Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsiklet ve Arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Bir konuda size danışmak istiyorm arkadaşlar..
    Şimdi motor almamla birlikte birkaç arkadaşım "oo süper alda gezelim", "banada öğretirsin sürmeyi", "iyi iyi senin motorda öğrenelim direk yüksek cc ile başlarız" vs vs..henüz abartıpda "bu haftasonu motoru versene bi şehirdışı yapıcam" diyen henüz çıkmadı ama o soruyuda bekler oldum
    yani kimseyi kırmadan şöle isteyenlere bir tur attırıp sonra kibarca b.kunu çıkarmayın gidin kendinize motor alın nasıl diyebilirim?
    acaba başta bi kamuoyu yoklaması yapıp dünden motor sürmeye razı kişilerle ortak mı alsaydım kurbanlık deve modeli
    Ölümleri olur zaferleri, öpüşürken yok olan ateşle barut gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    ben daha once bır arkadasmımın motoruyla kaza yaptım ordan bıraz durumu bılıorum.....
    onun için soyle soyluyorum.............
    abı motosıklet tecrube işi ve tehlıkelı aslında.....Ben o sorumlulugu ustume alamam..........
    Bunda kırılma bozluma olmaz zaten guvenme guvenememe meselesı degıl..... Tamamen kişisell.....yemışım motorunu yanı........tabı motoruma bısı olsa cok uzulurum ama ustundekı arkadasımsa motoru gormem bıle.....
    En mantıklısı bu ve daha hıcbırarkadasıma al sen takıl demedım

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    üstad verme motorunu kim kızarsa kızsın tecrübesi varsa sorunyok sonra ağrımayan başa mendil misali olmasın ortam
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    kymco venox 250
    ewet erol dayı ya katılıyorum motosiklet bizim atımız ne demiş atalarımız AT AVRAT SİLAH verilmez

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    venox15 in dediği gibi at avrat silah bu üç şey verilmez abicim aynı fikirdeyim ben şahsen vermiyorum biliyorum bendede şans yok verdimmi düşücek üstündekinemi yanayım motorumamı en iyisi vermemek kırılan kırılır kalan sağlar bizimdir

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    konu motorunuzu kime verirdiniz vermezdiniz içerilki başlıkta vardı
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Verme kimseye. Başın ağrımasın.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    üstad ben bısı dıyecektımde bılerekmı motorsiklet yazdın hatanı duzeltıyo gıbı oluyorum belkıde merak ettım
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    250 mct
    valla bizim arkadaş a2 yi izmirde almış
    adam vitesli motor kullanmadan direk scooterla sınava sokup vermişler belgeyi bende motoru yani alıyom işte....ban giyoki sen öğretirsin bana motorla artık vitesli motoru....aynen dedimki valla kusura bakma ehliyeti aldığın yer öğretseydi motorum herşeyden önemli kardeş kimse kusura bakmasın sonra dedim sen al kendine vitersli öğretiriz o zman açık sözlü ol bence

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    ben sıfır aldım senin gibi arkadaşları kıramadım verdim oda düşmüş eksoz eğikler içinde içim nasıl cızz etti anlatamam bişey denilmiyor oda mahçup oldu değiştirelim dedi öle kaldı.. bence hiç gerek yok VERME !
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bence hayır diyeceksin ve motosikletin üzerine ne kadar titrediğni göstereceksin. zaten boyle onem verdiğini gören arkadaşın istemeye bile utanır veya hayır demeni anlayışla karşılar. versen bile motorunu, ne kadar önemli olduğunu anlayıp senden bile dikkatli kullanır. bunun gibi davranmayanlar zaten pek de önemli arkadaşlar değilmiş demektir, bi miktar kırılmalarından zeval gelmez.

Motosikleti
    honda cbr 125 (kırmızı)
    kesinlikle verme derim verme derken daha önce kullanmışlığını biliyorsan ve güveniyorsan ver ama öbür türlü bi zamanlar kullandım bende mz vardı falan filan gibi laflar ediyorsa verme ben bir kere arkadaşa verdim motoru valla ödüm koptu diyemiyorsunda bırak len diye desen gücenecek bir daha kesinlikle vermem zaten

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hoca öncelikle motor sıfırsa 1000 km ye kadar yırttın...rodaj ayağına millete ayar yapabilirsin...kanka rodajda makina kusura bakma şeklinde...ama 1000 km den sonra ikisinden birini seçeceksin...ya dostlarını ya motorunu...motorunu seçersen kankilerin yavaş yavaş senden uzaklaşacak...buda demek oluyorki seni motorun içinmi seviyorlar...onada hayır diyeceğim ama...bizdeki kanka kavramı cebindeki paraya kadar herşeyi paylaşmak olarak algılanır...2 tur vermezsen artcı olarak 140 ı tek olarak zor gören motoruna bende geleyimmi diye binen artcına hayır diyemezsen üzülürsün...kanka ayağı başka kendi malın başka...

hem motorun yıpranır...bir karar al ve uygula...

Alıntı ZoR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir konuda size danışmak istiyorm arkadaşlar..
    Şimdi motor almamla birlikte birkaç arkadaşım "oo süper alda gezelim", "banada öğretirsin sürmeyi", "iyi iyi senin motorda öğrenelim direk yüksek cc ile başlarız" vs vs..henüz abartıpda "bu haftasonu motoru versene bi şehirdışı yapıcam" diyen henüz çıkmadı ama o soruyuda bekler oldum
    yani kimseyi kırmadan şöle isteyenlere bir tur attırıp sonra kibarca b.kunu çıkarmayın gidin kendinize motor alın nasıl diyebilirim?
    acaba başta bi kamuoyu yoklaması yapıp dünden motor sürmeye razı kişilerle ortak mı alsaydım kurbanlık deve modeli
    birde hocam bu motor verme olayıda nedir yav...anlamış değilim...milyarlık mal verilirimi öyle...kanka ama işi biliyomu düşcekmi kalkcakmı...bilsede tek teker yapcakmı sen görmediğin zamanlar...paranoya değilmi abicim benim aklıma gelir...hani ben artcıya bile nazlanan bindirmemeye özen gösteren biri olarak...(makinam 1500 cc çünkü)..beni anca çekiyor...önemli bir durum olmadığı haricinde verme hocam...kendi motorunla kendin düş kendin sür...eğer verdiğinde için cız ediyorsa baştan söyle kankilere...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Japon motor kız gibidir kimseye verilmez Çin ise ver sürsünler kırma kimseyi
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +25 karakter...........................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yok
    Valla arkadaşım.Paylaşmak güzel şeydir.Ama paylaşmanın da bir şekli var.Herşey paylaşılmaz.Ben de kısmetse eylülde motor alacak biri olarak;kardeşim dışında kimseye motoru vermeyi düşünmüyorum.Anlayış gösteren kankamdır.Göstermeyense mazide kalır.O kadar...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    kim olursa olsun vermemek lazım aksilik olur bişey gelir başına kibar bir dille hayır demek en doğrusu bence

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki motoru kullanan arkadaşımız çin malı değilse ve başına bişey gelirse o ne olucak

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bu başlıktan tonlarca var

+ moto(R)siklet değil, motosiklet.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

bence dersin arkadaşlarına veririm ama bişey olduğunda sıfırı ile değiştirebilecek misin? durduk yere başına masraf açma istersen falan derim.. dediğiniz gibi sonuçta milyarlık alet... büyük ihtimal sürmeyi bilse bile "abi benim şanslığıma gelir sağına soluna bişi olur.. 1 tur binecez diye durduk yere cebimizden para çıkmasın" diye düşünmesini sağlamaya çalışırım
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)