Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Motor Harika Diyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    arkadaşlar yapmayın belki adamın maddi durumu buna yetiyo yada başlangıcı bununla yapacak gerçi bende beyenmedim ama fazlada acımasız olmamak lazım dimi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    puhapuha aman oda demek ki laf olsun torba dolsun dedi dermişim saka kızma arkadasım ama by mükemmbel haklı ii bi motor secseydin de herkes onaylasaydı bunu ben yapım bari herkesin begenice bi motor koyum

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    puhapuha aman oda demek ki laf olsun torba dolsun dedi dermişim saka kızma arkadasım ama by mükemmbel haklı ii bi motor secseydin de herkes onaylasaydı bunu ben yapım bari herkesin begenice bi motor koyum
    hade bakem bekliyoruz seni iyi bi seçim yap ok arkadaşlara örnek olsun ok

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

2 zamanlı olması farketmez diyorsan, daha ucuz bir alternatif olabilir
    axess'e 12 taksit ve klima hediyeli. (hediye olayı duyumdur. sorulmalıdır.)
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    ya bu motora benzemıyor acaba ne oldugunu bılen varmı adamlar usenmemıs bır uydurmus bu ortaya cıkmıs

dostum eger maddı durum meselesı ıse al 1200-1300 arası mondıal 151 rs veya 150 hs pasa gıbı bınersın hemde adamlar gıcır gıcır satıyorlar bu fıyata bulabılırsın

buyur arkadasım rs sana bak bakalım ısını gorurmu

http://img250.imageshack.us/my.php?i...l151rs7ke2.jpg

dostum tabı bu ıkıncı el fıyatları bılgın olsun

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bir seçim yapsaydı söylediğine pişman olmazdı.
    arkadaşın seçimine 3 - 5 bin YTL destek olursan neden daha güzel seçimler yapmasın
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın seçimine 3 - 5 bin YTL destek olursan neden daha güzel seçimler yapmasın
    Neden, o fiyata alınabilecek çok daha güzel motorlar var.Örneğin bir yarı otomatik alabilir.Hatta 0 km o acayip motora bineceğine ikinci el daha estetik bir motoru tercih edebilir.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Evet kankama katılıyorum, mondıal 100 lük cup lar var, yarı otomatik..
    Ama arkadaşlar güzellik göreceli bir kavramdır Tartışmayın boşuna
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

bini69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW 250 inazuma
    Selamlar arkadaşlar.arkadaşımızın seçimi hakkında yaptığınız aşağılayıcı yorumları esefle kınıyorum çünkü ihtiyaçlar amaçlara göredir.Mesela burada bir abimiz ki kendisi 55 yaşında ve emekli öğretmendir,ona birtane aldık.Motorla yeni tanışıyor yani düşme kalkma kuvvetle muhtemel eeeee şimdi sizin dediğiniz cub tarzı motorla düşse bir sürü hasar ama bununla düştü hiç birşey olmadı her şeyi çok basit dayanıklı ve güçlü ben şahit oldum ben yenişe 110 la giderken yanımdan geçti bende şaşırdım ama oldu neyse şimdilik bu kadar

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Şehir içi kullanım için ideal bir alet fakat HARİKA olduğu hakkında şüpelerim var
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Bencede arkadasin amaci ne belki hic mi hic tipe bakmiyo?

-Belki amacı paket tasımak
    -Hergun devamli yurumek zorunda oldugu bi yol icin kullanicak ?

vs vs...
    Mesela benim yazın kaldigim evde , ev deniz arasi yurumek cok zor oluyo yollarda bozuk ayrica motoru denizin kenarinda koyacak guvenli bi yerde yok, işte benim tercigim burda bu olabilir....
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Alana hayırlı olsun, tarz ve ihtiyaç meselesi, ben yanından geçmem ama seven beğenen çıkar ama nesi harika onu anlamadım.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    GT250R
    bini69

