Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Motor Harika Diyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    bini69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW 250 inazuma
    Sevgili bymükemmel zannederim senin bu motorunda diğer motorlar gibi 4 vites yarı otomatik olduğundan haberin yok.Sevgili kkarabidan ben o yazıyı göremedim,belkide hata sendedir çünkü açtığın başlık sanki firma tanıtım reklamı gibiydi.Şimdi ben bu motora yakışıklı demiyorum ama inanın harika birişlevselliği var.Dikkatinizi çekmiştir cub tarzı motoların plastik kalitesi iğrençtir,geçen ismi saklı bir motorun 110 luk cub motorunu bobinine ulaşmak için yan tarafı söktüm.İnanın o 2 parçayı kırmadan takana kadar alnımın derisi çatladı.Ama bu beğenmediğiniz alay ettiğiniz motorun plastik kalitesisizin bir çok markanızdan motorunuzdan daha kaliteli.Şimdi kkarabidan arkadaşım mobbylette de karar kılmışsın saygı duyarım,ama sen bu başlığı açarken lakayıt bir şekilde açmış olabilirsin ama ben objektif olmaya çalıştım herkese saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    [QUOTE=bini69;657603]Sevgili bymükemmel zannederim senin bu motorunda diğer motorlar gibi 4 vites yarı otomatik olduğundan haberin yok.

Tabiki biliyorum.Bilmediğim konularda yorum yazan biri değilimdir.Benim itirazım motorun dış görünüşü ve bu motora harika yorumu yapılması.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayy yazık ya cocuk dedine pişman oldu herkes yüklendi puha puha
    sana versek tüm paramız 1300 ytl desek daha iyi hangi motoru önerirsin merak ettim???? teknik özelliklerinden kullanılan plastik malzemeye göre daha iyisi var diyen varsa yardımcı olsa ya dalga geçeceğine????? ayıp

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden, o fiyata alınabilecek çok daha güzel motorlar var.Örneğin bir yarı otomatik alabilir.Hatta 0 km o acayip motora bineceğine ikinci el daha estetik bir motoru tercih edebilir.
    o fiyata alınabilecek dediğin sanırım 100cc yarı otomatikler çin oğlu çin malı motosikletler bu en azından yerli üretim ve buda 4 vites yarı otomatik....

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı panasonashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o fiyata alınabilecek dediğin sanırım 100cc yarı otomatikler çin oğlu çin malı motosikletler bu en azından yerli üretim ve buda 4 vites yarı otomatik....
    Eğer bu söylediğini bilmemiş olsaydım, zaten bu yazıları yazmazdım.Yerli üretim olduğu değil, benim için önemli olan berbat tasarımı ve bu motor için harika değiminin kullanılması.Konuyu baştan beri okusaydın anlardın.

Eğer bu söylediğini bilmemiş olsaydım, zaten bu yazıları yazmazdım.Yerli üretim olduğu değil, benim için önemli olan berbat tasarımı ve bu motor için harika değiminin kullanılması.Konuyu baştan beri okusaydın anlardın.
    ben konuyu baştan beri okudum ama senin yazma şeklin bi acayip...benim kastettiğim çin malı motora bineceğine kaliteli motora binsin o fiyata...hem tasarımı bizi değil alacak arkadaşı alakadar eder.o tasarıma önem vermiyorsa kaliteye baksın derim.motor fiyatına ve malzemesine göre güzel ama bende harika olduğu kanısında değilim.luzumsuz laflarla tartışma yaratmanın da bi gereği yok sonuç olarak öneride bulunuyorsun...saygılar

Motosikleti
    GT250R
    ben konuyu baştan beri okudum ama senin yazma şeklin bi acayip...benim kastettiğim çin malı motora bineceğine kaliteli motora binsin o fiyata...hem tasarımı bizi değil alacak arkadaşı alakadar eder.o tasarıma önem vermiyorsa kaliteye baksın derim.motor fiyatına ve malzemesine göre güzel ama bende harika olduğu kanısında değilim.luzumsuz laflarla tartışma yaratmanın da bi gereği yok sonuç olarak öneride bulunuyorsun...saygılar
    Eğer tasarımı alacak arkadaşı ilgilendiriyorsa, konu açmasın o zaman.Tartışma yaratmanın anlamı yok demişsin ama benim yazımdan alıntı yapıp bana cevap verende sensin.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motor motor dur iisi kötüsü yok
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    arkadaşlar niye bilinmeyenler hakkında yorum yapıyrsunuzki topiği açan hangi amaçla ve ne şartlarda kullanacağını yazsınki doğru yorum yapabilelim

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    BY MÜKEMMEL Açılan konu her ne ise,bence hiç önemi yok.
    sizin tabiriniz ile BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN BERBAT TASARIM ve .......devam eden açıklamanız sizin için berbat olan benim için mükemmel olabilir.

Ben SUZUKİ bandit 600S sahibiydim şimdi başka birşeyler bakıyorum almak için ama her ne kadar sevmesem karşı olsamda bu güne kadar sizin kullandığınız markada dahil olmak üzere hiçbir ÇİN malına berbat veya buna benzer şeyler yazıp bu topic te yukarılarda da, diğer üyelerin alay ettiği gibi ne bir markayla nede bir şahısla dalga geçmedim.
    Bizim daha çok yol almamız katetmemiz gerek bunun önemi bu topic te bir kez daha ortaya çıkmış bulunmakta

Birisi yazmış zebra süper motosiklet vs vs diğerleri vay vay yazmışlar durmuşlar sunu al bunu al,tavsiye edilen modellere bak onlar ne? onların özellikleri ne?afedersiniz ..oklu ...dikliye mana buluyor yok arkadaşlar eğer birşeyler yapmak istiyorsanız topic te dalga geçip makara yapacaksanız bu işler olmaz amacının dışına çıkar sizde tavsiyelerinizi belirtirsiniz,sorulan veya övülen markanın artılarını veya eksilerini yazıp bilgilendirirsiniz insanları,, ha topic açan şahsın da bunu bilerek bir markayı kötülemek için veya övmek için yaptığını düşünüp ardında art niyet olduğunu düşünür veya sezerseniz bildirirsiniz op lara onlar gereğini yapar

Başkalarına saygılı olmalıyız ki,saygı görelim,kalın sağlıcakla
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Eğer tasarımı alacak arkadaşı ilgilendiriyorsa, konu açmasın o zaman.Tartışma yaratmanın anlamı yok demişsin ama benim yazımdan alıntı yapıp bana cevap verende sensin.
    dikkat edersen sen öneriden çok benimle tartışıyorsun.luzumsuz işte!!!ben sana cevap verirken bile senin yazdıklarından alıntı yapıp görüşümü bildiriyorum... senin yazında çin öneriliyor, bende senin yazın üzerinden arkadaşa o fiyata çin yerine yerli al demeye getiriyorum...benim arkadaşa tavsiyem; herkes kendi düşüncesini yazıyor.. içinden kendine en uygununu bulsun... birbirimizi yanlış anlayıp zaman kaybetmeye gerek yok dimi by mükemmel??? dikkat yukarıdaki yazıdığın yazı yardım isteyen arkadaşla hiç ilgisi yok tamamen benimle ilgili ozaman bana özel msj atacaksın tamam? üzmeyelim birbirimizi....saygılar...

Motosikleti
    Burgman AN400 K7 Silver + Asya T-19A 2006 Kırmızı
    Resimdeki motoru beğenmedim ben. Ancak kabaca yapılmış eleştirilere katılmam mümkün değil, birbirimize haksızlık etmeyelim derim.
    Arkadaşım, bu motoru alırsan güle güle kazasız kullanırsın inşallah işini de görür.

Benim iki scooter'ım var. Birisi Çin, diğeri Japon. Her iki motordan beklentim ve kullanım amacım farklı. Çin'den de çok memnunum şimdilik 4.000 km2de paslandı ayrı konu

Saygılar,
    Veni Vidi Vici

Motosikleti
    kymco venox 250
    tip yok motor da yawww

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    sana versek tüm paramız 1300 ytl desek daha iyi hangi motoru önerirsin merak ettim???? teknik özelliklerinden kullanılan plastik malzemeye göre daha iyisi var diyen varsa yardımcı olsa ya dalga geçeceğine????? ayıp
    eee gidin 251 mz alın sıfır olmayacak ama o motordan daha iyi olduğu kesin motor aynı sivrisineğe benziyo.
    MoToCroSS RuLeZZ

Motosikleti
    GT250R
    Bana zebra gibi bir motoruda savundunuz ya arkadaşlar, ben size bişey demiyorum.Kanuni bu motoru satamadığı için ayda 65 ytl taksitle veriyor. (ki bu taksit imkanı hiçbir motorda yok) Onlar bile gerçeği kabullenmişken biz hala neyi tartışıyoruz ben anlamadım.

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    by mükemmel kardeş bir çok motoru o taksitlerle alabilirsin vadeye bağlı o iş

mobilet alsan daha iyi

buna motor bile denmez kardeş akılllı ol o harika diyen sanırım hayatında tek kullandığı 50cc mobilettir

kardeş bu şey motor değil bunu alacağına git bi pejo moped al hiç olmassa ne olduğu belli olur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abiler nıye ole dıyonuz yaaaaaaaa hepınız kotuledınız motoru hıç bındınızmıkı cok rahat ve kullanıslı bı motor benceeeeee en ıyısı mobılet

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    bencede mobiletten bozma bi hali var beğenmedim ...
    bide kim bu motora harika diyor merak ettim..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben dıyom abı bnm için goruntu onemlı degıl surusu onemlı bılmıom tabı goruntu ısteyenlere bıse dıyemem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)