatları kışın düşer mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler