Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk aklıma sen gelmiştin zaten abla
    ben de eskişehir de uğraşıyorum bakalım
    sanırım size abla demem gerek.
    bir de dishy var bir de moto-girl.
    bu sitede parmak ile sayılacak kadarız zaten
    Artıyor hızla, merka etmeyin. Öncelikle Dilek gelecek aramıza Loxor un eşi.
    Bende şirkette bikaç çalışma yapıyorum hem bi arkadaşım var motor almak isteyen Gezilere de getirmeye çalışıcam onu..
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden olayı manüple edelim eğer motora ihtiyaçları varsa ya da motor kullamak istiyorlarsa diğer herşeyde oluğu gibi kendileri halledebilirler.
    her ne kadar motorda kurallar kendileri için esnemesede hayatın gerçekleri ile karşılaşacakları için büyük bir kısmı çabuk pes edeceklerdir.
    Hayatın gerçekleri ile arabada da karşılaşıyoruz. Motorda daha sık oluyor hepsi bu. Ama bununda çareleri var biraz emekle olmayacak şey yok.
    Şöyleki öncelikle motor üstünde bayan olduğunuz anlaşılacak şekilde giyinmeyin, saçlar uzunca mutlaka kaskın içinde muhafaza edin. Her hangi bi takip,asılma yada kaza gibi bir durumda şiddet uygulamaya kalkışılmasına karşın benim gibi biber gazı bulundurun. Mümkünse kendinizi müdafaa için karete gibi savunma sporlarına yazılıp siyah kuşak almadan çıkmayın
    Benim tek eksiğim siyak kuşak kaldı, onu da zamanla halledicem artık
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında herşey yaşam tarzına ve azmine bakar....
    kolay değil haklısın..bizim gösterdiğimiz esnekliği fazla gösteremzler sanırım...
    ama yine de güzel bişey insanları böle sevk etmek...
    Esneklikten kastın nedir tam olarak. Sizde olupta bizde olmayan bir hüner var ise bilgi sahibi olmak isterim
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey bende varım kirke kirke siyahlimuzincim
    Memnun oldum kirke. İyiki bayan motorcumuz olarak varsın ;)
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel diyorsunda.Kaza yaptığımızda yada kız arkandan uçurtma gibi uçtuğunda ne cevap vererezzzzzz.
    Aynı cevabı bizimde düşünmemiz gerek bu durumda. Ya artçı olan bi erkek arkadaşımız uçarsa ne cevap vericezzz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    gerçekten güzel şeyler yaşanmaya başlıyor gibi,evet bayanlara tam destek
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    cbr 125
    pınarrcım bende memnun oldum yazdıkların super olmus tebrık edıyorum sen bır bır sormussun bır bır cevap alalım bakalımm
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Geyigi bırakında motora binmemekte direten anne,kız arkadaşlar,... için ne yapabiliriz onu tartışalım

Motosikleti
    cbr 125
    yapılıcak tek sey motoru sevmelerı baska hıc bı kosulda bınmezler
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    esneklikten kastım ,giyim ve rahat dolşamama gibi..özellikle şehir içinde...türkiyede biz motorcuların dışında,arabacılar diye tabir ettiğimiz insanlar bizlerden ne isterle bilemiyorum...beni bile şehir içinde sıkıştırıyorlar zaman zaman...ama güç kudrettir..kudret ise kurtuluştur..;) ki bayanlara yapılan muamele bize yapılandan daha farklı olduğu için esneklik payı epeY az olsa gerek sizde...
    PINARR BU ARADA SENİN BU GÜCÜ KULLANABİLİYOR OLMAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ...DAHA BİR ÇOK BAYAN MOTORCU GÖRMEK ÜZERE...

BU ARADA ARKADAŞLAR KONU DIŞI AMA DAHA ŞİMDİ ELİME GEÇTİ..BUNU DA SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM...LÜTFEN OKUYUN...!
    www.fortlak.com Türklerin güçsüz olduguna dair bir site apılmıs ve bu sitede TürkiYe nin bir bölümü kürdistan olarak gösterilmiş. Eğer sitedeki ankette I don t agree. Turks are powerfull secenegi 250 000 i gecerse site sahibi site i Turklere wercek .. sizde site e girip I don t agree. Turks are powerfull secenegine tıkla ın. Bunun anlamı Türkler güçlüdür demektir. Bu mesaji listenizdekilerinize yollayın
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    tiger 250
    ya arkadaslar nette problem vardı yetişemedim muhabbete

ben devamlı tanıdığım kızlara motosiklet sewdasını anlatmaya çalısıyorum ama malum ankara kız motosiklet görmemiş...bu suyu bardakta görüp denize girmeyenler gibi ...yanlıs anlamayın saygım var denizin olmadığı her karemize ama napalım ankarada şöyle deli dolu bi artçım olmadı böle giderede olmayacak
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    bu arada bayanlar kendi aralarında...
    erkekler kendi aralarında konuşuyorlar sanki...
    bizi takan yok anlaşılan..
    Arkadaşım türkçeye dikkat lütfen cümle dizilişleri çok tehlikeli başka şeyler çağrıştırabilir

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel diyorsunda.Kaza yaptığımızda yada kız arkandan uçurtma gibi uçtuğunda ne cevap verecezzzzzz.

eee kaza yapmaktan korkuyosan özer cim ya da kız böle bişeyden korkuyosa yapabilecek bişi yok hiç yaklasma motora...biz bu işin sewdalısıyız bu yolda da ölebiliriz sen dikkat edeceksin takdiri ilahi allah vermesin kaza olursada napalım kader....
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    konuyu takip edipde yorum yapmak daha iyi olur diye düşünüyorum...
    baştaki geçen olaylarla mütakip olan yazılar bunlar...
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    tiger 250
    konuyu takip edipde yorum yapmak daha iyi olur diye düşünüyorum...
    baştaki geçen olaylarla mütakip olan yazılar bunlar...
    bu konuyu ben açtım ama nette problem olunca yeni bağlanabildim sayın saygıdeger arkadaşım dikkatini çekerim....

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    evet ben varım bu işe, zaten benimki başımın etini yiyor bana da kullandır
    ben de istiyorum diye...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar nette problem vardı yetişemedim muhabbete

ben devamlı tanıdığım kızlara motosiklet sewdasını anlatmaya çalısıyorum ama malum ankara kız motosiklet görmemiş...bu suyu bardakta görüp denize girmeyenler gibi ...yanlıs anlamayın saygım var denizin olmadığı her karemize ama napalım ankarada şöyle deli dolu bi artçım olmadı böle giderede olmayacak
    Bindikleri halde sevmedilerse motor kullanan bayanları göster. Bayanlar hırslıdır. Bayan motorcu görürler ise kesinlikle ilgi duyacaklardır. Ben motor kullanamıyorken mahallede scooter kullanan 18 yaşlarındabi kız gördükçe sinir oluyordum ve kendime kızıyordum. Bu yaştaki kız bile sürüyor sen nasıl süremezsin diye. Nitekim o halâ scooter kullanıyor ve ben trafiğe çıkalı 1 ay olmadı ama 140 ı görebiliyoum

esneklikten kastım ,giyim ve rahat dolşamama gibi..özellikle şehir içinde...türkiyede biz motorcuların dışında,arabacılar diye tabir ettiğimiz insanlar bizlerden ne isterle bilemiyorum...beni bile şehir içinde sıkıştırıyorlar zaman zaman...ama güç kudrettir..kudret ise kurtuluştur..;) ki bayanlara yapılan muamele bize yapılandan daha farklı olduğu için esneklik payı epeY az olsa gerek sizde...
    PINARR BU ARADA SENİN BU GÜCÜ KULLANABİLİYOR OLMAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ...DAHA BİR ÇOK BAYAN MOTORCU GÖRMEK ÜZERE...

BU ARADA ARKADAŞLAR KONU DIŞI AMA DAHA ŞİMDİ ELİME GEÇTİ..BUNU DA SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM...LÜTFEN OKUYUN...!
    www.fortlak.com Türklerin güçsüz olduguna dair bir site apılmıs ve bu sitede TürkiYe nin bir bölümü kürdistan olarak gösterilmiş. Eğer sitedeki ankette I don t agree. Turks are powerfull secenegi 250 000 i gecerse site sahibi site i Turklere wercek .. sizde site e girip I don t agree. Turks are powerfull secenegine tıkla ın. Bunun anlamı Türkler güçlüdür demektir. Bu mesaji listenizdekilerinize yollayın
    Giyim konusunda çok fazla sorun yaşamıyorum. Çünkü unisex oluyo genelde kıyafetlerim. Yani kot pantolonla siz nasılsanız bende öyleyim Sadece montun altındaki body bayan olduğumun anlaşılmasını sağlar ki bu da mont sayesinde sağlama alınmış durumda. Bu sorunun çözümü de böyle kendimce.
    Bayan olduğumun anlaşılmaması için dikkatli giyiniyorum dikkatli davranıyorum ama bazen anlaşılabiliyo. Mesela sağa çekip telefon etmek istediğimde ya da gişeye para ödemem gerektiğinde ve bu zamanlarda problem yaşıyorum. Allaha şükür çok fazla yaşamadım yaşadığımda da hep bi kurtuluş buldum. Tek kurtuluş bulamadığım olay plakalığımı kıran denyo araba sürücüsü oldu. Gücüm kuvvetim yeterli gelecek olsaydı kesin döverdim ki hattaa "in arabadan aşşaa" şeklinde dövecek gibi çıkışlarım olmadı deil
    Bunun haricinde sıkıştırılmalarımız eşit. Yolda kendine eğlence arayan sıkılan araba sürücüleri sayesinde.
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geyigi bırakında motora binmemekte direten anne,kız arkadaşlar,... için ne yapabiliriz onu tartışalım
    En üstte arkadaşa sunduğum çözüm senin içinde geçerlidir.

