Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır ayrımcılık deil. Bayanlar olarak toplanmak, yolda karşılaştığımız olaylar hakkında konuşmak muhabbet etmek isteriz ve buna beyler gelemez gibi bi şart sunulmaz. Ama adı bayanlar buluşması olur o ayrı
    evet böyle olabilir ii fikir ben yanlıs anlamısım özür
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam önce bız bı bayanlar toplantısı yapalımm sonra kaldırırız ayrımı:D
    Bak buda mantıklı

Ama boşver benim dediğim gibi olsun, zaten adı bayanlar buluşması olunca erkekler gelmeye çekinir biz yine bayan bayana buluşuruz

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    pijama partisi ne zaman
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pijama partisi ne zaman
    Aslında yapılabilir bi olay ama bunun için birinin bize evinin kapılarını açması gerekiyor Zevklide olurdu hani

Motosikleti
    tiger 250
    bende varım pijama partisine
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte onu yaparsak ayrımcılık olur ve erkekler gelemez...

Neyse ben yattım hadi herkese iyi geceler..
    Bu arada denizcieylem katılıyor bayanlar aramıza haberiniz olsun. Onun kutlamasını yaparız bi ara toplaşıp ;)

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda açılan başlığın amacı anlaşılmıştır
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

güsel bi fikir tuttum bunu

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Selam belifeless, memnun oldum tanıştığımıza ve bir bayan sürücümüz daha olduğunu öğrendiğime ;)
    Aynı düşünce bende de mevcut, inşallah böyle bi toplantı yapabiliriz aramızda..
    bende memnun oldum pınar
    aslında sürücü demek şuan için pek doğru olmaz
    hala artçılıktan terfi edemedim ne yazıkki

pijama partisi walla çok güzel fikir
    yada sonbaharda hamam sefasıı

Aslında yapılabilir bi olay ama bunun için birinin bize evinin kapılarını açması gerekiyor Zevklide olurdu hani
    benim ev de müsait
    ayrıca manisa osmanlı döneminde hamamlarıyla meşhurmuş bildiğim kadarıya
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    harikasınız arkadaşlar ya bağlantımla ilgili bir problemden dolayı bir kaç saat nete giremedim
    ama topikte süper rüzgarlar esmiş. 4 sayfada çok güzel şeyler paylaşmışsınız
    hepsini okudum. çoğunda da sizlerle hemfikirim
    şunu açıklamalıyım ki tanışmak konusunda sanırım yanlış anlaşılma oldu
    ben demek istedim ki farklı şehirlerde de olsak msn den telefondan falan irtibat kuralım
    yoksa erkek kız ayrımı falan filan yapmam
    umarım derdimi anlatabilmişimdir darksilence
    bu topiğin amacı bilinçli bayan sürücüler ve artçıları aramıza katmak ya da onları bu yolda heveslendirmek
    eee bu konuda size de iş düşüyor beyler
    bu topik sayesinde aramızda olan bayan arkadaşlardan haberdar oldum. hepinizle tanıştığıma memnun oldum
    2 gün önce bayanların yazışabileceği bir topik açmayı düşünmüştüm
    ama mod beyler geyik cafe var muhabbetlerinizi oradan yapın derler diye girişimde bulunmamıştım. nasip bu topiğe imiş
    eskişehire geldiğinizde toplanacağınız ya da pijama partisi yapabileceğiniz bir ev daha var
    her zaman beklerim evimin kapıları sizlere açık arkadaşlar
    sizin de dediğiniz gibi kormalıklarınızla beraber hepinize iyi sürüşler diliyorum

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Ben adanada bunu çoktan yaptım bir arkadaşım vardı motora oturmasıyla çığlık çığlığa bağırmaya başlardı ama bendeki heyecanı gördü sen yapabiliyorsun bende yapmak istiyorum dedi motorla ilk gezmesi çok yavaş oldu ve bir süre bu şekilde devam etti tabi onu gezdiren arkadaşın karnına baktık korkudan arkadaşımıza tırnaklarını geçirmiş ama artık korkmadan biniyor ve iyiki böyle bir zevki yaşama şansını verdiniz bana diyor yani arkadaşlar artçı her zaman çok önemlidir o arkadan size tırnaklarını geçirdiğinde yada ani bir hareket yaptığında çok dikkatli olmalısınız kolay gelsin size
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esneklikten kastım ,giyim ve rahat dolşamama gibi..özellikle şehir içinde...türkiyede biz motorcuların dışında,arabacılar diye tabir ettiğimiz insanlar bizlerden ne isterle bilemiyorum...beni bile şehir içinde sıkıştırıyorlar zaman zaman...ama güç kudrettir..kudret ise kurtuluştur..;) ki bayanlara yapılan muamele bize yapılandan daha farklı olduğu için esneklik payı epeY az olsa gerek sizde...
    PINARR BU ARADA SENİN BU GÜCÜ KULLANABİLİYOR OLMAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ...DAHA BİR ÇOK BAYAN MOTORCU GÖRMEK ÜZERE...

BU ARADA ARKADAŞLAR KONU DIŞI AMA DAHA ŞİMDİ ELİME GEÇTİ..BUNU DA SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM...LÜTFEN OKUYUN...!
    www.fortlak.com Türklerin güçsüz olduguna dair bir site apılmıs ve bu sitede TürkiYe nin bir bölümü kürdistan olarak gösterilmiş. Eğer sitedeki ankette I don t agree. Turks are powerfull secenegi 250 000 i gecerse site sahibi site i Turklere wercek .. sizde site e girip I don t agree. Turks are powerfull secenegine tıkla ın. Bunun anlamı Türkler güçlüdür demektir. Bu mesaji listenizdekilerinize yollayın
    oy vermemize gerek kalmadı, hatta sitenin Türklere verilmesine de gerek kalmadı
    almışız zaten

Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    AS 150 T - I
    türklere verilseydi türklerin güçlü olduğunu görecekti birileri
    ama olayın şu yönü sevindirici onlara da verilmedi

arkadaşlar özür dilerim uykulu uykulu mesajı gönderdikten sonra fark ettim.
    "Türklere" ve "Türklerin" kelimelerini bu şekilde yazmam gerekiyordu.
    Baş harfleri büyük olarak yani

Motosikleti
    Kapatalım bu bahsi lütfen..
    Bence bayanlara motor sürmek artçı olmaktan daha çok yakışıyo
    Destekliyorum,daha fazla bayan sürücü görelim yollarda
    kızarkadaşıma motor almak istediğimi söylemiştim,şimdi ikide bi soruyo ne zaman alıyosun diye
    aslında önce birinin bana motor kullanmayı öğretmesi lazım
    saadet zinciri gibi,ben de başkasına öğretirim ilerde

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Aslında ne iyi olur böyle bir girişim.. Benim çevremde mesela hiç yok, ne motor kullanan ne de motora hevesi olan.. "Gelin bir tur attırayım" diyorum, "yok fönüm bozulur,yok manikürüm bozulur".. bence bayanların ilk önce bu psikolojiden kurtulması gerek...

Motosikleti
    AS 150 T - I
    musb07 bu siteye üye olacak kadar hevesliysen motosiklete ve
    kız arkadaşında destekliyorsa bu zincirleme olay kendiliğinden gelişecektir diye düşünüyorum
    meliss eminim ki arkadaşların bir kere bindikleri
    zaman bundan önceki yaşamlarında nasıl bir zevki kaçırdıklarını fark edeceklerdir
    ayrıca her şeyin bir yeri var. okula giderken her gün her gün fön çektiren kızları anlamıyorum
    ben 6 ayda bir su dalgası yaptırıyorum. okula giderken ıslat-tara-jölele. bu kadar basit
    peki fön parasını nemi yapıyorum eee tabi ki benzine yatırıyorum
    benim de etrafımdakilerin hevesi var. seve seve artçım oluolar ama süremiolar henüz
    bir arkadaşımın today a hevesi var bakalım hayırlısı
    geçen günde esk mt ile konsere gittik. grup ile yeni tanışan bir arkadaşım
    giderken başka bir arkadaşın dönüşte de benim artçım oldu.
    çarşı içine inip yemek yiyecektik ama arkadaşımın dediği şey şu :
    ya şehir içinde turlasak ne dersiniz
    işte böle şimdilik bu kadar ...
    siz de yazın. online olduğum süre zarfında size çene yetiştiririm
    haydi kızlar haydiiiiiiiiii sürücü ve artçı olmaya

Motosikleti
    cbr 125
    ohh valla toplantılar pijama partılerı fön parası derkenn bayagı bı kaynasmısız hersey bı kenera zaten aılesınde yada cevresınde motorla ılgılenen sahısları tanıyan bayanlar bu konuda daha heveslı olabılıyorlar bız en ıyısı ıl ıl dolasıp konferanslar verelım bayan mt olarak ve tabı destekleyen arkadaslarla hem boylece tum ıllerdekı mt gruplarıylada bıraraya gelrız nası fıkır amaben buldumm
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında ne iyi olur böyle bir girişim.. Benim çevremde mesela hiç yok, ne motor kullanan ne de motora hevesi olan.. "Gelin bir tur attırayım" diyorum, "yok fönüm bozulur,yok manikürüm bozulur".. bence bayanların ilk önce bu psikolojiden kurtulması gerek...
    Yaa evet yaa bende fön çektiriyorum kask yüzünden bozuluyo hemen :( Fön bozmayan kask icat edilsin lütfen
    Alıntı wild wolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben adanada bunu çoktan yaptım bir arkadaşım vardı motora oturmasıyla çığlık çığlığa bağırmaya başlardı ama bendeki heyecanı gördü sen yapabiliyorsun bende yapmak istiyorum dedi motorla ilk gezmesi çok yavaş oldu ve bir süre bu şekilde devam etti tabi onu gezdiren arkadaşın karnına baktık korkudan arkadaşımıza tırnaklarını geçirmiş ama artık korkmadan biniyor ve iyiki böyle bir zevki yaşama şansını verdiniz bana diyor yani arkadaşlar artçı her zaman çok önemlidir o arkadan size tırnaklarını geçirdiğinde yada ani bir hareket yaptığında çok dikkatli olmalısınız kolay gelsin size
    Özellikle yineliyorum; "panik atak" birini asla ve asla tecrübelide olsanız arkaya otrutmayın arkadaşlar. Maazallah...

Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harikasınız arkadaşlar ya bağlantımla ilgili bir problemden dolayı bir kaç saat nete giremedim
    ama topikte süper rüzgarlar esmiş. 4 sayfada çok güzel şeyler paylaşmışsınız
    hepsini okudum. çoğunda da sizlerle hemfikirim
    şunu açıklamalıyım ki tanışmak konusunda sanırım yanlış anlaşılma oldu
    ben demek istedim ki farklı şehirlerde de olsak msn den telefondan falan irtibat kuralım
    yoksa erkek kız ayrımı falan filan yapmam
    umarım derdimi anlatabilmişimdir darksilence
    bu topiğin amacı bilinçli bayan sürücüler ve artçıları aramıza katmak ya da onları bu yolda heveslendirmek
    eee bu konuda size de iş düşüyor beyler
    bu topik sayesinde aramızda olan bayan arkadaşlardan haberdar oldum. hepinizle tanıştığıma memnun oldum
    2 gün önce bayanların yazışabileceği bir topik açmayı düşünmüştüm
    ama mod beyler geyik cafe var muhabbetlerinizi oradan yapın derler diye girişimde bulunmamıştım. nasip bu topiğe imiş
    eskişehire geldiğinizde toplanacağınız ya da pijama partisi yapabileceğiniz bir ev daha var
    her zaman beklerim evimin kapıları sizlere açık arkadaşlar
    sizin de dediğiniz gibi kormalıklarınızla beraber hepinize iyi sürüşler diliyorum
    Ben açtım öyle bi topic kapatıyolar. Hala açmayı düşünüyorum ama kapanıcak yine o yüzden burdan tanışmaya çalışıyorum sizlerle. Neyse bun da şükür Msn+tel+pijama partisi+buluşmalar......... Hadi bakalım en yakın zamanda inşallah..
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende memnun oldum pınar
    aslında sürücü demek şuan için pek doğru olmaz
    hala artçılıktan terfi edemedim ne yazıkki

pijama partisi walla çok güzel fikir
    yada sonbaharda hamam sefasıı

benim ev de müsait
    ayrıca manisa osmanlı döneminde hamamlarıyla meşhurmuş bildiğim kadarıya
    Müsait olması çok güzelde çok uzakmış yaa :(

Motosikleti
    AS 150 T - I
    bu fikrini ayakta alkışlıyorum kirkecim
    ben biraz daha büyüyeyim organizasyon yapmaya çalışırım

evet pınar abla benim de ilk aklıma gelen kapatılır düşüncesiydi
    artık buradan beyler bayanlar yürütürüz işi
    tabi topik kapatılmazsa

Motosikleti
    cbr 125
    ay canım sagol valla harbı ya baylar bayanlar bırgunde dunya turu yaparız artık coluk cocuk eş tanıdık bındırın arkanıza motoru sevdırelım herkese
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler