Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motosiklet Dergisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bersavas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili arkadaşlar
    Yakında çok kaliteli geniş içerikli bir motosiklet dünyamız ile ilgili bir dergi çıkarmayı düşünüyoruz.
    Yabancı Dergileri aratmıyacak kalitede geniş içerikli bir dergi olacak.
    Bu konudaki fikirlerinizi ve düşüncelerinizi isteklerinizi bu konu başlığı altında yansıtırsanız seviniriz..

Bora Ersavaş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Hayırlı olsun arkadaşım, insanlar yavaş yavaş F1 kültürüne alışmaya başladılar, istanbulda yapılan gösteriler çoklaştı ve bizde bu işin bir parçası olduk.Yakında motogp nin gelişi ve bu tür organizasyonlar yapıldıkça motosikletlere olan bakış açısının değişeceğini düşünüyorum.

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    BEN BÖYLE BİR DERGİYİ ÇOK GEREKLİ GÖRÜYORUM GERÇEKTEN DE MOTORCULARIN BASIN TARAFI EKSİK KALMIŞ BİRAZ.(HERNE KADAR RÜZGARIN KIZCAĞIZI UĞRAŞSA DA TEK TABANCA AMA ÖYLE) .... DERGİ BENCE YABANCI DERGİLERE BENZEYİP TR DE OLMAYAN MOTOSİKLETLERİ GÖSTERMEK YERİNE YENİ BAŞLAYANLARA YA DA ESKİ OLUP DA BABADAN DEDEDEN MOTOSİKLETE BİNMEYİ ÖĞRENENLERE BİLGİLER VERSE MESELA DAHA İŞLEVSEL OLUR. YANİ KASK TAKMAYAN VE YOLDA ABUKSUBUK KULLANAN O KADAR ÇOK MOTORSİKLETÇİ VAR Kİ BANA BUNLARDAN BAHSEDEN BİR DERGİ DAHA MANTIKLI GELİYOR.
    ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN.....

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    bersavaş, valla çok isteriz ve destekleriz elimizden geldiğince. bi tane adam gibi dergi yok bence...
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    siz proje aşamasına gelin arkadaslar her konuda yanınızda olacaklardır eminim.hayırlı olması dileğiyle
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    istanbuldaysaniz, fotograf makinami kapar yardima kosarim.
    beni yazin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

bersavas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dergimiz Büyük ihtimalle USA de yayınlanan bir derginin TR versiyonu olacak ama tabiki TR deki motorlara yer verilecek.2 ay içerisinde deneme sayısını olusturmus olacağız.
    en azından satın alarak desteklemenizi bekliyoruz

bersavas

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Buradaki herkes destekler ama tarafsız kalmanız kaydıyla, yani firmalardan reklam alabilmek için taraflı yazılar yazmamalısınız ve her zaman objektif olmalısınız. İnşallah hayırlı olur...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    dostlar boyle bı dergıye cok ıhtıyac var bızım camıada. eger olay kesınlesırse her turlu yardımda bulunmaya hazırım. fotograf konusundada yardımlarım olur. bence cıkması gerekır bu dergının.sıtede yaklasık 9000 uye var.herkes bi parca bısey katsa 1 yıllık dergı ıocerıgı cıkar heralde.calımalarınızda basarılar.tekrar soylıyım.her tur yardıma hazırım eskısehırden

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    eeeee hanı noldu dergı gırısımlerı. yenı haberler beklıyoruz dergının cıktıgına daır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bersavas
    kardeş işallah başarılı olur tutunursunuz 2 yıl önce MOTORİZEdiye bir dergi çıktı benim türkiyede gördüğüm en iyi motor dergisiydi nedendir bilmiyorum dergi kapandı şu an piyasada yok eğer bir sayısını bulabilirseniz inceleyin size çok iyi bir rehber olacaktır

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Motorize çok ciddiyetsiz bir dergi idi..
    bir ay çıkar öbür ay çıkmazdı
    Ukala bir tavır içinde marjinal ve küçük burjuvayı hedef kitle gören bir felsefesi vardı.
    Her sayısında üvertür mankenleri kapak yapardı
    Falan filan i
    devamı olabilir!

profi66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR800 / 990ADV
    gazanız mubarek olsun bora,
    zira varolanların durumu ortada arkadaşlar motorize ciddiyetsizdi derken bir dergi çıkartmanın güçlüklerini düşünmeden yorumluyorlar. bu iş için çok güçlü bağlantılarınız olması gerektiğini söylememe gerek yok sanırım, buradan dergi satın alacak kişilerin sayısı iki basamaklı rakamları aşmayacaktır.
    zoru başarmak sizin çabalarınıza kalıyor kolaygelsin.
    YAŞAMAYI SEVİYORUM!!!!!!!
    mpank

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler