Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125
    bu arkadası trafıkte cook merak edıyorum dogrusu buna denılıcek tek laf var ama neyse...
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    bildirin değer hayat dair ne varsa
    Rüzgar gibi geçti

Motosikleti
    tiger 250
    bu arada ben cbr almayı dusunuyorum daha bu gunun karar verdim benim kini satabilirsem ibre kaçı görüyor en son

Alıntı berkforce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildirin değer hayat dair ne varsa
    kirke muhatap alma sen cvp verdikçe o yazacaktır
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    cbr 125
    ben cbf kullanıyodum sımdıye kadar canım honda yarın gelıo ınsallah anahtar teslım bakarız artık bı
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    ya görüntü gayet hoş ne kadara alıyosun ytl olayı
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    cbr 125
    5.350 ye alıyorum ama gerçekten süper bir motor bırazda cıkalım yola ozaman anlıcaz asıl ..AYRICA berkforce arkadaşım mesajlarını özelden değil burdanda atabılırsın sanırım?
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.350 ye alıyorum ama gerçekten süper bir motor bırazda cıkalım yola ozaman anlıcaz asıl ..AYRICA berkforce arkadaşım mesajlarını özelden değil burdanda atabılırsın sanırım?
    bu berkforcenin sorunları var galiba

Motosikleti
    cbr 125
    sinirleri bozulmuş onunn
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    servise gitsin garantisi hala varsa yoksa tamirci bulalım bozlan sinirleri tamir etsin ben yardımcı olabilirim

Motosikleti
    vfr 800
    kamikaze mi olduk arkdaş kirke benim sinir bozucu ukala biri olduğumu furnkyl rumuzla topik açan arkadş ise servis garantisindeysem sinirlerimi tamir ettirmemi öneriyorlar.. bakın sizleri yakınen tanımasamda buranın mudavimi eskilerden tanınırım bakım iki kulak arası olmam da benimle uğraşanla iyi de uğraşırım gereken terbiye ye sahip arkadaşlarsanız hoşgörü sınırlarını zorlamadan devam ederiz yok ben sana sen bana yapacaksak yine yaparız siz bilirsiniz... benim yazdıklarım topikle ilgili yazılardır kişisel olarak algıladığım her yazıya hesap sorarım...
    Rüzgar gibi geçti

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı berkforce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamikaze mi olduk arkdaş kirke benim sinir bozucu ukala biri olduğumu furnkyl rumuzla topik açan arkadş ise servis garantisindeysem sinirlerimi tamir ettirmemi öneriyorlar.. bakın sizleri yakınen tanımasamda buranın mudavimi eskilerden tanınırım bakım iki kulak arası olmam da benimle uğraşanla iyi de uğraşırım gereken terbiye ye sahip arkadaşlarsanız hoşgörü sınırlarını zorlamadan devam ederiz yok ben sana sen bana yapacaksak yine yaparız siz bilirsiniz... benim yazdıklarım topikle ilgili yazılardır kişisel olarak algıladığım her yazıya hesap sorarım...
    lütfen açtığım topic altında tehdit vari konusma...sana güle güle kardeşim dedim hala anlamıyosun bu TOPİC ten kimse rahatsız deil bayanlar da dahil olmak üzere tamamı var get işine ben kimseye saygızlık yapmıyorum yapmam da eğer öle bişi varsa moderotör arkadaşlar atsın beni bu siteden eskiyim sen yenisin olayına da girmeyelim litfen yeni isek senin sahip olduğun haklara sahip deil miyiz yani???

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı cevabı bizimde düşünmemiz gerek bu durumda. Ya artçı olan bi erkek arkadaşımız uçarsa ne cevap vericezzz....
    Tartışmaktan soruna cevap verememiştim, kirke'de cevap alalım yazmış, eee bizde cevap verelim bakalım.Sizler önce erkekleri arkanızdan uçuracak kadar büyük motosikletleri kullanmaya başlayında ondan sonra biz düşünürüz gerisini
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    vfr 800
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise gitsin garantisi hala varsa yoksa tamirci bulalım bozlan sinirleri tamir etsin ben yardımcı olabilirim
    saygısızlık içermeyen msj buysa sana birşey demiycem
    Rüzgar gibi geçti

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    cbr al cbr
    bende başlığa ve sayfa sayısına baktım dedim heralde bayanlara bayaa sewdirmişler motoru..size iyi muhabbetler

Motosikleti
    tiger 250
    sen niye kirkeye özelden msj attın ki burada tartışırken???sen öle yaptın diye ben öle bi cvp verdim neyse bu topic altında tartışmayalım ii akşamlar hatta ii geceler kusra bakma

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yahu siz neler söylüyorsunuz,ben hanımı motordan indiremiyorum,sizler bindirmekten bahsediyorsunuz,Allah iyiliğinizi versin emiiiiiii.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu siz neler söylüyorsunuz,ben hanımı motordan indiremiyorum,sizler bindirmekten bahsediyorsunuz,Allah iyiliğinizi versin emiiiiiii.
    inan bizim kide ya ben tırsıyorum demekten baska bişi bilmiyor

Motosikleti
    cbr 125
    selam noluyo muhabbet uzamıs pınar yarıslar nasıl gıdıooo

Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr al cbr
    bende başlığa ve sayfa sayısına baktım dedim heralde bayanlara bayaa sewdirmişler motoru..size iyi muhabbetler
    frogcumm lastıkler olduu 130 luk alıorum yarın
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    bende almayalıyım hemde bu yaz cbr

Motosikleti
    cbr 125
    alırsın ınsallah ya
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler