Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Özeleştiri !!! Motorun kötü yanları.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alperm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    Belin boynun tutulunca binemiyor ve bir daha asla binemeyecegini dusunuyorsun. (Boyun fıtığım var ve bu sene bu gidişle binemeyecegim artık ,satarım belki de )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özgürruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger 250
    Kullanmaya karar verdiğimde bukadar zevkli olduğunu düşünmemiştim, tehlikeli oluşuda motosiklet sevenleri birbirine daha çok bağlıyor sanırım. Hava sıcaklığını , havadaki kokuları, rüzgarı hissetmek çok güzel. Düşmeden kullanabilmek için sarfedilen çaba dikkat ise stresli yanı.

Motosikleti
    yok
    ben gemiciyim geçen ekim ayında nijeryadaydım porthaurcort şehrine gemiyle gittim şehirdeki tek ulaşım aracı motosiklet taksiler bile motosiklet yollar harap sehirden (şehir demeye bin şahit ister ya) biraz uzaklaşınca hertaraf tropik yamur ormanları ilk defa motosiklet kullanmayı orda denedim ve cross çok hoşuma gitti kendime söz verdim türkiyeye dönünce kendime bitane alıcam diye simdi motosikletime bindikçe zenci arkadaşlarımı ve nijeryayı hatırlıyorum

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    mmm zorbi durum ben yeni aldım motoru arada sırada kavgalar oluyo evde yavaş git şeytan işi deyıp durmaları sıkıcı

Elbette kazası ve sevenlerimizle psikolojik harp nedeni sayılması

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı sheltox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anneannem gecende motorla geldigimi ogrenince kaldirimdan git dediii

ilk defa bu kadar komik bisi duydum.Burada bu kadar eglenecegimi tahmin etmiyordum.ILerde benim de hayirlisiyla bi motorum olursa ins
    bende anlatirim

Motosikleti
    et4 150 vespa.silverwing400 honda
    en kotu yanları
    1-motor almaya kalktıgın vakıt kafan karısır hangisini alayım dıye bocalayıp durursun
    2-bır suru nasıhat dınlersin aslında haklılık payıda vardır bunların içinde
    3-trafikte sinek gibi gözükürsün
    4-benım için en kötüsü nasihat etmeye kalkınca ülen kendine bak 53 yaşinda motor tepesindesin bu neiş derler

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    anne-baba olayının çözümü:
    1) gidip ilk motor olarak 600cc almayın, makul boyutlu bişey olsun.
    2) Sorduklarında da "yaf zaten en fazla 120 yapıyormuş, öyle okudum" dersiniz.
    3) Baştan sormayın yoksa çok itiraz alırsınız.
    4) Aldıktan sonra da çok sabırlı olun, birkaç ay kazasız geçince şikayetler azalıyor
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    İHTİYAR ;
    bursalı dostum ,cumalıkızıkta beraberdik..
    ben en çok giyim kuşamda geçen zamana ,dönüncede garaja park etmeye illet oluyorum..ama yolda sorun yok..

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

valla itiraf etmek gerekirse motosikletin bizim işimiz için kullanışlı olmadığını kabul etmem gerekir fazla yük taşıyamıyorum. bunların yanında annemin korkusu alana kadar bin çile çektim bin iş çıkardı başıma aldıktan sonrada devam etti tabi kaç kere motordam düştüm ama eve gelipte işte bu gün kötü bir olay geçirdim diyemiyorum kimseyle paylaşamıyorum bir tanesini söyledimde kıyamet koptu diğerlerindende haberi olsa binmemem için sütünü haram etmekten geri kalmaz

aslında ne kadar inkar etsemde annem haklı motosiklet tehlikeli bir makina
    Kask tak!

Motosikleti
    Suzuki DL 650
    Coşkun abi bravo sana be abi.Budur işte.
    Ben 32 yaşındayım motoru alalı 3,5 ay A2 ehliyeti alalı 1,5 ay oldu.Her zaman illgim vardı motora ama malum ailevi engeller.İnsan ekonomik özgürlüğü yakalayınca her yönüyle özgür oluyor.
    Kanımca dört teker esaret iki teker özgürlük.Her yanıyla bambaşka bir yaşam biçimi.Steplerde rüzgarla dans ederek at üstünde seyahat eden atalarımız gibi ben de demir at ile yol yapmaya bayılıyorum.
    i love my iron horse
    herkese selamlar

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anne-baba olayının çözümü:
    1) gidip ilk motor olarak 600cc almayın, makul boyutlu bişey olsun.
    2) Sorduklarında da "yaf zaten en fazla 120 yapıyormuş, öyle okudum" dersiniz.
    3) Baştan sormayın yoksa çok itiraz alırsınız.
    4) Aldıktan sonra da çok sabırlı olun, birkaç ay kazasız geçince şikayetler azalıyor
    Keşke böle kolay olsa abicim ya
    Babamın rızası olmadan hiç birşey yolunda gitmiyor bende
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Kask takmayı üşenmemden ve jolesiz dışarı çıkmamamdan dolayı kendime kıl oluyorum.

Benim ailemde çok karşıydı. Evde motor sesi çıkara çıkara gezmeye başlayınca delireceğimi anladılar ve tamam ne halin varsa gör dediler. O gün yemin ettirdim tek kelime etmeyeceksiniz diye... Ettiler artık çıt bile çıkmıyorlar ama motoru büyülteceğim dediğimde araba alırız boşver diyolar... Hatta babam sat motoru araba alacağım sana diyor. Ama yeminini hatırlatıyorum susuyor
    Okan ACAR

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben motorumun göbeğime uymamasından şikayetçiyim.Alırken bu kadar değildi herhalde yada ben önemsemedim.
    Ama bir enduro alsam göbeğimde bende rahat edeceğiz galiba.
    Ama bu seferde boyum kısa (1.65) ayaklarım yere zor değecek.89 model MZ mi özlüyorum valla.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)