Arkadaşım hadi bu motor süper diyelim.Yarı otomatikler çok mu kötü.Benim bu motora binen insanlarada saygım var.Ancak 3 gün önce aynı konu hakkında başlık açıp ilgi görmeyince, sırf dikkat çekmek için "bu motor harika" diye başlık açılmasınada itirazım var.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...bra-90-cc.html

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    arkadaşlar öncelikle değerli görüşleriniz için teşekkürler bu konunun başlığı ilk başta zebra 90 cc idi ve demiştim ki nasıl motor sizce ancak kimse bir şey yazmadı dedim harika motor süper alet yazayım da bir bakem ne oluyor diye sonuç ortada. Ucuz bi motor aramamın sebebi yazdan yaza 5-10 gün kullanmak içindi yoksa fevkalade motorlar alabilecek durumdayım allaha şükür

Aradığım motoru bu gün buldum YAMAHA BİYONİK EKSTRA 70 CC kaliteli motor sanrım

bini69

Arkadaşım hadi bu motor süper diyelim.Yarı otomatikler çok mu kötü.Benim bu motora binen insanlarada saygım var.Ancak 3 gün önce aynı konu hakkında başlık açıp ilgi görmeyince, sırf dikkat çekmek için "bu motor harika" diye başlık açılmasınada itirazım var.

o gün bu konu hakkında birşeyler yazsaydın bunu yapmazdım

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kkarabidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle değerli görüşleriniz için teşekkürler bu konunun başlığı ilk başta zebra 90 cc idi ve demiştim ki nasıl motor sizce ancak kimse bir şey yazmadı dedim harika motor süper alet yazayım da bir bakem ne oluyor diye sonuç ortada. Ucuz bi motor aramamın sebebi yazdan yaza 5-10 gün kullanmak içindi yoksa fevkalade motorlar alabilecek durumdayım allaha şükür

o gün bu konu hakkında birşeyler yazsaydın bunu yapmazdım
    Her konuyu görecez diye bi şart mı var

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    biselekt alın daha iyi en azından benzin, vervi vb masrafları yok. Akşam takın fişe sabah binin
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    5,5 hp’ lik güçlü ve çevreci motor üstün performans sağlamaktadır.
    Ahahahahaa ben buna gülüyorum

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    üstünde 90 lık cup motoru var az yakıyor sonra annelerimiz pazardan 1 çuval patates aldığında hadi oğlum yada kızım şunu eve götür derse çok ideal motor

Şaka bi yana fiyatı acık çok gibi
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Anlayamadığım bir durum var.

Bu motor yerli bir motor. 125cc motorların strokuna sahip. Beygir gücünü bilemem, çünkü birçok motor SAE cinsinden gücünü açıklar. DIN normuna çevirmek için gücü 1.36'ya bölmeniz gerekir. Ancak torku güzel. Motor sanki Türk tüketicisi için tasarlanmaya çalışılmış. İki kişi binmek için uzun bir sele, yahut tek kişi binecekse, sürücü koltuğu yolcu koltuğundan ayrı olduğu için arkaya sepet veya benzeri port bagaj takılmaya imkan veriyor. Tambur frenler, süratli olmayan motorda, özellikle kötü hava koşullarından etkilenmesini minimuma indiriyor. Yerli oluşu, yedek parça ve servis konusunda alternatif. Aktarma organları yarı otomatik. Yani hem vites değiştirmeyi seven bizlere göre, hemde debriyajla uğraştırmıyor. Sanki Türk tüketicisinin talepleri doğrultusunda fonksiyonel bir araç yapılmaya çalışılmış. Ayrıca, kıyaslanan motorlar hep çin malı motorlar. Ben çin-japon tartışması açmak amacıyla söylemiyorum ancak, madem çoğumuz çinlilerden rahatsız, bu motoru (veya benzer girişimleri) neden yadırgıyoruz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Eğer bu bir reklam değilse bence herhangi bir motor. Ciddi ve kayda değer bir özelliği bulunmuyor.
    Düşük gelirli kimseler için tercih nedeni olabilir tabii.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)