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel şeyler yaşanmaya başlıyor gibi,evet bayanlara tam destek
    Aynen öyle. Bayanların yapamayacağı hiç bir şey yok bence istedikten azmettikten sonra. Ki azim hemcinslerimde çokta mevcut olan bir kavramdır

Motosikleti
    tiger 250
    bu konuya düşkün bayan çok ama şu korku illeti bindirmiyor kullandırmıyor

[QUOTE=Pınarr;673327]Bindikleri halde sevmedilerse motor kullanan bayanları göster. Bayanlar hırslıdır. Bayan motorcu görürler ise kesinlikle ilgi duyacaklardır. Ben motor kullanamıyorken mahallede scooter kullanan 18 yaşlarındabi kız gördükçe sinir oluyordum ve kendime kızıyordum. Bu yaştaki kız bile sürüyor sen nasıl süremezsin diye. Nitekim o halâ scooter kullanıyor ve ben trafiğe çıkalı 1 ay olmadı ama 140 ı görebiliyoum
    QUOTE]

öyle ama ankara da ben bi kere rastladım motosikletli hatta ışıkta falan yakalasaydım motosiklet nete uye falan ol dicektim bacım bastı gitti işim vardı takipte edemedim öylece kaldı...ankara da pek yok bu işin sewdalsını istanbul izmir adana buralarda yoğunlaşmak lazım kızım olsun bi ben onu minumum yasında alıstırmazsam motosiklete....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben varım bu işe, zaten benimki başımın etini yiyor bana da kullandır
    ben de istiyorum diye...
    Kesinlikle onuda aramıza alacağız ;) Dilek bekle vallahi öğreticem ben acele etme Savaştan öğrenmeye çalışma yeter
    Cidden ilk öğrenme aşamasında motora ilk oturduğunda yanında olan kişinin çok büyük etkisi var. Motordan tamamen soğuyabilirde beklemediği bi tepki görürse.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Pınarr
    Sen daha çok hatun sürücüleri teşvik açısından konuşmussun Bende artçı olmaktan kısacası motordan korkan bayanları nasıl ikna edebiliriz diye soruyorum.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    [QUOTE=furkankyl;673328]bu konuya düşkün bayan çok ama şu korku illeti bindirmiyor kullandırmıyor

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bindikleri halde sevmedilerse motor kullanan bayanları göster. Bayanlar hırslıdır. Bayan motorcu görürler ise kesinlikle ilgi duyacaklardır. Ben motor kullanamıyorken mahallede scooter kullanan 18 yaşlarındabi kız gördükçe sinir oluyordum ve kendime kızıyordum. Bu yaştaki kız bile sürüyor sen nasıl süremezsin diye. Nitekim o halâ scooter kullanıyor ve ben trafiğe çıkalı 1 ay olmadı ama 140 ı görebiliyoum
    QUOTE]

öyle ama ankara da ben bi kere rastladım motosikletli hatta ışıkta falan yakalasaydım motosiklet nete uye falan ol dicektim bacım bastı gitti işim vardı takipte edemedim öylece kaldı...ankara da pek yok bu işin sewdalsını istanbul izmir adana buralarda yoğunlaşmak lazım kızım olsun bi ben onu minumum yasında alıstırmazsam motosiklete....
    Sen motorcu bayana neden motosiklet sevdasını aşılamaya çalışıyosunki
    Ben sevmeyenlere aşılayacağını düşünmüştüm. Ya yanlış anladım ya da sonradan konu kaydı

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pınarr
    Sen daha çok hatun sürücüleri teşvik açısından konuşmussun Bende artçı olmaktan kısacası motordan korkan bayanları nasıl ikna edebiliriz diye soruyorum.
    aynı dert bendede mevcut ama bayanlarda çok yakısıyor motosiklet kullanması kullananları tebrik ediyorum cesaretlerinden dolayı

Motosikleti
    cbr 125
    ya sen herturlu onlemını aldıktan sonra deneyım tecruben olduktan sonra bıldıkten sonra korku dıye bır duyguy hıc gerek yok nedır ınsan bılmedıgı seyden korkar.. evet tehlıkeyse tehlıke ama ne tehlıkelı deılkı mantık cercevesı ıcınde kullandıktan sonra korkuya hıc gerek yok bence..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    [QUOTE=Pınarr;673342]
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuya düşkün bayan çok ama şu korku illeti bindirmiyor kullandırmıyor

Sen motorcu bayana neden motosiklet sevdasını aşılamaya çalışıyosunki
    Ben sevmeyenlere aşılayacağını düşünmüştüm. Ya yanlış anladım ya da sonradan konu kaydı
    bizim nette göremediğim için kızı...motor cu bi kız olsa bile netteki ortamamızada gelmeliki heyacan artsın dimi....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler