Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay aklına kurban olayim... Bravo sana, erkeklerin anlamasını geçtim hadi, hatunlar neden hala ısrarla bu topiğe pirim veriyorlar anlamıyorum..

Cesaret verilmesi gereken bir durum yok ortada.. Herşey gayet açık ve net.. Motorculuk doğuştan gelir !! Bizde insanız, iki kolumuz, iki bacağımız var, biz de sürebiliriz..
    Bunda absürt ve ilginç bir durum yok.. Hatunlar narin yaratıklardır, oram çizilir, aman düşerim, kırarım bi yerimi diye binmezler.. Yaradılış gereği bu böyledir, sadece biz istisnayız... Büyütecek ne var anlamıyorum...
    Bizim gibi olanlara sözümüz yok zaten. Ki burdaki bayanlar topiğe prim vermek amacıyla değil muhabbet etmek, tanışmak amacıyla yazdılar daha çok. Mevzu ana başlık değil yani. Ana başlığa bakıp yorum yapmak yanlış değil ama bu durumda çokta doğru değil..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pınarr'ın pistlerle olan uzun yolculugu, bir motosiklet sitesinde tanıstıgı ve ilerde yarısarak farklı bir sekilde yenilgiye ugratacagı bir motorcu arkadasıyla baslar..Kimsenin izlemediği ve dikkat etmediği bu iki SS, pistte süratle dolanırken, ilerde bir sampiyonun bu ikiliden cıkacagını orda bu ana tanık olan kimse tahmin edemezdi..
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    ne istersen var :P
    yıl 2007, aylardan mayıs...
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ dishy

kankaaaaaaaaaaaaa, yürü beeeeeee

ben o zaman tam istisnayım kanka
    Kanka seni bilmez miyim

Pınar; Tamam şekerim bişey demiyorum...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pınarr'ın pistlerle olan uzun yolculugu, bir motosiklet sitesinde tanıstıgı ve ilerde yarısarak farklı bir sekilde yenilgiye ugratacagı bir motorcu arkadasıyla baslar..Kimsenin izlemediği ve dikkat etmediği bu iki SS, pistte süratle dolanırken, ilerde bir sampiyonun bu ikiliden cıkacagını orda bu ana tanık olan kimse tahmin edemezdi..
    İlgisi yok. Benim yarışçı arkadaşım var. Adı Özgür. Onunla Yücel motorda tanışmıştık. Bana pistteki resimlerini gönderdi geçen gün moto gp resimlerinden. Kanıma girdi yani....

Motosikleti
    tiger 250
    ya yarış tabi pınar bu senin en doğal hakkın
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Pınarr ın bir yarıscı arkadası vardı Özgür adlı bu cocuk onun pistlere olan ilgisinin canlanmasına ve resim foto fnaıdgnsudghnusdfjgn sdh

yok olmadı bozuldu ambiyans :p

neyse saglık olsun öylede olur neden olmasın
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    cbr 125
    hey ben geldım yarıscı pınarımız nerdeee
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    pınar gitti kirke piste çıktı hazırlık yapıyor
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    cbr 125
    allah bız kaldık desene burda
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

EVet sevgili dinleyenler
    sırada bir baska sıradısı cesaretlendirmemiz var..
    Pınarrın basarılarla dolu hikayesinin ardından, yine o yıllarda kapı komsusu olan kendisini pistlerde kirke rumuzu ile tanıdıgımız bir bayan motorcunun hikayesi bu..

ancak simdi reklamlar...emeklilik,sakız,banka,kontur,hat,temizlik malzemesi, elbise,otomobil,benzinciler... fnauıdfnuadhgfushdfguashdfgushdfgujshdfg....
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    cbr 125
    puhaaaa reklamlardan cok para aldın sen maddı destek yaparsın artık
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    nirde bu millet yafuuu nirdeeee

Motosikleti
    cbr 125
    pistlere çıktılar
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    bi ben kaldım buralarda serviste çürdü bu motor yaz geldi hala bineceğiz yaw

Motosikleti
    cbr 125
    hehe nesı var motorunun??
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    sorma kamyon ön tarafına çarptı geri geri gelirken kamyoncu hatalı onun sigortası ödeyecek yok eksper gelmedi iki gün yok parca gelmedi derken 10 gun oldu serviste yoksa bu saatte gezintideydim şimdi...

Motosikleti
    cbr 125
    ay osen mıydın gecmıs olsun valla yaa sende mesafe bıraksaydın aranda bırass gecmıs olsun valla bak gorunmez kaza koskoca kamyon amaa
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Ya kızlarr, onu bunu, pistleri falan bırakında şu pijama partisini ne zaman yapıyoruz?

Motosikleti
    tiger 250
    ya aramızda mesafe vardı anayolda gerizekalı adam geri geri gelmeye basladı solum da bariyerler sağımda trafik kalakaldım kurtaramadım neymişte adam yanlıs yola girmiş

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler